Skoči na vsebino

Vse na temo Piaggio MP3


RobMayth

Priporočene objave

zavarovanje za 500ccm je dražje max 30eu tako da naj ti to ne otežuje izbire :)

Če bi kje našel kakšnega rabljenega ugodno b ise verjetno odločil letos za nakup, drugače pa planiram za naslednjo sezono o nakupu. Sedaj imajo pri nakupu nekaj popusta, ne vem če bo to veljalo tudi spomladi :yea1: . Upam da bom lahko kje dobil tudi kakšno testno vožnjo, do takrat pa pridno šparat evrone :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kje našel kakšnega rabljenega ugodno b ise verjetno odločil letos za nakup, drugače pa planiram za naslednjo sezono o nakupu. Sedaj imajo pri nakupu nekaj popusta, ne vem če bo to veljalo tudi spomladi :yea1: . Upam da bom lahko kje dobil tudi kakšno testno vožnjo, do takrat pa pridno šparat evrone :OK:

Kje si zasledil za popust jaz redno spremljam avt0.net in je samo redna cena gor 7.600€ ( govorim za mp3 500business) ?

Popravljeno . Popravil DiAbLo46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem mp3ja kupu septembra in do februarja naredil preko 4000km...pri mp3jih se sezona ne zaključi, tako kot pri ostalih motorjih...če imaš kako ugodno prilko, samo nabavi, ne čaki na drugo leto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem nabavil MP3 400ccm LT :yea1: , sicer rabljenega in prvi vtisi so enkratni :OK: . V ovinkih se ga moraš malo navaditi sicer pa vaja dela mojstra. Ko se malo sprakticiram pa upam da se kaj vidimo in kakšno rečemo. :beer2:

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem nabavil MP3 400ccm LT :yea1: , sicer rabljenega in prvi vtisi so enkratni :OK: . V ovinkih se ga moraš malo navaditi sicer pa vaja dela mojstra. Ko se malo sprakticiram pa upam da se kaj vidimo in kakšno rečemo. :beer2:Kateri servis v Mariboru ali okolici mi iz lastnih izkušenj priporočate?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nobenega ki bi servisiral svojega Piagga v Mariboru ali okolici in bi mi priporočil serviserja?

Popravljeno . Popravil tezno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem svoja beverlyja in tudi zdajjšnji motor servisiram pri Motorjet na teznem in sem zadovoljen. Mehanik vliva zaupanje, razloži laiku kot sem jaz, kaj je to in ono, cene se mi zdijo dokaj normalne, narejeno je v času, ko si se dogovoril ... tudi tukaj na forumu je bil nekajkrat pohvaljen. so tudi uradni serviserji za Piaggio

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem svoja beverlyja in tudi zdajjšnji motor servisiram pri Motorjet na teznem in sem zadovoljen. Mehanik vliva zaupanje, razloži laiku kot sem jaz, kaj je to in ono, cene se mi zdijo dokaj normalne, narejeno je v času, ko si se dogovoril ... tudi tukaj na forumu je bil nekajkrat pohvaljen. so tudi uradni serviserji za Piaggio

Super, potem bom tudi sam šel k njim.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kasko pri motorju kar pozabi, ni pa tako velike razlike med osnovnim zavarovanjem in dodatnim AO+ (prejšnji teden ob 55% bonusa: samo najosnovnejše zavarovanje =114 EUR; z dodanim AO+ = 180 EUR). za podaljšanje registracije in cestnino (brez tehničnega pregleda) sem plačal 29 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kot je reku JoeBradley, na kasko kr pozab...kar se pa tiče registracije, pa ni nek strošek. Če imaš kak avto registriran pri Triglavu, imaš enako bonifikacijo tudi pri motorju. Jest nimam AO+, ker že dost mečem dnarja za razna nezgodna zavarovanja, bolj se ti splača vzet letni Coris, če se boš velik vozu izven SLO...servisi, pa kot servisi...nujno zlo, dokler imaš motor v garanciji, nimaš dost izbire, razen v kvaliteti serviserja...kasneje, pa se ve, kdo na tem forumu je pravi nasliv za to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Obema izvedenkama so namenili še izboljšan in večji vetrobran, nastavljiv po višini v treh stopnjah" tako piše za novi MP3 500 Business in Sport.Ali paše ta novi vetrobran na MP3 400 letnik 2009?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"tezno"

Tudi jaz sem lastnik MP3-ja pa še zelo blizu sva doma, seveda če stanuješ na Teznem. Kar se tiče razlike med Bussines in Sport je razlika samo v barvi platišč in sedežu ter sport varijanta ima namesto gumijastih podlog kjer imaš noge gor alu podloge. vse ostalo je popolnoma enako.

Daj se nam kdaj pridruži pri kaki turi. Skoraj vsak vikend ga kam upičimo.

Več informacij lahko dobiš tudi na FB - https://www.facebook.com/mitja.krajnc.3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče servisiranja pa mojega MP3-ja vozim k MOTOTIMU na Belokranjski ulici kjer sem ga tudi kupil. S serviserjem se lahko vse pogovoriš in svetuje ti pri uporabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče servisiranja pa mojega MP3-ja vozim k MOTOTIMU na Belokranjski ulici kjer sem ga tudi kupil. S serviserjem se lahko vse pogovoriš in svetuje ti pri uporabi.

Pismo ampak tile MP3 so mi pa skoz bolj všeč, sploh odkar so 500 tke zuni. Lep motor maš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala polde66, če je bilo meni namenjeno.

Ja MP3 se da kar lepo "nakičit" z malo iznajdljivosti in volje. Tako ali tako pa vsi za teboj gledajo sploh ko se vozimo kje izven mest. Pač tri kolesa niso vsakdanja navada pri motociklih.

Povabilo na naše ture velja tudi zate in vse motoriste ne glede na vrsto motocikla, smo skupinica prijateljev in sosedov kateri se radi ob kakem prostem dnevu v vikendu zapeljemo po naših ali tujih cestah in odkrivamo nam neznane zanimivosti nevezani na neke motoklube in podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Obema izvedenkama so namenili še izboljšan in večji vetrobran, nastavljiv po višini v treh stopnjah" tako piše za novi MP3 500 Business in Sport.Ali paše ta novi vetrobran na MP3 400 letnik 2009?

LP

Kolk si kaj dal za 2009? Kolk km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!