Skoči na vsebino

Vse na temo Piaggio MP3


RobMayth

Priporočene objave

Ali kdo tanka bencin 100tko in 95ko? Ali se kje pozna razlika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se še prodaja, se tudi jaz se zanimam za ta mp 3, kakšna je cena in koliko je  km?

Ta na sliki je 250ccm, če se ne motim

 

Ali kdo tanka bencin 100tko in 95ko? Ali se kje pozna razlika?

Tankam tudi 100, ni kake drastične razlike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta na sliki je 250ccm, če se ne motim

 

Tankam tudi 100, ni kake drastične razlike.

se motiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, po izpuhu sem predvideval.

250 in 300 imata enak auspuh 400 in 500 pa drugačnega zame veliko lepšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

250 in 300 imata enak auspuh 400 in 500 pa drugačnega zame veliko lepšega.

Ja Meni se tudi bolj dopade.

Gusar, kako se kaj obnese višja šipca. Jaz imam še prvo različico LT-ja, pa nisem ne vem kakšne visoke postave in mi nenormalno piha. Ali je ta velikost zadosti visoka za moj problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Meni se tudi bolj dopade.

Gusar, kako se kaj obnese višja šipca. Jaz imam še prvo različico LT-ja, pa nisem ne vem kakšne visoke postave in mi nenormalno piha. Ali je ta velikost zadosti visoka za moj problem?

Jaz sem kar zadovoljen Sem visok 185 mije bila original kar prenizka sedaj mi ni treba čistiti muh z čelade. Sprva je bilo mal čudno ko je pihel veter od strani sedaj sem se navadil in mi je še kar OK. Se mi pa  zdi,da je mal večji upor.Ampak  ne vem mogoče samo občutek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Ali je pri Mp3-ju, kateri se vozi z B kategorijo dovolj LT oznaka ali mora imeti "nujno" tudi nožno zavoro na desni stranI? Namreč, opazil sem nekaj Mp3-jev, kateri imajo LT oznako, nimajo pa nožne zavore?!

 

Hvala,lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je pri Mp3-ju, kateri se vozi z B kategorijo dovolj LT oznaka ali mora imeti "nujno" tudi nožno zavoro na desni stranI? Namreč, opazil sem nekaj Mp3-jev, kateri imajo LT oznako, nimajo pa nožne zavore?!

 

Hvala,lp

Pozdravljen,

LT onaka pri MP3ju je voznem z B kategorijo in mora imeti nujno to oznako. Obstajajo tudi starejše različice MP3jev in sicer z onako RL (nekateri starejši modeli je nimajo) kar pomeni, da je ta MP3 vozen z A kategorijo. To pa zato, ker je v prometni tretirano (označeno) kot enosledno vozilo in nima tretje nožne zavore. So pa tudi cenejši kot LT. Vsi MP3ji z oznako LT imajo nožno zavoro, ker je to eden od pogojev, da se ga lahko vozi z B kategorijo, poleg tega je še medosna razdalja med sprednjima kolesoma 46,5 cm in skupna širina, med smerokazi 76 cm. Pri RL oznaki ,e medosna razdaja med sprednijma kolesmna 41,5 cm skupna širina pa okoli 66 cm..

Pri LT mora biti v prometni  pod vrsta vozila oznaka L5e trikolo.

O MP3jih si lahko prebeš na tej povezavi

 

http://www.maxiscooter.si/club/index.php/sl/vse-o-mp3

 

LP

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor.

Vendar me bega, kako da ima npr. ta MP3 oznako LT, nima pa nožne zavore: http: //www.moto.it/moto-usate/piaggio/mp3/mp3-lt-400/index.html?msg=4672293 ?! Kaj je potem vozen smao z A kategorijo ali...?

 

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem šele od letos voznik MP3ja a do danes še nisem slišal da bi imel kak oznako LT in nebi imel nožne zavore. Meni to smrdi na prevaro. Morda je kdo samo dodal oznako LT na karoserijo motorja ... Preveri kaj piše v prometni. Hoyla ti je napisal kaj mora pisati da je vozen z B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor.

Vendar me bega, kako da ima npr. ta MP3 oznako LT, nima pa nožne zavore: http: //www.moto.it/moto-usate/piaggio/mp3/mp3-lt-400/index.html?msg=4672293 ?! Kaj je potem vozen smao z A kategorijo ali...?

 

 

Lp

lp

 

ta motor ni LT, ker vidiš takoj po smerokazih. Poglej kašno sliko pravega LT in boš videl razliko. Najhitreje se vidi po smerokazih, ki "štrlijo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za vse odgovore. Hja, nisem točno vedel.....lahko bi bili kakšni prvi (starejši) modeli!

Bom pa pozoren na smerokaze in kar je opisano v "hoyla" linku!

 

 

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, imam eno vprašanje za lastnike mp3 skuterjev.

 

Ali morda kje v Ljubljani ali okolici rentajo mp3-ja za vikend ali pa enodnevne izlete? (vozen z B-kategorijo)

 

Zadevo sem zasledil na Korčuli in pa v Poreču, cena 50€ na dan, 3dni 120€.

 

Ker je skuter zelo drag, bi mi seveda veliko bolj ugajal najem vsak mesec, za dan/dva, da se naredi kakšen lep izlet.

 

Če ima kdo kakšno informacijo, naj kar napiše.

 

Našel sem človeka in Polzele, ki renta mp3-ja za 60€ na dan, vendar je iz Ljubljane kar daleč, še posebej, ker moraš potem skuter še vrniti v Polzelo.

 

Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao! Sem nova na forumu in ravnokar berem,da kupujete MP3.Po 15.juliju prodajam svojega ( če koga zanima ).

Piaggio MP3 300 LT.

 

 

Cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni.

 

Bi vprašal lastnike MP3-jev kako imate nastavljena zadnja amortizerja in sicer na katero stopnjo? 

 

Hvala za odgovore.

 

Lp, A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

 

Bi vprašal lastnike MP3-jev kako imate nastavljena zadnja amortizerja in sicer na katero stopnjo? 

 

Hvala za odgovore.

 

Lp, A.

Odvisno od teže voznika in sovoznika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam čez 80kg, ne nameravam pa to nastavljat glede na vožnjo s sopotnikom ali ne, zato sem ga nastavil na sredino.

 

Bi pa še vprašal, če je mogoče komu znano kje dobiti Tucano Urbano Termoscud R062? Mogoče ima kdo s tega foruma že v uporabi?

 

Lp, A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za vse odgovore. Hja, nisem točno vedel.....lahko bi bili kakšni prvi (starejši) modeli!

Bom pa pozoren na smerokaze in kar je opisano v "hoyla" linku!

 

 

 

Lp

Pozdravljen, v tem članku je opisano kar sprašuješ,  http://www.maxiscooter.si/club/index.php/en/vse-o-mp3/145-piaggio-mp3-kdaj-vonja-z-a-in-kdaj-z-b-kategorijo.

Upam, da sem vsaj malo pomagal.

 

LP A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

 

Je mogoče kdo kupoval z eBay-a od naslednjega prodajalca: http://myworld.ebay.com/motocapuanoshop?_trksid=p2047675.l2559

Kupil bi naslednje, a nisem prepričan, če dobim to, kar plačam saj prodajajo za 1/2 cene :glare: : http://www.ebay.com/itm/TUCANO-URBANO-TERMOSCUD-COPRIGAMBE-R062-FUOCO-MP3-NEW-R062-/350759660778?ssPageName=ADME:L:PMR:US:1123

 

Lp, A.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo si poglej njegovo oceno 100% feedback, nimaš kaj zgrešit :P, zel odosti kupujem preko ebaya in se še mi ni zgodilo da kaj nebi dobil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor.

Vendar me bega, kako da ima npr. ta MP3 oznako LT, nima pa nožne zavore: http: //www.moto.it/moto-usate/piaggio/mp3/mp3-lt-400/index.html?msg=4672293 ?! Kaj je potem vozen smao z A kategorijo ali...?

 

 

Lp

Pozdravljen,

tale MP3 katerega navaš iz Italijanske spletne strani je vozen z A kategorijo. Če si si dobro prebral kaj sem ti napisal  in si pogledal tudi članek na http://www.maxiscooter.si/club/index.php/sl/vse-o-mp3/145-piaggio-mp3-kdaj-vonja-z-a-in-kdaj-z-b-kategorijo bi bilo vse bolj jasno. Pa ne me narobe zastopit. PIAGGIO je s prihodom MP3-ja z oznako LT malo spremenil obstoječi model MP3, kateri je bil vozen z A kategorijo. Kolikor mi je znano, so model MP3ja voznega z A kategorijo deli ven iz proizvodnje, ker je model LT zelo dobro sprejet med uporabniki.

Model na sliki oznako RL (čeprav ni jasno in vidno označen), kar pomeni, da je vozen z A kategorijo.

Vse je sliovno prikazano in označene so razlike med obema modeloma.

 

LP

 

.

Popravljeno . Popravil hoyla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kako ste zadovoljni s sprednjimi blatniki? Jaz sem razočaran saj je skuter kar lepo pošprican po motorju in izpuhu. Me zanima zakaj sta ti dve odprtini na blatniku (glej sliko)?

sprednji-blatnik.jpg

Ne vidim pomena in močno sumim, da iz njiju škropi po skuterju. Kakšne so vaše izkušnje?

 

Lp, A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!