Skoči na vsebino

Drugi štosi V


Frenk 67

Priporočene objave

"Mati Tereza umre in pride v nebesa. Bog jo sprejme z odprtimi rokami in jo vpraša, ali je lačna.
Mati Tereza odgovori, da bi z veseljem nekaj pojedla. Bog vzame pločevinko tune in kos rženega kruha ter ga začne deliti.Medtem ko mati Tereza in Bog jesta svoj skromni obrok, mati Tereza pogleda v pekel in vidi, da v peklu mažejo zrezke, jastoge, fazane in celo pecivo. Radovedna, vendar spoštljiva do Boga, ostane tiho.Naslednji dan jo Bog ponovno povabi h kosilu. Spet sta jedla tuno in ržen kruh. Mati Tereza ni mogla skriti svoje radovednosti in je spet pogledala v pekel. Videla je, kako se mastijo v obilnih obrokih jagnjetine, purana, divjačine in okusnih sladic.Spet se je zadržala in ni nič omenila.Tretji dan je bila ponovno na vrsti tuna. Mati Tereza je ubogljivo rekla:"Bog, zelo sem ti hvaležna, da si me sprejel v nebesa in da sem tukaj s teboj, ampak že tri dni žvečiva tuno in kos rženega kruha, medtem ko v peklu jedo kot kralji. Ne razumem." je zavzdihnila.
Bog zavzdihne in reče:
"Treza, bodiva iskrena, a se za dva sploh splača kuhat?"
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

271633654_10158092372481261_7973922171556325575_n.jpg.b6fe09af56ea1640b9117641b4e59d40.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mujo v Merkatorju.
" I dajte, molim, još malo sira"
A Jošta?
"Ne ništa".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno nabavil GSa :P

Morda je slika naslednjega: 1 oseba, motorno kolo in na prostem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Buschi pravi:

Sej ni tolk velik sfalil...skropucalo kot skropucalo !

ne to pa ne, tole je prvi model, brez problemov s kardanom :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!