Skoči na vsebino

Vse na temo Piaggio MP3


RobMayth

Priporočene objave

pred 59 minutami, tommaazz pravi:

Jaz bom variomat in valjčke menjal pri 10.000 ko bo treba menjati še jermen.

Variomat ni pokvarljiv in ni potrebe po menjavi...

Jz menju...original ima 6 valjckov ta Polini ima 9...ker mi vsec,da vse lepo lavfa,gre in je nastimano....kljub temu,da ni potrebe....a zakaj bi se z necim mucil,kar si gre enostavno olajsati...

Racunica...

Polini z 9 valjcki pride cca 150eu....

Valjcki vseh 6 za original variomat dr.pulley pa cca 30eu...

Navadni valjcki pod 20eu...

Ima smisel,dat tuk vec?Odkrito ne vem!Ker ko kupo tricikl bli not obrabljeni valjcki in se to poznalo zelo pri voznji in seveda ob menjavi za novo je itak vse ful lepse in tekoce...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziher je dober...frend ima na tmax in zadovoljen z malossi mhr....jz pac hotu 9 valjckov...

Prej jih 6 po 13.8g

Zdaj 9 po 9.1g

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
Ob 11. 8. 2019 ob 12:42, sesir pravi:

Lepi ko beli...srecno voznjo...

Jz pa vceri zgubo kljuc od kovcka...

Registracija skupaj vse s asistenco 135eu...

Pozdrav

Kaj pa vinjeta....katera 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav

Vem da je ze veliko napisano o mp3 ....sem lastnik mp3 300 hpe. Zanima me koliko dejansko filate gume..spredaj in kolk zadaj.

2. Vprašanje: Katero za hudiča vinjeto se nalepi ali za motor oziroma avto....Dars navaja da za vsa motorna vozila ki so dvosledna je vinjeta za avto...ampak v prometni pise motorno kolo.

Pri nas je vse narobe....prometno izdajo kot motorno kolo z izpitom B....Dars pa piše po svoje.....saj nisem kupj avta ampak skuter.....??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prejšnje vprašanje ki sem ga zastavil glede vinjete našel odgovor

V navodilih proizvajalca piše dimenzija in lastnosti.....na podlagi podatkov se vaše vozilo uvrsti v eno ali dvosledno vozilo. Ce je trikolesnik vozen z B govori homoligacija oziroma proizvajalec...uradni list 2016 62 člen..20 odstavek....imetniki vozniškega izpita B kategorije smejo v RS voziti tudi trikolesnike1007032113_Screenshot_20200212-210418_AdobeAcrobat.thumb.jpg.cf8918454b7ec8ff3b3135dda391e7b0.jpg

Screenshot_20200212-210152_Adobe Acrobat.jpg

Screenshot_20200212-202558_Drive.jpg

Navodila za prodajalce_SLO.pdf

Popravljeno . Popravil gorazdslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za MP3 se uporablja vinjeta za motor,če pa imaš preveč denarja pa lahko kupiš vinjeto za avto.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 2. 2020 ob 13:12, gorazdslo pravi:

Sem zgoraj dopisal.....ce je širši od 50cm pol je za avto....

Pri MP3 je med osna razdalja 465 cm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 2. 2020 ob 21:13, gorazdslo pravi:

Ja vem...imam navodila...ta stari model LT pa je celo 42...

Screenshot_20200215-211132_Drive.jpg

MP3 500 biznis je 4,5 centimetra širši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

če koga zanima, prodajam MP3 yourban sport, letnik 2013, titanium barve, 11.000 km, brez poškodb, garažiran, prvi lastnik, servisiran najprej PVG, nato Pleško. 

lahko v zs, če koga zanima, pa rečemo kaj o ceni.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni. 

Mp3 300 2016 motor v malih obratih oziroma ko vzdrujes malo hitrost recimo 20-30 na uro malo pocukava. Ko motor vleče ni težave. Vžge normalno. Ko je v prostem teku se mi zdi prevec nemiren za 4 takte. Svečka je nova. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni. Počasi se začenja akcija z našimi makinami  :) . Števec kaže že preko 1000 km, naredil sem tudi že 1. servis. Kupil sem si tudi pol letno vinjeto, če bom slučajno kdaj zapeljal na avtocesto, sprobal bom sigurno :) . Sedaj ga lahko že pritisnem in moram reči, da gre izredno lepo, zadovoljen zelo. Me pa vseeno zanima kakšna bo vožnja z novimi Yamahami tricity 300, ki bodo vozne z B kategorijo, serijsko pa bodo imele FULL LED luči, tipko za zagon motorja in pa 3 leta garancije...za ceno pa ne vem.

Zanima me kakšne valjčke imajo 300 kubični motorji...21x17 mm, 6 kos? Kakšna pa je teža 14g? Namreč čez čas si bom nabavil sliderje od DR. Pulley, ki jih lahko daš v originalni variator...ima kdo te sliderje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 4. 2020 ob 21:59, Zanmike pravi:

Pozdravljeni. 

Mp3 300 2016 motor v malih obratih oziroma ko vzdrujes malo hitrost recimo 20-30 na uro malo pocukava. Ko motor vleče ni težave. Vžge normalno. Ko je v prostem teku se mi zdi prevec nemiren za 4 takte. Svečka je nova. 

To so normalni tresljaji eno cilindričnega motorja, vsaj pri MP3 500 ccm.Pred vsem pri pospeševanju,zato narahlo dodajam gas in se treslaji zmanšajo.

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ima kdo MP3 prve generacije torej letnik 2009 z 250cc motorjem LT verzijo? Kaj te varjante imajo "ta stari" piaggio 250cc motor, so bile na za začetku kakšne hibe? (zdej počasi prihajajo kakšni starejši mp3ji v sprejemljivi rang cene) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nič še niso spremenili, sem pisal na policijo pa so mi tako odgovorili:

 

Poštovani,

 

sukladno članku 2. st.1. toč.40 Zakona  o sigurnosti prometa na cestama, motorni tricikl je motocikl na tri simetrično postavljena kotača čiji je radni obujam motora veći od 50 cm3 i/ili koji na ravnoj cesti može razviti brzinu veću od 45 km/h. Slijedom navedenog, s vozačkom dozvolom B kategorije ne možete upravljati navedenim vozilom, već je za navedeno vozilo potrebna A kategorija, odnosno A1 kategorija ako motorna snaga nije veća od 15 kW.

 

S poštovanjem,

Odjel za izvještajnu analitiku i odnose s javnošću 

 

 

 

 

 

 

 

 

1578467510895_mup.jpg

 

 

 

Policijska uprava istarska, Odjel za izvještajnu analitiku i odnose s javnošću  |  Istarska County Police Administration, Intelligence Analytics and Public Relations Section

 

 

t: +385 52 532 057, +385 52 532 052, +385 52 532 058

e: istarska@policija.hr

 

Trg Republike 1, 52100, Pula

istarska-policija.gov.hr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prodal mojega 400 in kupujem novega MP3 500 HPE.

Ve mogoče kdo kakšne so razlike v sport in buisnis izvedbi, baje ima sport boljše vzmetenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 10. 6. 2020 ob 6:58, smasher pravi:

Ima kdo MP3 prve generacije torej letnik 2009 z 250cc motorjem LT verzijo? Kaj te varjante imajo "ta stari" piaggio 250cc motor, so bile na za začetku kakšne hibe? (zdej počasi prihajajo kakšni starejši mp3ji v sprejemljivi rang cene) 

Imam, brez problemov čez 30k kilometrov, lahko recem odličen motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mene pa zanima - imam MP3 300, letnik 2015 in želim boljši zvok rakete. Od vseh kar sem se zanimala ima samo eden izpuh zanj, nihče drug nima za ta model - ne delajo več. Ok, a kaj pa sedaj. In tisti ki ga ima je res pravi? Prodajalec trdi da je, in če se pustim....??? A res gre Arrow Reflex 2.0 na ta model? Ideje kaj še naj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,

v preteklih dneh mi je med vožnjo 2x začelo piskati (enak zvok kot pri blokadi vilic, vendar piska neprestano), obenem ugasne motor. Odvzamem kontak, ponovno dam kontakt, vžge in vse v redu, vozim dalje.

No, danes pa dam kontakt in takoj nenehni pisk, vilic pa noče več zablokirati, prav tako ni moč speljati (kot da bi bi bile vilice zablokirane, ti pa ne sediš na sedežu in daješ gas - torej duši motor). Piska pa brez prestanka.

Ima kdo kakšno idejo, kar lahko sam poskusim?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!