Skoči na vsebino

Drugi štosi V


Frenk 67

Priporočene objave

 

A man was in a long line at his local supermarket . As he got to the register he realized he had forgotten to get condoms, so he asked the checkout girl if she could have some brought up to the register.
She asked, "What size condoms?"
The customer replied that he didn't know.
She asked him to drop his pants.
He did.
She reached over the counter, grabbed hold of him and called over the intercom, "One box of large condoms, Register 5."
The next man in line thought this was interesting, and like most of us, was up for a cheap thrill. When he got up to the register, he told the girl that he too had forgotten to get condoms, and asked if she
could have some brought to the register for him.
She asked him what size, and he stated that he didn't know. She asked him to drop his pants.
He did.
She gave him a quick feel, picked up the intercom and said, "One box of medium-sized condoms, Register 5."
A few customers back was this teenage boy. He thought what he had seen was way too cool. He had never had any type of sexual contact with a
live female, so he thought this was his chance. When he got to the register he told her he needed some condoms.
She asked him what size and of course he said he didn't know. She asked him to drop his pants and he did. She reached over the counter, gave him a quick squeeze then picked up the intercom and said.
"Mop and bucket to register 5"
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravijo, da je na Novi Zelandiji razmerje med ljudmi in ovcami 1:20

Ti Novozelandčani niso normalni, da imajo razmerje z ovcami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/21/2021 at 6:19 PM, kaizer said:

BREZMADEŽNO SPOČETJE
Jožef in Marija sta veselo seksala vsak dan, Jožef pa je vedno pravočasno izvlekel svojega junaka in se izlil po rjuhi. Seveda je na rjuhi ostal madež. Nekega dne pa Jožef ni izvlekel svojega junaka in se je izlil v Marijo. Tistega dne na rjuhi ni bilo madeža, zato se tudi reče, da je bil Jezus BREZMADEŽNO spočet.

Do kje lahko privede žensko zanikanje prešuštva, do brezmadežnega spočetja in vere

Pa jeb* ma*er descu, ki je verjel babi, zdej pa imamo, krščanstvo...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mladi ženi je bilo končno dovolj in je jezno očitala svojemu možu: "Samo poglej kako živiva! Moja mama plačuje stanarino in stroške za telefon, stric Janez nama kupuje oblačila in moja sestra nama vsak mesec pošilja denar, da lahko v trgovini nakupim vsaj nekaj hrane. Tako ne bo šlo več naprej!"
"Prav imaš," ji odgovori mož, "tudi tvoja dva brata bi lahko kaj prispevala!"
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

169393797_4477963365564215_9123913400971382241_n.thumb.jpg.b15473fb022bbe10d584b038463fafda.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, smasher pravi:

Kje je ta doga verzija posnetka? ?

To je bilo pri Obzorniku ob 17.00. 

Pocakaj na Dnevnik ob 19.00. Je bolj obširen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem današnji horoskop, pa piše: Danes boste seksali s Tehtnico.

Grem v kopalnico in vržem vago skozi okno. Tak obupan pa še nisem.

----------------

Žena me je zelo razburila, ko mi je rekla, da triletni sin sploh ni moj.

In da naj bom bolj pozoren, ko grem ponj v v vrtec.

----------------

Zadnjič sem šel s kolesom v trgovino po steklenico viskija. Hotel sem ga dati v košaro, pa sem pomislil: če padem, se bo steklenica razbila. Bolje, da ga takoj spijem.

Še dobro, da sem ga. Ko sem se vozil domov, se petkrat padel.

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!