Skoči na vsebino

Vse na temo Piaggio MP3


RobMayth

Priporočene objave

Ker razen v mladih letih 50ccc3 nisem nikoli vozil mocnejsih motorjev me zanima ali je nakup MP3 500 zame prevelik zalogaj :) Naj omenim da imam le B-kategorijo.LP

Ni, vozil ga boš z "B", vozil se boš še po času in pred časom ko bomo mi ostali skuteristi pospravili motorje ali jih še ne bomo ven dal iz vrečk, vozil se boš bolj brez skrbi pred padcem kot ostali pa še kakšen plus se bi našu. MP3 ni slaba ideja in slaba naložba.Škoda samo ker jih ni že dalj časa na trgu(B kategorije).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker razen v mladih letih 50ccc3 nisem nikoli vozil mocnejsih motorjev me zanima ali je nakup MP3 500 zame prevelik zalogaj :) Naj omenim da imam le B-kategorijo.LP

Ni nobenega problema ti samo kupi. Je pa res da se ga boš moral na začetku navaditi tako kot vsake druge stvari. Ko pa ti sede boš pa z vsako vožnjo bolj navdušen, tako kot jaz. :OK: .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zelo se nagibam k nakupu Mp3 300LT Hybrid. Sedaj me pa zanima, teh 300 kubikov. Je to dovolj ali je bolj podhranjena zadeva? Morda kdo ve ali pripravljajo tudi kakšno 400/500 Hybrid verzijo?

Hvala,

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem nabavil MP3 400ccm LT :yea1: , sicer rabljenega in prvi vtisi so enkratni :OK: . V ovinkih se ga moraš malo navaditi sicer pa vaja dela mojstra. Ko se malo sprakticiram pa upam da se kaj vidimo in kakšno rečemo. :beer2:

LP

Dobrodošel v svet MAXI skuter skupnosti :OK: , veliko varnih kilometrov. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo ampak tile MP3 so mi pa skoz bolj všeč, sploh odkar so 500 tke zuni. Lep motor maš :OK:

A boš tud ti prešaltu na 3 kolesa?......................... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo se nagibam k nakupu Mp3 300LT Hybrid. Sedaj me pa zanima, teh 300 kubikov. Je to dovolj ali je bolj podhranjena zadeva? Morda kdo ve ali pripravljajo tudi kakšno 400/500 Hybrid verzijo?

Hvala,

Pozdravljen na www pika maksiskuter pika si sem zbral nekaj informacij o MP3-jih mogoče ti bodo prišle prav. Drugače pa jest nebi kupu 300 LT HYBRID, ker se trenutno se splača, in je tudi mašina 300 cc z 24 konji prešvoh in cena je kar precej zasoljena zaradi hybrid tehnologije, še posebej, če misliš kdaj še koga peljati kam na kakšen izlet. Če ga misčiš imet za vožnjo po mestu oz. tam do 30 km iz mesta do službe. pol je OK, drugače pa ti predlagam, da kupiš 400 ali 500 LT.

Kot je meni znano PIAGGIO trenutno ne pripravlja močnejše različice MP3 hybrida.

Lp

Popravljeno . Popravil hoyla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nobenega problema ti samo kupi. Je pa res da se ga boš moral na začetku navaditi tako kot vsake druge stvari. Ko pa ti sede boš pa z vsako vožnjo bolj navdušen, tako kot jaz. :OK: .

LP

Pozdravljen na www pika maksiskuter pika si sem zbral nekaj člankov iz tujih internetnih strani, mogoče boš našel kaj uporabnega. Drugače pa kot je napisal predhodnik, treba se je navadit na 3 kolesa pol pa gre. Tud jest sem se na začetku lovil, zdaj pa.......po tleh že praska štender v ovinkih. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, upam da se kje srečamo in kakšno rečemo ob :kava: ter :beer2:

LP

Jest tud upam, da se srečamo, do takrat pa varno vožnjo....... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoyla; hvala za informacijo,katero si prilepil. Sej, nekaj takega sem predvideval, da bo samo 300cc premalo, hybrid tehnologija je pa še zelo v povojih oziroma prešibka za neko normalno mestno vožnjo. Osebno bi najraje videk, da bi bil v celoti električen ampak tega zaenkrat še ne bo tako kmalu....morda nekoč.

Leta 2013 naj bi Peugeot lansiral tricikel Metropolis 400 Hybrid in bi znal biti primernejši. Če bi izbiral samo bencinsko različico, bi sigurno vzel 400 ali 500 (raje) LT samo potem se izgubi poanta elektrike oziroma hybrid izbire!

Hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kdo pozna kakšnega lastnika Piaggio Mp3 300 Lt Hybrid? Uradni zastopnik v Kopru nima nobenega testnega modela za preizkus. Ponudili so mi, da se zapeljem 2m naprej in nazaj po dvorišču......sej nisem vedel ali se hecajo ali ne!

Bi pa rad pred samim nakupom naredil testno vožnjo (sem pripravljen tudi nekaj simboličnega plačati)......če ne, se bo potrebno sprijaznit in nabavit samo bencinsko vrjanto.

Hvala & lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

sem nov na forumu. Zanimajo me Piaggio Mp3 400 LT. Ker je rabljenih malo na tržišču, me zanima ali ima kdo kakšne izkušnje z trgovino BMC, Bistrica ob Sotli, kjer imajo kar nekaj teh trikolesnikov ali gre to za uvožene motorje, .......

Hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

sem nov na forumu. Zanimajo me Piaggio Mp3 400 LT. Ker je rabljenih malo na tržišču, me zanima ali ima kdo kakšne izkušnje z trgovino BMC, Bistrica ob Sotli, kjer imajo kar nekaj teh trikolesnikov ali gre to za uvožene motorje, .......

Hvala in lp

Ti Mp3 so vsi uvoženi. Sma z sosedom šla po nakup enega izmed njih in ko sma prišla tja pa ni bila urejena homologacija :grrr . Se je potem rajši odločil za nakup Mp3 , ki je bil kupljen v Sloveniji. Jih pa imaš sedaj kar nekaj na Avtonetu. Tudi sam sem ga kupil preko Avtoneta. Pa dober nakup. :OK:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni

Danes sem se prijavil na ta forum ravno zaradi pridobivanja informacij o MP3-jih. Kar nekaj odgovorov sem dobil že z samim prebiranjem, a me vseeno ena zadeva še matra. Morda bom celo vprašanje postavil pod napačen naslov in se za to že v naprej opravičujem. Sicer sem najbolj nagnjen k nakupu Piaggio MP3 500 ali 400 a kakšno je vaše mnenje o ostalih firmah teh trikolesnikov. Recimo Gilera Fuoco, Quadro, Aprilia Quadro ... (morda je še kakšen na tržišču a jaz ne vem za njega). Nekaj sem tudi slišal o tem da se ne da vseh voziti z izpitom B kategorije. Je to res? Ta podatek mi je namreč pomemben. Trenutno vozim skuterja 50 ccm a me je v treh letih tako nakurl z vožnjami v službo in nazaj da si sedaj želim nekaj več, izpita za motor pa nebi šel delat ker se mi zdi nepotreben strošek glede na to da ne mislim vozit motorja z dvema kolesoma.

Hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol ti pride v poštev samo Quadro 350 ali Piaggio Mp3 z oznako LT, kubikaža poljubno!

Ostalo je pa znano , Quadro dober ampak malo podhranjen, Mp3 stara šola , motorji preverjeni vzdržjivi, in kolikor sem jih jaz vozil je 400 prek dovolj, je celo bolj prožen motor, kot pa 500!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kdo pozna kakšnega lastnika Piaggio Mp3 300 Lt Hybrid? Uradni zastopnik v Kopru nima nobenega testnega modela za preizkus. Ponudili so mi, da se zapeljem 2m naprej in nazaj po dvorišču......sej nisem vedel ali se hecajo ali ne!

Bi pa rad pred samim nakupom naredil testno vožnjo (sem pripravljen tudi nekaj simboličnega plačati)......če ne, se bo potrebno sprijaznit in nabavit samo bencinsko vrjanto.

Hvala & lp

Mal pozno a če te še zanima testna vožnja to lahko narediš z mojim MP3 300 LT
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo se nagibam k nakupu Mp3 300LT Hybrid. Sedaj me pa zanima, teh 300 kubikov. Je to dovolj ali je bolj podhranjena zadeva? Morda kdo ve ali pripravljajo tudi kakšno 400/500 Hybrid verzijo?

Hvala,

Lp

pozdravljen se z moje strani. Piaagio ima hibrida sam 300,za mocnejso verzijo pa se nisem nikjer zasledu da bi jo imeli namen delat. Ce isces info o MP3-jih in quadru jih nekaj dobis na www.maxiscooter.si.

na netu sem najdu da nekaj pripravljajo pri peugeotu. Letos pride njihov trikolesni model metropolis s 400 ccm, ni hibrid, cena se ni znana.

LP Ales

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Danes sem se prijavil na ta forum ravno zaradi pridobivanja informacij o MP3-jih. Kar nekaj odgovorov sem dobil že z samim prebiranjem, a me vseeno ena zadeva še matra. Morda bom celo vprašanje postavil pod napačen naslov in se za to že v naprej opravičujem. Sicer sem najbolj nagnjen k nakupu Piaggio MP3 500 ali 400 a kakšno je vaše mnenje o ostalih firmah teh trikolesnikov. Recimo Gilera Fuoco, Quadro, Aprilia Quadro ... (morda je še kakšen na tržišču a jaz ne vem za njega). Nekaj sem tudi slišal o tem da se ne da vseh voziti z izpitom B kategorije. Je to res? Ta podatek mi je namreč pomemben. Trenutno vozim skuterja 50 ccm a me je v treh letih tako nakurl z vožnjami v službo in nazaj da si sedaj želim nekaj več, izpita za motor pa nebi šel delat ker se mi zdi nepotreben strošek glede na to da ne mislim vozit motorja z dvema kolesoma.

Hvala za pomoč

Pozdravljen,

nekaj info o MP3jih in ostalih trikolesnikih dobiš na maxiscooter pika si. Drugače pa letos prihajata 2 nova modela MAXI skuterjev voznih z B kategorijo, eden je peugeotov METROPOLIS 400, cena še ni znana drugi je pa QUADRO 4D 350, nagibajoči se štirikolesnik cena naj bi bila okoli 9000. Več info za peugeotov skuter dobiš na maxiskuter strani za QUADRA imam pa pripravljen članek in ga moram objavit.

LP aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk si kaj dal za 2009? Kolk km?

Pozdravljen, po moje je potrebno za nov vetrobran zamenjat plastični nosilec vetrobrana, ker je drugačen od vetrobrana, ki ga ima MP3 l. 2009. Probaj poklicat na Piaggio v Koper, verjamem, da ti bojo znali odgovorit. Pa še ceno boš izvedel in se potem odločil, če ga boš menjal.

LP Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo!

 

Zanima me,če kdo ve kje bi dobil knjigo za uporabo za Piaggio MP3 250 v Slovenščini.

Sedaj jo imam,samo je v italijanskem jeziku.

 

 

L.P. Damjan

post-33537-0-70315100-1358878379_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil golf5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

 

Zanima me,če kdo ve kje bi dobil knjigo za uporabo za Piaggio MP3 250 v Slovenščini.

Sedaj jo imam,samo je v italijanskem jeziku.

 

 

L.P. Damjan

 

Ojla, jest imam Piaggio-MP3-400-Workshop-Manual v angleščini, če kaj pomagalo? Drugače se pa razstavlanje ne razlikuje dosti.

 

LP A 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, jest imam Piaggio-MP3-400-Workshop-Manual v angleščini, če kaj pomagalo? Drugače se pa razstavlanje ne razlikuje dosti.

 

LP A 

peljat se ne zna,ko nima izpita za mopi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peljat se ne zna,ko nima izpita za mopi

a si mogoče hotu nekaj povedat  :eek: ????? 

aja mogoče si res hotu neki rečt, samo te ne zastopim, se opravičujem  :oops:  :oops:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mal pozno a če te še zanima testna vožnja to lahko narediš z mojim MP3 300 LT

Najlepša hvala za ponudbo. V bistvu me zanima predvsem hybridni pogon in delovanje le-tega (domet, hitrost itd.) ! Je pa dejansko nakup planiran za letos in sicer 300Lt Hybrid!

 

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!