Skoči na vsebino

Vse na temo Piaggio MP3


RobMayth

Priporočene objave

Ob 3. 10. 2020 ob 11:12, Postar34 pravi:

Na GSM naložil aplikacijo,ki meri čase do realnih hitrosti in pospeskov....test sledi in objava na youtube...

 

Screenshot_20201006-130551_Drag Racer.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo...da malo skočim vmes z eno prošnjo.

Rd bi si nabavil mp3 voznega z B-kat....za cca 3t €....dajte mi prosim javit če veste za kakega vredi...

Sicer gledam tote mp3-je pri R moto-Rimske Toplice...kako mnenje,je kdo hodo gledat kakega?

Hvala za odgovore

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Zdravo ekipa

nedolgo nazaj sem si kupil mp3 2011 letnik in po parih km sem opazil da je na vilicah nekaj mastnega. Naj omenim da ko sem ga prevzel in se sel voziti en krog se mi je zazdelo kot da mi motor hoce se prekucnit na desno stran, to je bilo samo 2x. Od takrat se to ni vec ponovilo. Prilagam slikce kako zgledajo te mastni madezi, pa blatniki so zelo mastni ker od nekje kaplja. Zdaj vprasanje ali se je varno s tem voziti sploh? Prodajalca sem ze kontaktiral in se bo popravilo vse in zrihtalo da bo motor tako kot je treba. 

 

Hvala za odgovore.

 

 

Lp

mp3-1.jpg

mp3-2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob 17. 2. 2021 ob 6:58, Alen232 pravi:

Zdravo ekipa

nedolgo nazaj sem si kupil mp3 2011 letnik in po parih km sem opazil da je na vilicah nekaj mastnega. Naj omenim da ko sem ga prevzel in se sel voziti en krog se mi je zazdelo kot da mi motor hoce se prekucnit na desno stran, to je bilo samo 2x. Od takrat se to ni vec ponovilo. Prilagam slikce kako zgledajo te mastni madezi, pa blatniki so zelo mastni ker od nekje kaplja. Zdaj vprasanje ali se je varno s tem voziti sploh? Prodajalca sem ze kontaktiral in se bo popravilo vse in zrihtalo da bo motor tako kot je treba. 

 

Hvala za odgovore.

 

 

Lp

mp3-1.jpg

mp3-2.jpg

Najbolje bi bilo, če bi se oglasil na kakšnem servisu pa naj pogledajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni vsi MP3 vozniki, tu sem novi član, vendar sem cel ta članek prebral in sem našel nekaj kar vsi iščete,

 v katerih državah se lahko vozi tricikle z določenimi izpiti(A1 ali B1):

http://www.sigurno-voziti.net/razmisljanja/razmisljanja15.html

Upam, da komu pride v upoštev, jaz tuhtam o nabavi MP3, ker se mi odkrito ne da delat izpita, samo me pa zelo vleče nek maxi skuter SUBURBAN, tako, da mogoče bom vseeno položil.

Lepo se imejte , pa varno na cesti vsem.

 

Popravljeno . Popravil scobidoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem razmišljal o maxi skuterju pa se mi ni dalo delati izpita, kot tudi ne tebi :). Jaz sem s svojim 300HPE, kar se tiče vožnje in hitrosti čisto zadovoljen. Skuter je lepo poskočen tam nekje do 80km/h potem pa ga malo zmanjka. Se pa da čisto lepo vozit do 100/110 km/h kar je čisto zadosti...trenutno se mi zelo dopade Yamaha tricity 300, ker ima takšen moderen videz in če bi sedaj kupoval bi definitivno šel sprobat še Yamaho, 400hpe in 500 hpe pa so mi absolutno predragi, raje grem delat izpit pa imam mir...

Imam en problem, če mogoče kdo pozna rešitev...namreč kar naenkrat se mi je zgodilo, da ne morem več odklenit sedeža...enostavno gre odklep v prazno...se da kje ročno odklenit? Gledal sem na spletu pa sem nekaj našel ampak ne dosežem tistega kabla...sedaj čakam, da me pokliče serviser ter reši preko garancije...malo je nerodno, ker imam pod sedežem zaklenjene dokumente :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

Sej vem, da je bilože nekajkrat obdelano, pa vendar....jasno mi je da formalno pravno Hrvati zahtevajo A izpit za vožnjo MP3-ja LT pri njih. 

Imam pa preprosto vprašanje: ali se je komu že zgodilo, da so ga ustavili policaji na Hrvaškem in mu napisali kazen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

 

odločam se za nakup Piaggio mp3, pa mi po prebiranju foruma, ipd. še vedno ni jasno kako je A-kategorija, B-kategorija.

 

Primer:
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?action=parkItem&id=328238892

Za motor je napisano da je vozen z B, da ima vpisano v prometni. Ampak za smernike je na daleč vidno na niso takšni kot bi morali biti, verjetno tudi nožne zavore nima. Kako je to možno da je potem vozen z B?

 

Hvala za vašo pomoč.

 

LP
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 10 mesecev pozneje...
Hrvaški sabor je dne 𝟏𝟓.𝟕. 𝟐𝟎𝟐𝟐 sprejel dopolnitve zakona o o varnosti prometa in od sedaj tudi na Hrvaškem za vožnjo trikolesnikov sme voziti voznik, ki ima izdano vozniško dovoljenje B kategorije in je dopolnil 21 let.
 
Objava v njihovem uradnem listu (Narodne novine) je bila dne 22.7.2022, zakon začne veljati 8 dni od objave.
 
Č𝐥𝐚𝐧𝐚𝐤 𝟑𝟏.
U članku 219. stavku 2. točki f) na kraju rečenice umjesto točke stavlja se zarez te se dodaje točka g) koja glasi:
»g) vozačke dozvole izdane za kategoriju B vrijede za motorne tricikle, a iznimno motornim triciklima snage veće od 15 kW smije upravljati vozač kojem je izdana vozačka dozvola kategorije B i koji je navršio 21 godinu.«.
 
Povezava na zakon:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni vsi tukaj. Verjetno večina  lastniki MP3.  Motorist sem kar nekaj let.  No sedaj pa sva se z ženo odločila in sem kupil MP3 500 LT (ja za ene pač nisem več motorist,  žal ni jim pomoči v razmišljanju.)

Imam kratko vprašanje. Kje na območju CE, NM ali Posavja je najbolj cenjen pooblaščeni servis Piaggio 

Namreč MP3 letnik 2019, bo počasi prišel do servisa na 10.000 km, pa želim kvalitetni servis.

Popravljeno . Popravil Shihan MG
fer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!