Skoči na vsebino

Motoristični plani za naslednjo sezono (2018)


Priporočene objave

@Quest @lucif3rka @mladench koledar v roke, google maps... datume na plano in gremo. Jaz sem takoj za. :)  Z moje strani je vseeno kdaj in kam. Do začetka avgusta mora biti omenjeno odpeljano, če ne bo spet padlo v vodo. Potem ostane čas samo za kakšno popoldansko vožnjo in pozno jesensko jadranko... (posel ima takrat žal prednost).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.1. Cjele, potem začetek februarja Elefanti, takoj zatem Mamuti, zgodaj spomladi 2x Jadranka, vsaj 1x Piran, v maju? Korzika 1 teden, nedoločeno vozakanje, konec junija Dolomiti 4-5 dni, nedoločeno vozakanje, jeseni spet kaka Jardanka ali 2.. in mogoče GG, nedoločeno vozakanje, zadnje fure v letu 2-3x, 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če preživim priprave brez poškodb potem v začetku maja Iran ... pol pa kamor bo naneslo ... čimdlje in čimbolj uživat ... tud do vikija verjetno pridem, če ne druzga @maus-a za kufe fehtat :whistle: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, XTR said:

@Quest @lucif3rka @mladench koledar v roke, google maps... datume na plano in gremo. Jaz sem takoj za. :)  Z moje strani je vseeno kdaj in kam. Do začetka avgusta mora biti omenjeno odpeljano, če ne bo spet padlo v vodo. Potem ostane čas samo za kakšno popoldansko vožnjo in pozno jesensko jadranko... (posel ima takrat žal prednost).

A se ne bi raje to na kakšnem kafetu zmenili? :cool:

Drugače mi je relativno vseeno za datume, pa tudi lokacije, ker mi čisto vse zapisano odgovarja in to itak veš :004, glavno da vem kdaj začet kaj na stran dajat za benz :P Južno in maj definitivno, koliko dni si pa imel v planu? Pa mogoče ne lih okrog prvega, ko je ta glavno gužva?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎12‎.‎12‎.‎2017 ob 21:05, XTR pravi:

 Peljati švabskega “gelande štraserja“ ali pa kakšen drug močan dvovaljni “stroj“, ki ga razganja od navora pri nizkih vrtljajih (mali versač odpade :nono:). Me zanima kaj zamujam, če sploh kaj. :hmm:

Ne zamujaš ama baš popolnoma nič. Trust me.

Plani za 2018?

Tastaro R6 spravit do 170.000 km. Pa vsaj na enotedenski dopust z njo. Moram preverit, kako se obnese z vso prtljago in sopotnikom :).

Tanovi R6 narest generalni remont in preživet po en vikend na Misanu, Mugellu, Red Bull Ringu in Brnu.

It pogledat, kako izgleda cross country dirka.

Preverit, če 2 taktni KTM preživi 3 tedensko klatenje po Balkanu in Albaniji brez uporabe avtovleke. Pod pogojem, da se najde kak norec za družbo, drugače me doma ne pustijo same tja med medvede :D 

Se mi pa kolca še po Sardiniji, ampak letos zgleda, da ne bo časa :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, lucif3rka said:

A se ne bi raje to na kakšnem kafetu zmenili? :cool:

Drugače mi je relativno vseeno za datume, pa tudi lokacije, ker mi čisto vse zapisano odgovarja in to itak veš :004, glavno da vem kdaj začet kaj na stran dajat za benz :P Južno in maj definitivno, koliko dni si pa imel v planu? Pa mogoče ne lih okrog prvega, ko je ta glavno gužva?

Dober predlog. :) Jaz nimam pojma o tistih krajih južno, zato sem omenil maps-e. Bo treba naštudirat traso. 2-3 dni bi sedlo, lahko tudi več. Praznike jaz sam razporejam, koledarja skoraj ne uporabljam :). Enkrat v maju bi šel, ko bo vreme ugodno. Nadaljujmo na ZS..   kar začni dajat € na stran. :D 

 

12 hours ago, svobodnaptica01 said:

Ne zamujaš ama baš popolnoma nič. Trust me.

Firbec me matra,  zame bi bil verjetno bolj primeren XR. Lepi plani za naslednje leto. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

Moj plan za leto 2018 je predvsem zdravje in če bo  zdravje me pričakuje v drigi polovici junija :

Lj-Trebinje_skadar_albanija_krf_makedonija_srbija_Ljubljana cca 3200 km-13 dni

pa kakšen vikend na pag ali pa v Izolo

 

Lepo se imejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plani za 2018 so.

Vsaj ene 200 krat Ljubljana - Medvode - Ljubljana, ene 20 krat Ljubljana - Viki burger, pa za dopust kva pa vem Albanija,  pa spit kar nekaj kave in piva, pokadit kar nekaj cigaret , pa imet srečo da preživim. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plani?

Naklepat vsaj ene 6000 km :) Če za začetek to rata, bo že kar ok, glede na zadnji dve sezoni :)

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene dva do tri taužnt kilometrov bomo pa te že nardili! 

Takoj, ko bo več, kot sedem stopinj gremo v akcijo pridobivat občutke, kondicijo...!

Par krat v Bosno na čevape, podrobno prevozit Romunijo, nekaj popoldnevov skočit jodlarom na koffe, se malo madžarske kulinarike naužit in če bo kaj časa ostalo odfurat še “Jadranko” ,da ne bom edina “ pi..a” na forumu, kateri še ni odvozil tistih nekaj kilometrov z motorjem ob znameniti in opevani obali. :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva želja je, da zaključim sezono cel. :OK:

Kakšen izlet z mojo drago na burek v Bosno, ribo v Dalmaciji, Dunjo v Srbiji , Moto GP Mugello in kakšen dober rock koncert :yea2:.

Konec junija zapravit star dopust preko Transalpine in Transfăgărășana do Odese in nazaj.  :bike:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Letos cca 650km s tremi testnimi motorji, nato pa še 178km z svojim motorjem, katerega sem kupil le dan pred prvim snegom.

Zato plani niso veliki, ŽELJE PA...

To je pa osnova:

IMG_8252honda2.thumb.JPG.a242f22bb245f1ba42b9f580c671e38f.JPG

Prav tako vsem želim v letu 2018 vsega naj, ter seveda mnogo varnih km

Matjaž

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A me vzame kdo s seboj v Dolomite. Tam nemoršverjet še nisem bil.

 

 

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob ‎03‎. ‎01‎. ‎2018 ob 22:53, moto rider pravi:

A me vzame kdo s seboj v Dolomite. Tam nemoršverjet še nisem bil.

 

 

.

A ni vsak let un Dr,Jakob v dolomitih ... mene je vsako leto povabu ... ;):)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo v mesecu februarju za 10 dni po Tuniziji,do maja nekajkrat ogrevanje po jadranki ,za prvomajske praznike po Toscani, seveda do poletja obisk po Bosni za letne počitnice do Budve- Tamare -Mavrovo -  Ohrida, v septembru pa Marocco

Seveda še bodo vmes krajši vikend izleti do Garmisch-Partenkirchen , Schwarzwalda,………..

Vmes pa služba :ras::ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želja mi je, da bo za prvega maja lepo vreme in da obiščem Korziko. Za poletne pa še ne vem :).

Scarabeo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja pomoje bom spet jodlarske ceste vec ali manj drgnu upam da cim vec km in cim manj problemu s KTM-om

Drugac pa zgleda da mi bo uspel prvi dopust skupej spraskat za enkrat od 14.4- 30.4. Sefica se me je usmilila. 

tko da jo upam da z Din Dinom piciva sve do Porto Katsiki-Grcija, preko Hrvaske Bosne CG Albanije Makedonije nekje okvirno 4200km 

kolk jih bo jih bo. Upava da bo po albaniji tut mal makedama. Toj pa to polet pa tko lahko sam sanjam o dopustu... no tko do zakljucka 

Hrley treffena je pr men zam garanje pol se pa spet lohka vozm brez problema do konc decembra  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DinDiin pravi:

Problemi s KTMom? :lol1: Pr Yamahi te ni blo nc strah :)

saj tut pri ktm te ni potrebno biti nič strah. Je pa vedno isto, več kot ima, večja je možnost da kaj crkne..po statistiki.

ps. Fantje pejte v Romunijo dokler še niso plačljivi prelazi in dokler so še zmerne cene :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem!

Takoj, ko odprejo prelaze. Kakšnih 12 dni bo dovolj za prekrižarit Krpate, če mi ne bo kdo spil krvi ( Drakula na zadnjem sedežu :)  )  Plan je že dolgo izdelan ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!