Skoči na vsebino

Vse na temo Piaggio MP3


RobMayth

Priporočene objave

Pozdravljeni

 

Danes sem se znebil mojega "sesalca" 50ccm in grem v lov za MP3jem :OK: . Zanimata me samo dve varianti. 400tka in 500tka. Vsekakor iščem rabljeno varianto, za kar vem da se bo treba kar močno potrudit. Sedaj pa prosim vas poznavalce, če mi lahko prosim svetujete na kaj vse moram biti pozoren pri nakupu rabljenega MP3ja in na kaj moram biti pozoren pri testni vožnji, ker omenjenega motorja še nisem vozil in nočem da me je preveč sram na ogledu. Kakeršni koli nasveti mi bodo pri nakupu prišli še kako prav.

 

V upanju na čimprejšenj nakup se vam zahvaljujem za pomoč in upam da se kdaj kje srečamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Postal sem ponosni lastnik meni novega MP3ja. Zadevo še malo odkrivam in me zanima čemu so namenjene male "parkirne" lučke, ki so vidne na sliki čisto desno zgoraj. Nikakor jih ne uspem prižgat, zato so mi še posebna neznanka. V navodilih jih tudi nikjer nisem zasledil. Mi kdo ve povedat prosim kako se te luči prižge in čemu so pravzaprav namenjene, ker kot sem v navodilih zasledil omenjajo kot parkirno luč tisto malo v sredini čisto spodaj na maski. Potem me pa še zanima ena stvar glede kovčka. Rad bi si kupil kovček, ki bi imel prostora vsaj za 2 čeladi. Opazil sem, da rabim takega ki ima preklopni oz. dvižni nosilec, da se lahko odpre tudi zadnji pokrov prtlažnega prostora. Ali se te nosilci kupijo posebej in lahko kupim recimo GIVIjev kovček na bolhi in potem nosilec posebej če že ne bo zraven? Kakšna bi bila realna cena rabljenega kovčka z vgrajenimi lučmi?

 

Hvala za pomoč in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hu hu ...kolk uprašanj.Pa pejmo po vrsti Lučke priklapljamo naknadn eni da drugi ne pač po želji ob predelavi montirajo ledice.Jaz sem kufr kupu original,Hojla pa mislim,da ima givi.Probaj ga kontaktirat ,da boš dobu podatke iz prve roke.Pa veliko užitkov v vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem imel pri MP3-ju Givijevo 55-tko. Dve čeladi na kamot in še marsikaj. Nosilec se ravno ni kamot umikal in nisem mogel zadnjih "vrat" odpret do konca, in se nisem preveč poglabljal, saj sem imel prostora več kot dovolj. Na začetku mi je bil kufer malo velik, ampak ga priporočam. O aktiviranju lučk pa se mi zdi je na forumu nekje celo kompleten report o montaži. Sam se tega nisem lotil, sem se raje vozil. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabu sliko :headbang:

 

 

attachicon.gif2013-04-07 16.39.07.jpg

Dobrodošel v družini MP3,

sam sem lastnik MP3-ja in ti lahko povem, da so parkirne lučke, katere omenjaš "samo za okras", drugače so pri originalni verziji brez funkcije in niso priklopljene. Te pozicije se da priklopit, tako, da se podre sprednji del skuterja, dela je cca 1-2 uri, vsaj jaz sem porabu tolko časa.

Glede nosilca za kovček, sam sem kupil GIVI-jev preklopni nosilec v TC ju v LJ cena je bila pred dvema letoma 130 euro, koliko je zdj ne vem, vem pa da je GIVI skoraj 70 euro cenejči od origilanla. GIVI dela tudi nepreklopne nosilce, kateri so malo cenejši.

Če te še kaj zanima me lahko kontaktiraš na gsm, je v mojem profil.

 

Zdaj ko si že nabavu MAXI skuter PIAGGIO MP3 te vabim, da se pridružiš FB MAXISKUPNOSTI na spodnji povezavi

https://www.facebook.com/maxiscooter.si?fref=ts

 

LP A

 

aja pa da ne pozabim, veliko varnih kilometrov 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala za ponudbo. V bistvu me zanima predvsem hybridni pogon in delovanje le-tega (domet, hitrost itd.) ! Je pa dejansko nakup planiran za letos in sicer 300Lt Hybrid!

 

 

LP

Pozdravljen, 

tu dobiš več info, katere iščeš 

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/moto-testi/piaggio-mp3-hybrid-2/

 

LP A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošel v družini MP3,

sam sem lastnik MP3-ja in ti lahko povem, da so parkirne lučke, katere omenjaš "samo za okras", drugače so pri originalni verziji brez funkcije in niso priklopljene. Te pozicije se da priklopit, tako, da se podre sprednji del skuterja, dela je cca 1-2 uri, vsaj jaz sem porabu tolko časa.

Glede nosilca za kovček, sam sem kupil GIVI-jev preklopni nosilec v TC ju v LJ cena je bila pred dvema letoma 130 euro, koliko je zdj ne vem, vem pa da je GIVI skoraj 70 euro cenejči od origilanla. GIVI dela tudi nepreklopne nosilce, kateri so malo cenejši.

Če te še kaj zanima me lahko kontaktiraš na gsm, je v mojem profil.

 

Zdaj ko si že nabavu MAXI skuter PIAGGIO MP3 te vabim, da se pridružiš FB MAXISKUPNOSTI na spodnji povezavi

https://www.facebook.com/maxiscooter.si?fref=ts

 

LP A

 

aja pa da ne pozabim, veliko varnih kilometrov 

še to sem pozabu,

jest sem montiral stop luč direktno v pritrdilno ploščo kovčka in je kar dobro izpadlo.

Kot sem že napisu, če te zanima več, me kontaktiraj preko gsm-ja ali pa preko ZS tu in bova rekla kakšno več in če boš želel so boš tudi ogledal kako sem naredu.

 

LP A 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJ

 

Hvala za vse predloge, odgovore in obrazložitve. Jutri imajo v TCju nek popust tako da bom pomoje vzel kovček če ga bodo imeli na lagerju, nosilec pa bo treba baje čakat kake 3 tedne da ga dobijo in ne bo v popustu ker bodo imeli popust samo na zalogo. Malo bom še pogledal za hlače in jakne. Nekaj sicer imam doma a ne dovolj toplo za brzine ki jih dosega in za ob 6h zjutraj ko grem v službo  :wacko: . Ima mogoče kdo kak predlog kaj kupiti da bo v dobrem razmerju cena/kvaliteta?

Hoyla hvala za FB link a sem že kar nekaj časa spremljevalec te skupine čeprav nisem še imel primernega prevoznega sredstva. Za lučke pa sem videl vse tvoje poste (parkirne, smerokazi v kufru in na armaturi). Res si se poglobil in doteral zadevo. Te pokličem en dan za kak nasvet ki ga bom sigurno rabil čeprav ne vem še kako se bom zadeve lotil. Razstavljanje in sestavljenje mi še gre, kar se tiče pa elektrike pa zmrznem :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil en MP3 s KR registrsko v družbi motorja na obisku v CE, točneje Košnica pri Celju. A je kdo od tu?

Če da se drugič javi stanujem 25m proč in ne "čevljam" kot drugi motoristi  :grrr  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima še ena zadeva. Junija bo moj MP3 star 1 leto. Trenutno ima 1500 km. Naslednji servis imam pri 5000 po knjigi. Ker nočem da bi mi ukinili garancijo me zanima če moram naredit obvezen servis na eno leto ali je dovolj na 5000 km? Neglede na to kdaj bom delal servis pa me še zanima kje v LJ ali njeni okolici bi bil kak dober, zaupanja vreden pooblaščen serviser omenjenega motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima še ena zadeva. Junija bo moj MP3 star 1 leto. Trenutno ima 1500 km. Naslednji servis imam pri 5000 po knjigi. Ker nočem da bi mi ukinili garancijo me zanima če moram naredit obvezen servis na eno leto ali je dovolj na 5000 km? Neglede na to kdaj bom delal servis pa me še zanima kje v LJ ali njeni okolici bi bil kak dober, zaupanja vreden pooblaščen serviser omenjenega motorja?

Pozdravljen,

garancija pri PIAGGIU je 25 mesecev, da obdržiš to garancijsko dobo moraš servisirati na uradnih servisih in točno tako kot piše v servisni knjigi. Po knjigi so servisi na 4000 km, če boš naredu kakšen km več ti ne bodo preveč težili, samo pazi, da ne greš čez mejo 4000 km, ker pol ti garancija ne velja več. V LJ je najbolš, da greš kar na PVG na Celovško, baje da je servis okoli 80 -90 euro, Prej je dobro, da jih pokličeš in se dogovoriš za servis.

 

LP Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo za vsak slučaj sem še preveril direkt na servisu kako poteka zadeva. Če želim obdržat garancijo moram pridet na servis tako kot ste napisali (na 4000 km) oziroma prej kot v enem letu. Torej bom imel servis pred narejenimi 5000 km :D ker dvomim da bom naštepal v mesecu in pol 3500 km. Ali pa  :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Živjo.

Rabim majhno pomoč. Kupil sem garmin zumo 660. Zanimima me kje imate pričvrščenega na piaggio mp3-ju.

Sem namreč novi lastnik Piaggio MP3 500 LT. Rad bi z ženo malo raziskal lokalne poti do otoka Krka, zato je bil tudi nakup navigacije potreben.

Istočasno pa me še zanima glede polnitve Garmina. Ali je samo pod sedežem vtičnica oziroma kako ste si jo pripeljali bližje.

Hvala za pomoč.

Tom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Rabim majhno pomoč. Kupil sem garmin zumo 660. Zanimima me kje imate pričvrščenega na piaggio mp3-ju.

Sem namreč novi lastnik Piaggio MP3 500 LT. Rad bi z ženo malo raziskal lokalne poti do otoka Krka, zato je bil tudi nakup navigacije potreben.

Istočasno pa me še zanima glede polnitve Garmina. Ali je samo pod sedežem vtičnica oziroma kako ste si jo pripeljali bližje.

Hvala za pomoč.

Tom

 

Pozdravljen Tom

 

Čestitke za nakup in veliko varnik kilometrov.

 

Kar se tiče nosilca za navigacijo sem še ne dolgo tega sam bil v veliki dilemi kaj, kje ... kupiti. Tukaj si preberi temo ki sem jo sam odprl o nosilcih za navigacije na MP3-jih. Notri je ena mojih objav kje sem sam naročil nosilec. Dobil sem ga v osmih dneh iz Italije (ravno danes) in vem več kot zadovoljen. Če te bo pa še kaj zanimalo pa vprašaj v tisti temi ki sem jo odprl o nosilcih pa ti pomagam če bo v moji moči. Aja, glede polnjenja nebi vedel kaj in kako ker ima moja navigacija polnilne baterije ki držijo do 10h a vseeno razmišljam da bi si speljal kabel skozi luknjo kjer je pritrjeno ogledalo in pod plastiko direktno do akumolatorja. Zihr je zih ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tele kovčke bi tudi jaz imel, samo jih še nisem nikjer zasledil... :(

 

Pa ne ker bi jih rabil, ampak ker mi je motorček z njimi enostavno SVETOVEN!

 

Tako da če kdo ve kje se nabavijo.... ;)

 

lpF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jaz ga prodajam.

 

a imaš LT različico, za izpit B kategorije? Namreč, nima izpita za A, pa išče zato LT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a imaš LT različico, za izpit B kategorije? Namreč, nima izpita za A, pa išče zato LT

poslal sem ti privat sporočilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!