Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Endlich
      Omg.... super so. Kva smo mi zelenci napram njim😉
    • _ales_
      Pozdravljeni! Ima kdo namontirano centralno stojalo na tdm 900? Je zadeva uporabna in ali kaj moti med vožnjo, naprimer da ob večji obremenitvi motorja v ovinkih podrsa po tleh...? Zanima me še vaše mnenje okrog prednje šipce. Imam originalno in mi zrak ravno okrog čelade piha, če se malo sklonim je bolje, pa tudi če se malo dvignem. Ima kdo kakšno priporočilo?
    • Lipstick
      Mičkeno berem in se zabavam...... Se je enmu enkrat zapisalo ( sicer o mičkeno drgačnem .... ): Posted June 18, 2013 (edited) Pa ljudje, pa a vam je res všeč tale mopi? Zgleda vse skup kot ena nametanka, motor brez naravnanega stila, po domače rečeno wanabe nakedbike, ki je daleč od tega. Jaz ne razumem Japonskih inženirjev, imajo vso možnost, vso tehnologijo pol pa tak moped..sorry ampak zame je Yamaha za cajtem. Tudi ene spodobne lepote niso sposobni naredit. Sej ne rečem, drugim znamkam tudi kaj manjka (Kawasakiju nič, hehe!), ampak še vseeno majo mal več navdiha kot tale prdula... Seveda, pa imajo vsake oči svojega malarja. Pa srečno! p.s. utripajoče srce? pa kje imajo take ideje? Prej ta agregat deluje kot en lačen želodec kmeta (tapravega farmerja, ne našga kmeta, da ne bo pomote)... Edited June 18, 2013 by HyperJack
    • BIF
      ....poznam...nisem pa prepričan, če jim bo tokrat tudi ratalo. 
    • RabimPomoc
      Sem se zabil z skuterjem in se mi balanca vec ne da zaklenit in mi se ne da dati kontakta in se balanca premakne vec kot prej ce ve kdo kaksno resitev naj prosim odgovori🙏🏼😥
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!