Jump to content
  • Sign Up
Frenk 67

Drugi štosi V

Recommended Posts

Darko3g

Najemnik si ogleduje sobo in opazi madeže na stenah in stropu.

Ah, pred vami je tu živel en izumitelj je ves čas razvijal nov eksploziv.

In to so madeži od eksplozije?

Ne, to je izumitelj.

Darko3g

Turist na ogledu v narodnem parku občuduje ogromne skale.

Le od kod so prišle?

Vodič pravi: Ledenik jih je prinesel.

Kje pa je ledenik?

Šel je nazaj po več skal.

Darko3g

Letalo je začelo z vzletom, ko je naenkrat zaustavilo in odpeljalo nazaj na dovoz. Po eni uri je znova odpeljalo proti vzletni stezi.

Potnik je vpraša stevardeso: Zakaj smo morali nazaj in čakati eno uro.

Pilot je bil zaskrbljen zaradi čudnih zvokov v motorju. Celo uro smo potrebovali, da smo našli drugega pilota.

GeeSXer

me je spomnilo na , ko sem ji rekel naj mi pošlje svojo sliko v modrčku

send-me-a-pic-of-you-in-.jpg

GO_Tomi

Je povedal prjatu, da si je sosed omislil labradorca. Star nekaj let, velik, prijazen, nenasilen, ne skače v ljudi, skratka super kuža.
Potem je povedal še, da mu je sosed dal ime Lassie. Sem mislu, da me pobere od smeha :)))

DAMI34

Včeraj pridem pijan domov. Da se mal megla razkadi, sedim v garaži in grickam kokice..fuj.brez okusa so. In tako nabasan (poln energije) se zaderem v kuhinjo:

"STARA, PA TI NISI SOLILA KOKIC!!!"

čez čas se moja zadere nazaj:

"TI GRICKAŠ STIROPOR, GOVEDO PIJANO!!!"   :P

DAMI34

Temu jaz pravi pravi čarovnik in mentalist obenem :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Tedybear
      Na to nisem pomislil.....sem pa razmišljal, da luč vpnem v "šraubštok" pa iz enega metra z parnim...ni hudič, da nekaj curka ne bi šlo skozi odprtino za žarnico na pravo mesto........   Ajetopress
    • Moto65
      Trenutno je proračun 20.000€ gotovine na banki tako da te zadeve v štartu ne bodo problem. Imam pa tako službo oz. zaposlitev da lahko v slabih časih precej zaniha in sedaj gledam worst case scenario. Naprimer 200€ mesečnega stroška z motorjem si lahko privoščim tudi v worst case scenario (ko gre vse narobe). 400€ mesečno pa v tem primeru verjetno ne. Vedno imam plan imeti 5-10.000€ na strani za hude čase tako da recimo del tega gre lahko tudi ko se kaj večjega pokvari na motorju. 
    • izibajker
      Si kje na svoji poti naletel na katero izmed teh lokacij, kjer so snemali MM1? .....Shooting took place in and around Melbourne. Many of the car chase scenes for Mad Max were filmed near the town of Little River, northeast of Geelong. The early town scenes with the Toe Cutter Gang were filmed in the main street of Clunes, north of Ballarat. Much of the streetscape remains unchanged. Some scenes were filmed at Tin City at Stockton Beach.[20][21] The "execution of the mannequin" scene was filmed at Seaford Beach in Seaford, Victoria......   Ali pa morda tole: https://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g1207980-d2172493-Reviews-Mad_Max_Museum-Silverton_New_South_Wales.html
    • dr.looney
      ..... pol pa sok pij... al pa čaj....  P.S. ..... čez Trojane ni teh problemov....
    • jskrablin
      Odvisno. Stroške zavarovanja ti bo najlažje predstavil kak agent. Ker so lahko zelo različni glede na situacijo. AO+ za mopede je drag. Vprašanje ali imaš kako opcijo dati več zavarovanj v komplet ali ne. Ali ti pri motorju upoštevajo morebitni popust za avto, kolko komercialnih popustov (starost voznika, razmerje teža vs kW motorja ipd ) ti lahko zavarovalnica vključi. Vzdrževanje pri starejši motorjih lahko preseneti. Vse odvisno od tega kako je bil vzdrževan do sedaj in koliko si sam pedanten. Tule vsi bluzijo o bencinu in gumah... med običajen potrošni material spadajo še vsaj veriga in zobniki za verigo, zavore, vzmetenje (je razlika če je not 10 let staro olje ali novo olje), kolesni ležaji, hidravlične tekočine. In stroški vsega tega so odvisno od lokacije servisa z lahkoto nekaj sto € pa se niti pošteno peljal nisi. Lahko je seveda vse to ok, ni pa nujno da je. In še nečesa nisi omenil. Opreme. V avtu se lahko voziš v gatah, na motorju lih ne. Tako da najprej si je dobro razčistit kolk maš skupnega proračuna, odšteti ceno opreme (pod jurja bo težko če vse novo kupiš - in je to kr poceni oprema), pol pogledaš kolk je ostalo + zavarovanje, registracija + par sto € rezerve za morebitne zamolčane probleme/iztrošen material. Za izpit - Ježica je ok, sem delal tam. Vožnje, vključno z izpitno so vezane na Domžale (vsaj tako je bilo pri meni), kar menda pomeni malo manj zaj*bavanja s strani izpitne komisije.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!