Skoči na vsebino

Iran 2018 "Kmetova online odisejada in čvek"


Kmet2

Priporočene objave

Uf, jaz jih menjam na 6 let ker sem enkrat ostal med vožnjo brez prve gume, ne želiš si tega! Te je po celi cesti zadost. Po moje ti jo je tudi tam odtrgal kjer je stal, nevarnost da se ti to zgodi tudi na zadnji, nisem stručko za gume ampak...  Drugače pa vsaka čast :worship:

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, ravni pravi:

Uf, jaz jih menjam na 6 let ker sem enkrat ostal med vožnjo brez prve gume, ne želiš si tega! Te je po celi cesti zadost. Po moje ti jo je tudi tam odtrgal kjer je stal, nevarnost da se ti to zgodi tudi na zadnji, nisem stručko za gume ampak...  Drugače pa vsaka čast :worship:

Eh zadnjo še mam lohk za 10kkm, računam na srečo, ma še pol profila:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

Eh zadnjo še mam lohk za 10kkm, računam na srečo, ma še pol profila:)

Ti velik računaš na srečo pri pnevmatikah :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, bambi61 pravi:

Ne se igrat s tako starimi pnevmatikami!!Sem imel že žalostne dogodke med znanci!:topic:

Aloo kaj pa okolje ne moreš metat stran gume s profilom, tud če je 12let staraB)

Prilagodiš vožnjo pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sergej, vse pohvale za potopis, sem ga bral na FB (še nisem prišel do konca).

Navdušil si me nad Iranom kot takim, mesti, pokrajinami in zlasti ljudmi. Vsekakor je vredno it pogledat. Zanima me pa sledeče:

ali je tudi motoristično tako zanimiv kot npr, Maroko, Sardinija, Dolomiti ... ali pa je za neavanturiste morda bolje, da gredo z avtom, skupino, agencijo?

Vem, da je odvisno od človeka, ampak recimo za ljudi, ki imajo raje lepe ceste, manj gneče, skratka softiče. kaj meniš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

umirte se s to gumo, a ne vidite, da vas kot elastiko (nateguje) :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

Aloo kaj pa okolje ne moreš metat stran gume s profilom, tud če je 12let staraB)

Prilagodiš vožnjo pa je.

Kupi si Yamaho , pa ne rabis 3 komplete gum , kot si jih rabil v Rusiji in Kazakhstanu z KTM  in v Iranu z BMW ... YAMAHA je zakon za taka potovanja ...... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Pravkar, Kmet2 pravi:

Vrjetno bom zadevo spisal pozimi, več časa, veliko je dela s potopisom , potem se pa še najdejo posranci , ki te popljuvajo, vrjetno bom objavil samo na srbskem forumu.

Ni mi treba brat debilov, ki so krožili s prstom po zemljevidih.

Namesto kakšne pozitivne, ko se trudiš spisat potopis se tepci najdejo in pametujejo, kako bi to oni, a destinacija im je najdaljša BIH.

Za svoj denar in trud mi tega tu ni treba.

ampak v BiH lahko verjetno vidiš podobne prizore, kar se tiče "mode" v Iranu :)

tu na MS se mi ne zdi, da bi se ti kaj utrujalo, vsaj ne med izletom :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

ampak v BiH lahko verjetno vidiš podobne prizore, kar se tiče "mode" v Iranu :)

tu na MS se mi ne zdi, da bi se ti kaj utrujalo, vsaj ne med izletom :) 

Je bilo dosti sranja v potopisu Rusija, Kazahstan...  nimam volje, pa ne bi rad komu vratne žile pregriznu, ko ga vidim v živo, sploh par pezdetom tu gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Vrjetno bom zadevo spisal pozimi, več časa, veliko je dela s potopisom , potem se pa še najdejo posranci , ki te popljuvajo, vrjetno bom objavil samo na srbskem forumu.

Ni mi treba brat debilov, ki so krožili s prstom po zemljevidih.

Namesto kakšne pozitivne, ko se trudiš spisat potopis se tepci najdejo in pametujejo, kako bi to oni, a destinacija im je najdaljša BIH.

Za svoj denar in trud mi tega tu ni treba.

Potem pa prosim vsaj navedi link, kje bo objavljeno.

Rad berem takšne potopise, saj vem, da sam tega ne bom počel, me pa veseli spoznavati kraje, ki jih ne bom obiskal.

Pa ne bom te šinfal, čeprav bi jaz to naredil čisto drugače (ostal bi doma, na kavču :naughty: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Darko3g pravi:

Potem pa prosim vsaj navedi link, kje bo objavljeno.

Rad berem takšne potopise, saj vem, da sam tega ne bom počel, me pa veseli spoznavati kraje, ki jih ne bom obiskal.

Pa ne bom te šinfal, čeprav bi jaz to naredil čisto drugače (ostal bi doma, na kavču :naughty: ).

Dobiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Kmet2 said:

Vrjetno bom zadevo spisal pozimi, več časa, veliko je dela s potopisom , potem se pa še najdejo posranci , ki te popljuvajo, vrjetno bom objavil samo na srbskem forumu.

Ni mi treba brat debilov, ki so krožili s prstom po zemljevidih.

Namesto kakšne pozitivne, ko se trudiš spisat potopis se tepci najdejo in pametujejo, kako bi to oni, a destinacija im je najdaljša BIH.

Za svoj denar in trud mi tega tu ni treba.

BJ bikers?

Tam sem bral enega bolj carskih potopisov. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, krucymucy pravi:

BJ bikers?

Tam sem bral enega bolj carskih potopisov. :D

Tam ja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

Dobiš.

sj bi pa želu, da mi vsako večer pred spanjem poveš zgodbico o potovanju :huh: 

in to z usti in usnicami :huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

Dobiš.

Mislim,da nas slednje več nas zanima...zato prosim,bodi drugačen od drugih lastnikom bmw in javno objavi stroske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

53 minutes ago, sesir said:

Mislim,da nas slednje več nas zanima...zato prosim,bodi drugačen od drugih lastnikom bmw in javno objavi stroske

Jaz sem vse objavil. 

Pri 60k je spustil japonski amortizer, kar je bila odlicna priloznost za wilbers. Pri 70k je pa desna rocica nehala gret. Do 100k ni blo se nic.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Mislim,da nas slednje več nas zanima...zato prosim,bodi drugačen od drugih lastnikom bmw in javno objavi stroske

Strošek je bil 1100€ z veeeeliko popusta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Snecer pravi:

ker vejo, da se boš vrnil :) 

Seveda, vsak servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ni nek keš, sm mislu da je to dražje glede na to da najbrž ni blo mal stvari za porihtat.

Užitki pač stanejo, izkušnje ki s tem nastanejo pa so neprecenljive, in to je vse kar je važno. 

Link tudi meni, če se boš spomnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!