Skoči na vsebino

Vse na temo Piaggio MP3


RobMayth

Priporočene objave

Pozdravljeni,

na forumu sem nov in imam namen kupiti "Piaggio MP3 250 LT" in me zanima,če ima kdo izkušnje s tem skuterjem, glede na to, da se ga lako vozi z izpitom "B" kategorije. Odločil sem se zato, ker, kot prvo se mi ne da iti delat izpit kategorije "A", kot drugo sem ga pa že nekaj časa nazaj opazil na slovenski obali in mi je bil takoj všeč.

LP

hoyla

Pripeta datoteka

Vozil vse Italjanske trokolesnike in odkrito povedano da mi je najbolj všeč GILERA FUOCO-500. Scooter ima vse + kot : dobra odzivnost motorja,vožnja,exstremne linije,nagib,... Edino pri trokolesnikih imaš slab občutek prednjega dela na grebinastih cestah, katere imajo globoke kolesnice. Če je pa v igri vozniško dovoljenje za B pa mislim da FUOCO ne bo šel. Poskusi nekaj modelov in boš videl kaj ti najbolj ugaja pa čeprav v takšni nameri ki ti kupuješ PIAGGIO MP3-LT400ie nikakr ni slab model in nimaš kaj zgrešit. USPEŠEN NAKUP !!! Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zdaj ravno zato tudi kupujem, da prehitim kakšen hitri zakon o spremembah v CPP.

Hm.. nič ne boš prehitel zakona (če bo sprejet, oziroma ko bo sprejet). Edino, kar je, se boš DO SPREJETJA novega zakona lahko vozil z B kategorijo. Razen, če bodo rekli, da bodo vsem z B kategorijo avtomatsko dopisali novo, za trokolesnike. Kar pa ne verjamem -država se že ne bo odrekla zaslužku... :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

hvala vse za koristne in uporabne informacije. Ta teden sem nabavu PIAGGIO MP3 400 LT in sem po prvih 5-ih km zadovoljen s skuterjem. Tko, da zdaj čakam samo še lepo vreme in pol pa narest kakšne prave km in skuter stestirat tko kot se zagre.

:beer2: :beer2:

:010 :010

:yea2: :yea2:

:kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično in čestitke k nakupu.

Pa seveda obilo užitkov in varnih kilometrov.

Zdaj pa hitro spremljat tudi druge teme na forumu. Predvsem druženja in vožnje.

26.2 se dobimo lubitelji maxijev (brez maxijev) v Celju na bowlingu.

Potem pa se počasi začne sezona in otvoritvena vožnja, itd, itn.....

vse podrobnosti pa na tem forumu ali na www.maxiscooter.si

SREČNO !

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za čestitke

26.2. bi z veseljem prišel, samo sem takrat še na smučanju v tujini.

Uživajte vsi, ki pridete.

LP

:alko: :alko: :alko:

:yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za čestitke

26.2. bi z veseljem prišel, samo sem takrat še na smučanju v tujini.

Uživajte vsi, ki pridete.

LP

:alko: :alko: :alko:

:yea1: :yea1:

Čestitke, bravo....

Pričakujemo te na kaki skupni vožnji, da nam malo razkažeš zadevo in jasno častiš :beer1: ali :kava: . Sicer v naši družbi se že vozi en maxiscooter s tremi kolesi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke, bravo....

Pričakujemo te na kaki skupni vožnji, da nam malo razkažeš zadevo in jasno častiš :beer1: ali :kava: . Sicer v naši družbi se že vozi en maxiscooter s tremi kolesi.

Z veseljem se bom pridružil kakšni vožnji, če boš povedal kdaj bo. Za rundo bom pa tud dal za dobro vožnjo

:alko::kava: :beer1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa mi je uspelo naredit prvih 25 km z MP3-jem. Prvi občutki so enkratni, samo se ga moram še navadit :whistle: . Moral bom naredit še nekaj km, da ga dobil v oblast in pol se bom lahko na ovinkih lahko malo bolj nagnil :blush: :blush: , kot danes. Mogoče je bila pristna tudi trema :eek: :eek: , ker se že zeeloooooooooo dolgo nisem vozil z motorjem :cry: :cry: . Je bil pa enkratn občutek, kako so me opazovali avtomobilisti :yea2::OK: , ko sem se na križišću ustavil in sem imel noge na skuterju :naughty: :010 :naughty:, je pa tudi res, da sem malo lovil pri speljevanju :wallbash: :wallbash:.

Mogoče je bilo malo krivo tudi to, da je bila cesta še malo mokra in sem šel bolj previdno, čez nekaj ovinkov glih tko, kot da imam šleparja :lol1: :lol1: :lol1:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sam sem sicer preizkusil MP3-ja, od ljubljanskih redarjev. Na poligonu.

Pa sem bil povsem izgubljen. :cry: Vozil motorje in zadnja leta maxije, ampak na MP3-ju sem se počutil kot bi mi nekdo ukradel nadzor sprednjega kolesa :beer1: . Ma, kot če bi vozil totalka nabasan.

Zadnje kolo 'čutiš' tako kot na dvokolesniku, spredaj pa nikoli nisi prepričan kaj se dogaja...

A po določeni kilometrini ta občutek pride?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, tud men se zdi prednji konc malo pretežak in včasih hoće it malo po svoje :slap: , kar je posledica dveh obes za kolesa. Pa vendar se s časoma tudi tega navadiš :OK: , da je potrebno popravljati smer v ovinkih, podobno kot pri avtu :hmm: . :wallbash: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm ga sprobaval na poligonu na MotoBoomu... pa mi ni bil vsec. Pretezko menja smer, glede na to, da je skuter, poleg tega pa sem bil takoj na robu dvokolesne voznje in sem se vozil po enem kolesu, eno je bilo pa v zraku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale skuter ni polaganje ovinkov tko kot cestak. :slap: Je pa res, da je sprenji del malo pretežak. :hmm:

Se ga je treba privadit kot na vsak nov motor ali (maxi) skuter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Sem nov na forumu in se zanimam za mp3 400 lt. Sedaj imam štirikolesnik s katerim se vedno voziva v dveh.

Torej me zanima kakšnja je vožnja na mp3 v dveh in kako se obnese na daljših turah.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Sem nov na forumu in se zanimam za mp3 400 lt. Sedaj imam štirikolesnik s katerim se vedno voziva v dveh.

Torej me zanima kakšnja je vožnja na mp3 v dveh in kako se obnese na daljših turah.

l.p.

Pozdravljen

Zelo izčrpen odgovor dobiš tu : http://www.maxiscooter.si/index.php?option=com_content&view=article&id=93%3Apiaggio-mp3-zakaj-ga-kupiti&catid=53%3Anakup-maxija&Itemid=61&lang=sl

Članek je napisan s strani našega MAXI čalan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Sem nov na forumu in se zanimam za mp3 400 lt. Sedaj imam štirikolesnik s katerim se vedno voziva v dveh.

Torej me zanima kakšnja je vožnja na mp3 v dveh in kako se obnese na daljših turah.

l.p.

Po lastnih izkušnjah moram povedati da se pelje odlično. Le kot živahnega voznika me je motilo, kjer so bile globoke kolesnice po cesti sem tam vozil raje po sredini vozneha pasa pa čeprav sem ga vozil po primorski, najbolj všeč pa mi je bik od trokolesnikov GILERA-FUOCO 500. Imaš pa tudi v tem sigmentu tudi štirikolesnika QUADRO-scooter (prava razvada). Ni kaj, kupi tisto kar je tebi pri srcu in ne sosedu ali prijatelju ! Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni.

Sem nov na forumu in se zanimam za mp3 400 lt. Sedaj imam štirikolesnik s katerim se vedno voziva v dveh.

Torej me zanima kakšnja je vožnja na mp3 v dveh in kako se obnese na daljših turah.

l.p.

Pozdravljen,

sam imam MP3-ja in je odličen skuter tako za vožnjo če si sam ali v dvoje. Jaz imam s sopotnikom narejenih kar nekaj km in moram reči, da se na cesti lepo obnaša in lepo drži ceste. Seveda pa to ni skuter da bi z njim divjal. Vožnja je prijetna in tudi dolga pot te ne utrudi preveč.

LP aleŠ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo mene spet

zdele me zanima, kolko vas ima piaggio MP3-je in ali vas zanima, da bi se enkrat lastniki MP3-jev dobili na srečanju. Prosil bi, če me lahko kontaktirate na forumu ali gsm, št. je v mojem profilu.

LP hoyla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj če bi se vsi skupaj dobili na otvoritvenem maxi srečanju v posavju ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj če bi se vsi skupaj dobili na otvoritvenem maxi srečanju v posavju ???

Tako se govori, že tako smo majhni in mladi, da je škoda to ekipo drobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj če bi se vsi skupaj dobili na otvoritvenem maxi srečanju v posavju ???

to bi blo pa še bolš, pa s tem ko sem napisu, da naj bi se samo MP3-ji, tud drugi maxiji bi prišli zdraven. Sam mene res zanima, kolko MP3-jev je SLO, ker jih na cesti dosti srečujem. Enga sem srečal, ko sem se vraču iz blagoslova v Mirni Peči, MB registracije rdeče barve na MP3-ju sta bla dva in sta stala ob strani ceste, še potrobu sem jima, pol je bil en ko sem šel čez Gorjance v soboto 7.5. črne barve na MP3-ju sta bla dva, pol sem sreču enga temno sivga ko sem se pelu po stari cesti iz Celja proti Vranskem in je v Šempetru zavil levo, pred tem me je pa še prehitu.

No če je kdo od naštetih MP3-jev na forumu, bi jih prosil, če si mi javijo.

LP hoyla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če je kdo od naštetih MP3-jev na forumu, bi jih prosil, če si mi javijo.

no, vsaj še eden je zunaj teh, ki si jih naštel, v MB ga ima že dobra dva meseca moj kolega, enakega kot, ti (LT, 400), na forumih ga ni, na kakšno srečanje pa mislim, da bi rad prišel. nad motorjem je navdušen, a se počasi še spoznava z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, vsaj še eden je zunaj teh, ki si jih naštel, v MB ga ima že dobra dva meseca moj kolega, enakega kot, ti (LT, 400), na forumih ga ni, na kakšno srečanje pa mislim, da bi rad prišel. nad motorjem je navdušen, a se počasi še spoznava z njim.

naj me kontaktira, gsm dobiš v mojem profilu ali na mail vidmaari@gmail.com. Lahko pa se nam pridruži na izletu http://www.maxiscooter.si/index.php?option=com_content&view=article&id=25%3Aposavje-2011&catid=7%3Aotvoritve-zakljuni-izleti&Itemid=24&lang=sl , informacije dobi na povezavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, vsaj še eden je zunaj teh, ki si jih naštel, v MB ga ima že dobra dva meseca moj kolega, enakega kot, ti (LT, 400), na forumih ga ni, na kakšno srečanje pa mislim, da bi rad prišel. nad motorjem je navdušen, a se počasi še spoznava z njim.

Le reci mu naj se nam pridruži na srečanju maxiscooteristov Posavje 2011. Vožnja v skupini sploh ni hitra in brez problemov se bo peljal v naši skupini, videl nekaj zanimivosti in srečal veliko skuteristov s katerimi bo lahko izmenjal izkušnje in izvedel mnogo novega.

Prijave že zbiramo na forumu:

Maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!