Skoči na vsebino

Vse na temo Piaggio MP3


RobMayth

Priporočene objave

No po dolgem času in premisleku sva se odločila, še par dni in bo v garaži. :grim

Piaggio mp3 400 lt touring črne barve. Tik pred zimo, a bova že kako dočakala pomlad. Morda se pa naju

še usmili vreme za kak vikend, saj za poskusno vožnjo.

Sedaj pa še vprašanje za lastnike mp3-jev. Ali ima že kdo montirane stranske torbe, zadnji kufer mi ne diši preveč.

V Nemčiji sem našel lepe kromirane nosilce za stranske torbe, kako se vam zdijo? :yes:

http://www.motorradteile-zubehoer.de/epages/61126768.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/61126768/Products/pack_1001/SubProducts/pack_1001-0008

l.p. gobica

Popravljeno . Popravil gobica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav in v naprej čestitke za nakup mp3ja...jaz sem ga kupil mesec dni nazaj enako črnega, touring. Danes obrnil 3000km...zelo, zelo zadovoljen. Kar se tiče, kufrov, pa se tudi sam ne morem odločit za nakup...meni osebno lepše izgleda brez kufrov, tako stranskih, kakor zadnjega. Če se vozim sam, imam čisto zadosti placa, težava nastopi, ko greva kam skupaj z ženo. Takrat je zoprno s sabo nosit čelade. Problem je nastal tudi sedaj, ko sem zamenjal čelado N42 za N103, katera ne gre v gepek motorja. Osebno, se bom odločil za zadnji kufer, ker se mi zdi manj moteč kakor stranski, pa še za sopotnika je boljši naslon. Me pa zanima, kako bi tole zgledalo na mp3ju...če bi dobro...zakaj pa ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda zlo uredu, sam nov model ima malo drugačen/širši sedež...tudi za sopotnikove noge je tuki bolj malo placa...ne vem, če teli kufri ne bi preveč pritiskal na stegna sopotnika...pa tudi čelada ne vem, če bi šla not...ne vem...mene tkole na sliki niso prepričal...svetujem ti, da, ko ga dobiš, nardiš nekaj fur v dvoje in po občutku se pol odločiš...je pa res, da imam jest mp3ja šele en mesec in bodo drugi z daljšim stažem, dal kak bolj konkreten nasvet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

jaz imam tudi MP3 in imam zadaj original kufer in sem prav zadovoljen. V njega lahko dam dve čeladi. Mi ni zal da sem ga nabavil. Vem da obstajajo platneni stranski kufri. Za enkrat nisem videl potrebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam še eno vprašanje, me zanima kaj je razlika od MP3 400 LT in MP3 TOURING LT 400. Jaz kar sem opazil je samo razlika sprednja šipa ali je še kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni dosti sprememb...šipa nastavljiva po višini, predalčki na armaturi, prednja maska, daljše ročke krmila in večji/širši sedež...zdi se mi, da je to vse...nekdo je omenil zatemnjena ogledala, pa nisem ziher, če je tko...

Popravljeno . Popravil mataur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem ti reku,da imaš tonirana ogledala moj jih nima verjetno na mp3 300 so dost navadne.Za ceno kokr je drag morjo vsaj kakšno malenkost dodat.Kar se kufrov tiče jest sem se odloču za original in sem res zadovoljen. S stranskimi je pa tako Za eno ali dvodnevne jih ne rabiš,če pa greš za dlje časa se pač odločiš zanje.Tisti Francoski so na pogled res krasni,če jih bom kdaj rabu jih bom sigurn nabavu. :kva2::bounce::yea1::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ti si opazil razliko, sam ne vem, če so 400tke imele že prej tonirana, al je to sedaj na novo. Se pa absolutno strinjam, da za tak denar, bi bile lahko spremembe bolj očitne...je pa tudi res, da je že v osnovni različiti tko dobr narejen, da korenite spremembe niti niso potrebne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem poslal povpraševanje v nemčijo glede tistih nosilcev za stranske kufre, predvsem ali pašejo tudi na model 2011.

Ko bom kaj izvedel sporočim.

Ha,ha, motor sem plačal danes, konec tedna ga baje dostavijo na dom. :010

l.p. gobica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem poslal povpraševanje v nemčijo glede tistih nosilcev za stranske kufre, predvsem ali pašejo tudi na model 2011.

Ko bom kaj izvedel sporočim.

Ha,ha, motor sem plačal danes, konec tedna ga baje dostavijo na dom. :010

l.p. gobica

Pozdravljen, najprej ti bom zaželel varno vožnjo MP3jem, pol pa vse ostalo kar pride poleg. Jest mam tud MP3ja in sem ga kupu letos februarja in naredu dobrih 11500 km, zelo sem je presentu v pozitivnem smilu, saj je zalo stabilen na cesti. Sam sem nabavu samo zadnji kufer in mi je za to kar rabim čisto zadosti, ker je ogromno prostora tudi pod sedežem in v zadnjem prtljažniku. Sem pa že gledu in bom tudi po vsej verjtnosti nabavu še štranske torbe, ker so kufri prvič predragi, drugič je pa motor preširok in s tem ne preveč okreten. Kot ti je ža gusar napisu, za krajše fure je dovolj zadnji kufer, za stranske kufre se moraš pa odločit sam. Če misliš res potovat po več dni se jih mogoče splača vzet, so pa dobra alternativa kufrom stranke torbe, ki so po litraži ravno tako velike ali manjše od kufrov, pa še cenejše

neki tageka sem imel v mislih

http://www.louis.at/_20eae80758c0d198ec32bdd57c734d2a9c/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=515&wgr=251&list_total=17&anzeige=0&artnr_gr=10059270

kot sem že napisu, varno vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja motor so pripeljali v petek. v soboto sem ga registriral in naredil eno krajšo furo popoldan. Sem zadovoljen, motor se

lepo pelje, le malo prakse bo še treba. :OK: je že kar nekaj let odkar sem zadnjič sedel na enosledniku. :blush:

l

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na spodnjem linku so tudi slike kako izgleda z kufri. Meni se zdi lep. :rolleyes:

http://www.scooter-s...MP3-400-LT.html

l.p. gobica

ZELO LEP!

Tole me pa mika da bi dal gor pa tudi če jih prazne vozim!

LPF

p.s. A so nemci kaj odgovorili na povpraševanje?

Popravljeno . Popravil Flukturr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne žal niso :( . Zgleda da bi blo treba kar naročit, samo ne vem če paše na vse letnike. Sicer bi moralo, saj nisem

opazil nevem kakšnih razlik med letniki.

l.p. gobica

Bi blo faj, če bi si lahko nekdo ki razume nemško ogledal stran na spodnjem linku. Meni nemščina ne gre, google translate je pa bolj tako tako.

http://www.motorradteile-zubehoer.de/epages/61126768.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/61126768/Products/pack_1001/SubProducts/pack_1001-0008

Popravljeno . Popravil gobica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kofferhalter, chrom, für Piaggio MP3 400 ie LT

Bestell-Nr.: pack_1001-0008 (Gepäckträger / Rearrack: Kofferhalter; Piaggio/Vespa MP3 400 ie LT (ZAPM64200/ ...), ab Bj. 09)

Seitliche Kofferhalter, chrom, für Givi/Kappa Cruiser Cases (max. Zuladung 2 x 10 kg bzw. einseitig 5 kg)

für Piaggio/Vespa

MP3 400 ie LT (ZAPM64200/ ...), ab Bj. 09

Produkt ist sofort verfügbar

---------------------

prevod prosto po Prešernu oz. danes po Trubarju ;)

Nosilec kovčkov, krom, za Piaggio MP3 400 t.j. LT

Stranski nosilci kovčkov, krom, za Givi/Kappa Cruiser kovčeke (max. obremenitev 2x10kg oz. enostransko 5kg

Za Piaggio/Vespa MP3 400 t.j. LT od letnika 09 naprej.

Artikel je takoj dobavlijiv oz. po domače na zalogi ;)

upam, da sem pomagal

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Lep pozdrav. Sem nov na tem forumu in se odločam za nakup MP3. Sem v dilemi ali 400-ka ali 500-ka.Kaj mi vi priporočate iz vaših izkušenj. Boma se pa z ženo vozila veliko skupaj.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Sem nov na tem forumu in se odločam za nakup MP3. Sem v dilemi ali 400-ka ali 500-ka.Kaj mi vi priporočate iz vaših izkušenj. Boma se pa z ženo vozila veliko skupaj.

LP

Oba sta skoraj enaka, pri obeh se še da naredit mal na pospeškah , kar se tiče 400 se pelje zelo lepo za svoje ccm, 500 Gilera Focu ja pač bolj agresivne oblike in poskočnejša.

Najbolje je da zapelješ oba in boš videl kateri ti najbolj ustreza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba sta skoraj enaka, pri obeh se še da naredit mal na pospeškah , kar se tiče 400 se pelje zelo lepo za svoje ccm, 500 Gilera Focu ja pač bolj agresivne oblike in poskočnejša.

Najbolje je da zapelješ oba in boš videl kateri ti najbolj ustreza

Pomoje da je on mislil obadva Piaggio mp3 400 ali 500 in ne Fuocota... drugače je pa razlika samo v pospeških končne hitrosti imata enake. Torej če se bosta veliko vozila z ženo je kar fajn vzeti 500ccm saj ni dosti razlike v ceni če se kupuje na dolgi rok in še malo lažje bo dal skozi kake velike klance.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba sta skoraj enaka, pri obeh se še da naredit mal na pospeškah , kar se tiče 400 se pelje zelo lepo za svoje ccm, 500 Gilera Focu ja pač bolj agresivne oblike in poskočnejša.

Najbolje je da zapelješ oba in boš videl kateri ti najbolj ustreza

Ja mislil sem Piaggio MP3 in ne Gilere saj je ne moreš voziti z B kategorijo. Verjetno je pa nekaj razlike tudi v zavarovanju in porabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vlogo igra B kategorija !!!

Pol Gilera odpade, sam od trociklov mi je bila najbolša za vozit (SPORT)

Zavarovanje je pa za 400 nekoliko ceneje ker 500 je že v drugem rangu, pri porabi pa ni bistvene razlike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Sem nov na tem forumu in se odločam za nakup MP3. Sem v dilemi ali 400-ka ali 500-ka.Kaj mi vi priporočate iz vaših izkušenj. Boma se pa z ženo vozila veliko skupaj.

LP

zdravo,

saj ne bi delal reklame, a ker si ravno s štajerskega konca in kupuješ mp3 in še lt (vožnja z B kategorijo), bi morda lahko pogledal tega, ki ga v mb prodaja kolega na avtonetu. res ima samo 3000 prevoženih km in vse ostalo, kar je napisano, tudi zanesljivo drži.

kakorkoli, dober nakup in prijetno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,

saj ne bi delal reklame, a ker si ravno s štajerskega konca in kupuješ mp3 in še lt (vožnja z B kategorijo), bi morda lahko pogledal tega, ki ga v mb prodaja kolega na avtonetu. res ima samo 3000 prevoženih km in vse ostalo, kar je napisano, tudi zanesljivo drži.

kakorkoli, dober nakup in prijetno vožnjo.

Na avtonetu tega ki mi ti priporočaš ne najdem.Pošlji mi številko tvojega kolega da kontaktirama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!