Skoči na vsebino

Vse na temo Piaggio MP3


RobMayth

Priporočene objave

Če koga zanima povečanje moči pospeškov motorja prodajam malossi multivar 2000 nov zapakiran, primeren za piaggio MP3.

 

http://www.bolha.com/avto-moto/tuning/povecanje-moci/povecanje-moci-ostalo/malossi-variator-multivar-2000-aprilia-peugeot-piaggio--1336358944.html?aclct=1528444090&kw=multivar

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Mene pa zanima kje bi se dalo dvignt minimum na piaggio mp3 400cc 2009 ker mi včasih ko pade v prosti tek crkne (za malenkost ga bi bilo treba dvignit)

Hvala za kakrsenkoli odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 6. 2018 ob 12:18, Taurus77 pravi:

 Prosim za info kje bi se dalo dobiti stranske kovčke za mp3 500 in kakšne sploh lahko namontiram. Gledam od givi stranske https://www.tc-motoshop.si/si/stranske-mehke-torbe-givi-easy-bag-28-35-i35553.shtml

Ampak ne vem če so primerni za ta motor.

Tnx

Pozdravljen,

da daš na MP3ja kovčke rabiš nosilce, cena cca 250€, vzemi 22 L kovčke, ker ostali so preširoki, in bi ta lahko na cesti policaji mal čudno gledali, z več litrskimi kovčki,, no vsaj v tujini, ker je največja dovoljena širina za motor 100 cm oz. 1 meter. Drugače pa pobrskaj po ebayu za kovčke in nosilce in boš sigurno našel ugodno kombinacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 5. 2018 ob 22:59, Zakordon pravi:

ja, pa ne morem najti kje pišejo da morajo biti nožne zavore in smerokaze v L5e oz. motornih trokolah.

samo da "Motorno trikolo je motorno vozilo s tremi kolesi, nameščenimi simetrično na vzdolžno os vozila, pri katerem delovna prostornina motorja z notranjim zgorevanjem presega 50 ccm ali pri katerem konstrukcijsko določena hitrost presega 45 km/h". 

potem meni in ni jasno...

Če slučajno kupuješ MP3 voznega B kategorijo, vzemi takega, ki ima oznako LT. Nožna zavora, smerokazi na telesu v skuterja in med sprednjimi kolesi vsaj 50 cm mora biti po EU direktivi, ker so Italjani našli ravno v tej direktivi luknjo glede MP3ja in vožnje z B kategorijo. V skoraj celi EU je MP3 vozen z B razen na Hrvaškem, ko zahtevajo A kategorijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Za MP3 500 LT Business letnik 2005 je na voljo originalni neuporabljen sedež rjave barve in sprednja šipa, prav tako original. Če koga zanima na zasebna sporočila.

Popravljeno . Popravil Hornet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Zdravo vsem, ki berete te vrstice, oziroma ste na liniji. Imam novega mp3-ja, ki bo šel v prvi servis, vendar nikjer ne najdem uradnih parametrov, kaj se pravzaprav naredi v prvem servisu. Posledično ne veš kaj so naredili, če so naredili.

Popravite me če je kje to že napisano.

Hvala. vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 7. 2018 ob 18:32, Lacky pravi:

Zdravo

Zdravo vsem, ki berete te vrstice, oziroma ste na liniji. Imam novega mp3-ja, ki bo šel v prvi servis, vendar nikjer ne najdem uradnih parametrov, kaj se pravzaprav naredi v prvem servisu. Posledično ne veš kaj so naredili, če so naredili.

Popravite me če je kje to že napisano.

Hvala. vsem

V User manual-u ni tabele?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em, čudno, da nihče ni kričal, da ni v pravi temi..

Pri mojem sem opazil to samo takrat, ko je "hladen" - tj prvih par minut vožnje. Močno sumim, da je vzrok slab stik v stikalih ker po kontakt špreju ni crkoval več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, tuksinet pravi:

Em, čudno, da nihče ni kričal, da ni v pravi temi..

Pri mojem sem opazil to samo takrat, ko je "hladen" - tj prvih par minut vožnje. Močno sumim, da je vzrok slab stik v stikalih ker po kontakt špreju ni crkoval več.

Nisem opazil...

Ob 8. 6. 2018 ob 15:35, vranica1 pravi:

Zdravo

Mene pa zanima kje bi se dalo dvignt minimum na piaggio mp3 400cc 2009 ker mi včasih ko pade v prosti tek crkne (za malenkost ga bi bilo treba dvignit)

Hvala za kakrsenkoli odgovor

Veliko ptej bi/bos dobil odgovor ce bo v nalovu teme samo ime mopija...pa fajn vec tem odpret,da se te ne spregleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 6. 2018 ob 15:35, vranica1 pravi:

Zdravo

Mene pa zanima kje bi se dalo dvignt minimum na piaggio mp3 400cc 2009 ker mi včasih ko pade v prosti tek crkne (za malenkost ga bi bilo treba dvignit)

Hvala za kakrsenkoli odgovor

Pozdravljen, 

kakšen minimum bi rad dvignil na MP3ju?

Aja, pa prosim, da naslednjič pišeš v temo VSE NA TEMO MP3.

Če prav razumem, bi rad dvignil "štantgas"? 

Kaj naredi, ko pade v prosti tek in kako naj bi to izgledalo? Ker, ko sem jaz imel MP3 nisem našel prostega teka.

Napiši malo več kaj naj bi bil problem.

Pravkar, tuksinet pravi:

Em, čudno, da nihče ni kričal, da ni v pravi temi..

Pri mojem sem opazil to samo takrat, ko je "hladen" - tj prvih par minut vožnje. Močno sumim, da je vzrok slab stik v stikalih ker po kontakt špreju ni crkoval več.

Kot prvo, tu nihče ne kriči, temveč se opozarja, da so vprašanja v pravih temah, in je tako bolj pregledno.

Pa ni potrebni bit aroganten, prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 7. 2018 ob 18:32, Lacky pravi:

Zdravo

Zdravo vsem, ki berete te vrstice, oziroma ste na liniji. Imam novega mp3-ja, ki bo šel v prvi servis, vendar nikjer ne najdem uradnih parametrov, kaj se pravzaprav naredi v prvem servisu. Posledično ne veš kaj so naredili, če so naredili.

Popravite me če je kje to že napisano.

Hvala. vsem

Ponavadi na prvem servisu na 1000 km zamenjajo olje in oljni filter. Kaj več pa ne.

Ob 8. 6. 2018 ob 15:35, vranica1 pravi:

Zdravo

Mene pa zanima kje bi se dalo dvignt minimum na piaggio mp3 400cc 2009 ker mi včasih ko pade v prosti tek crkne (za malenkost ga bi bilo treba dvignit)

Hvala za kakrsenkoli odgovor

A minimum obratov, si mislil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Hvala Hoyla in ostalim za odziv. Danes sem po pošti dobil od prodajalca servisno knjižico, garantni list in navodila za uporabo.

Pri pregledu knjižice pa je tudi tabela z priporočilom o vzdrževanjem. 

Prilagam tabelo za vse ostale, ki bi morebiti to potrebovali.

L.P.L.

Scan_20180730_130350.thumb.jpg.e1382002209c0a8634afa412873334a1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo družba!

Ne zamerite mi, sprašujem stvari, katere vi verjetno že veste. Mp3 ima na pod levo stranjo balance stikalo (se premika levo desno) ali nekaj podobnega, ki pa v navodilih ni opisano. Tudi v servisu niso vedeli nič o tem.

L.P.LDSCN0380.thumb.JPG.44e38b9914c7d0ad14897df282c8505b.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob 5. 6. 2018 ob 12:18, Taurus77 pravi:

 Prosim za info kje bi se dalo dobiti stranske kovčke za mp3 500 in kakšne sploh lahko namontiram. Gledam od givi stranske https://www.tc-motoshop.si/si/stranske-mehke-torbe-givi-easy-bag-28-35-i35553.shtml

Ampak ne vem če so primerni za ta motor.

Tnx

Živjo kolegi so dal na MP3 22 litrske givi kovčke in so zgledali malo čudno, ker je bil skuter širok. Pri nakupu stranskih kovčkov je treba gledat na širino, ker če je motor/skuter širši od 100 cm, se pravi 1 meter, znajo policaji, predvsem v tujini bit mal tečni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 4. 2018 ob 15:08, Boškariček pravi:

Helou,

zanima me, če ima kdo izmed vas dejanske izkušnje s hrvaškimi pandurji glede vožnje MP3-ja z B kategorijo po njihovih cestah (seznanjen sem, da se na Hrvaškem zahteva ena varianta A kategorije -  dobil tudi formalni odgovor).

Napišejo kazen ali pogledajo tujcem skozi prste?

Mučo hvala za uporabne odgovore.

Na Hrvaškem je treba imate za vožnjo A kategorijo, tko so mi rekli kolegi. Drugače pa imam kar nekaj kolegov, ki se vozijo po HR z B kat. in še niso imeli problemov. Če voziš po omejitvah potem te ne ustavijo, no to je moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

O sonček žarki..

Pred časom sem na netu naletel na spisek evropskih držav, ki so na svojem teritoriju uveljavile izjemo glede vožnje določenih trikoles z B kategorijo. Nikakor ga več ne najdem.

Torej, ima mogoče kdo navedeni spisek?

Mučo hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pač sanjam o mp3 gledam velik posnetkov...kuk vidu se tacke velik čohajo po tleh...je res tuk hitro čohaš...kaj pa ce jih odmontiras itak jih mp3 ne rabi...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni - nova lastnica MP3 300 sem, zanima pa me, kam v Mariboru ali okolici peljati na servis zadevico. Ima 5000 prevoženih, letnik 2015,  najverjetneje nekega servisa ni bilo delanega, ker je stal do sedaj. Občasno se prižge lučka za olje (nivo ali pritisk?) - po šibki je olja dovolj. Zato bi ga peljala na nek servis, kjer bi zadeve pregledali, uredili, da se kaj ne zalomi :blush: , pa da so dobri in ugodni. Kakšno okvirno cifro servisa lahko pričakujem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 19. 9. 2018 ob 12:22, sesir pravi:

Ker pač sanjam o mp3 gledam velik posnetkov...kuk vidu se tacke velik čohajo po tleh...je res tuk hitro čohaš...kaj pa ce jih odmontiras itak jih mp3 ne rabi...

Je kdo,ki ima mp3 250 i.e poizkusil dati zdanjo gumo 70 visoko namesto 60 ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo zaupa, kako se obnaša MP3 na pesku - ena guma pesek ena asfalt? Imam občutek kot da me bo odneslo s ceste.  Se mi zdi, da je motor bil bolj stabilen oz se lepše obnašal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, sanda2 pravi:

Mi lahko kdo zaupa, kako se obnaša MP3 na pesku - ena guma pesek ena asfalt? Imam občutek kot da me bo odneslo s ceste.  Se mi zdi, da je motor bil bolj stabilen oz se lepše obnašal.

Ne vidim razloga za strah,saj pogon je zadnji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, revival pravi:

Ne vidim razloga za strah,saj pogon je zadnji...

Ful je cudno napisala...

A verjetno ena prednja taka in druga prednja drugacna...

Ker jz bom ziher mel razlicne prednje zadnje,plus mislim,da bo zadnja 80 in ne se 70...vsaj poizkusil bom...

Zadnjo bom probu 130/80-12....original 130/70-12

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!