Skoči na vsebino

Kromiranje inoxa


KingKerosin

Priporočene objave

Kot že večkrat sem se ponovno uštel, ker uglavnem berem samo tuje (USA) forume...

Uglavnem, po dolgem iskanju sem našel balanco, ki mi odgovarja in ima tudi celo TUV certifikat (kar mi je v zadnjih letih vedno bolj pomembno). 

Problem je, da je iz inoxa in še večji problem je moja natančnost - skratka že do sedaj me je motila razlika med barvo kroma in poliranega inoxa. 

Kokr sem bral v USA ni noben problem pokromat inoxa in sem na to tudi računal ... ponovno sem se pa uštel in nisem prej preveril pri nas. Sej počas se bom nauču.

Do sedaj po mojem info kle v SLO to noben ne dela (nimajo ustreznih galvan).
Če ma kdo kak info - kdo bi mi lahko pokromal inox balanco (lahko tudi čez mejo v sosednjih državah) - bom presrečen.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, KingKerosin pravi:

Kot že večkrat sem se ponovno uštel, ker uglavnem berem samo tuje (USA) forume...

Uglavnem, po dolgem iskanju sem našel balanco, ki mi odgovarja in ima tudi celo TUV certifikat (kar mi je v zadnjih letih vedno bolj pomembno). 

Problem je, da je iz inoxa in še večji problem je moja natančnost - skratka že do sedaj me je motila razlika med barvo kroma in poliranega inoxa. 

Kokr sem bral v USA ni noben problem pokromat inoxa in sem na to tudi računal ... ponovno sem se pa uštel in nisem prej preveril pri nas. Sej počas se bom nauču.

Do sedaj po mojem info kle v SLO to noben ne dela (nimajo ustreznih galvan).
Če ma kdo kak info - kdo bi mi lahko pokromal inox balanco (lahko tudi čez mejo v sosednjih državah) - bom presrečen.

Hvala!

Mogoče pa nisi našel pravega mojstra, ki bi imel znanje in orodje za poliranje. Spolirati se da, da je šajba - ogledalo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor. Vem, da se ga spolirat v špegu (že zdej je zelo lepo spolirana), vseeno pa je potem razlika, ko je ob boku kroma, ki ima "modrikast" sijaj.

Če ne bo drugač se bom sprijaznu tut s tem, vseeno pa probam najt opcijo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, KingKerosin pravi:

Hvala za odgovor. Vem, da se ga spolirat v špegu (že zdej je zelo lepo spolirana), vseeno pa je potem razlika, ko je ob boku kroma, ki ima "modrikast" sijaj.

Če ne bo drugač se bom sprijaznu tut s tem, vseeno pa probam najt opcijo.

 

http://www.hartchrom.si/index.php/trdo-kromanje

https://www.galvanizacija-stricelj.si/kromanje/

Nekaj sem našel :). Lahko pa vprašaš te strice, kje imajo ustrezne galvane.

Popravljeno . Popravil Scarabeo 500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!