Skoči na vsebino

Vse na temo Piaggio MP3


RobMayth

Priporočene objave

Danes sem na lastne oči in ušesa slišal Akrapoviča na MP3-ju in moram povedati, da se zadeva sliši in izgleda fenomenalno. :kva2:

Sem naredil posnetek:

Mogoče veš koliko pride Akrapovič izpuh?

Zdaj kolikor gledam po testih z njim pridobiš cca. 0,5 konja oz.0,5 Nm...tako da s tega vidika nima smisla...edino ce ti gre za zvok oz. estetiko izpuha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z akrapotom, se ti bo poznalo edino -530eur v denarnici..., nerečem, da je malo globlji zvok, to je pa tudi vse. Brez dušilcev pa zadeva sploh ni za na cesto, moči pa ima motor manj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem nov na forumu... od danes sem lastnik novega MP3 500 Sport mat črne barve. Verjetno gre za enega zadnjih iz te serije. Danes sem v salonu že videl novi model, ki mi deluje kar malo večji. Ta ("stari") model se je trenutno dobilo kar po ugodni ceni... najverjetneje v luči tega, da je novi pred vrati salonov. 

No, danes sem naredil "spoznavnih" nekaj kilometrov... "testno" sem sicer že vozil enega od starejših 250 ccm MP3 in se takrat navdušil, zato sem si zdaj izpolnil to željo. 

V prihodnosti bom zagotovo imel še kakšno vprašanje zato je fino vedet, da se tu dobijo praktično vse informacije. 

 

LP Uroš

Popravljeno . Popravil UTT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kr vprašaj, sej tud če ne bomo vedli odgovora ti bo kdo odgovoru pa čeprav napačno. :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kr vprašaj, sej tud če ne bomo vedli odgovora ti bo kdo odgovoru pa čeprav napačno. :kva2: :kva2:

pozdravljen, če napačno odgovarjaš na vprašanja o katerih nimaš pojma, si pa res naredu veliko uslugo tistemu, ki ga določena tema zanima. Pohvalno 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem nov na forumu... od danes sem lastnik novega MP3 500 Sport mat črne barve. Verjetno gre za enega zadnjih iz te serije. Danes sem v salonu že videl novi model, ki mi deluje kar malo večji. Ta ("stari") model se je trenutno dobilo kar po ugodni ceni... najverjetneje v luči tega, da je novi pred vrati salonov. 

No, danes sem naredil "spoznavnih" nekaj kilometrov... "testno" sem sicer že vozil enega od starejših 250 ccm MP3 in se takrat navdušil, zato sem si zdaj izpolnil to željo. 

V prihodnosti bom zagotovo imel še kakšno vprašanje zato je fino vedet, da se tu dobijo praktično vse informacije. 

 

LP Uroš

Pozdravljen,

če te bo karkoli zanimalo glede MP3-ja, ti kar vprašaj, bom probal odgovorit. Sam imam že kar nekaj časa MP3-ja, drugače pa imaš na maxiscooter.si nekaj uporabnih informacij glede MP3-jev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

 

Sem novi na forumu Maxiscooter in bodoči lastnik mp3 LT piaggota:-)),imam pa kr nekaj vprašanj upam,da mi boste lahko na njih odgovorili:-)

1.Vem,da se vozi z B-kategorijo (L5e) ali lahko vozijo osebe ki imajo samo A-kategorijo?

2.Katero vinjeto moram uporabit,glede na to, da je vozen z B-kategorijo in spada v kategorijo L5e,za motor ali avto?

3.Katero obvezno opremo mora vozilo vsebovat, prvo pomoč (za motoriste),ali še kaj drugega....??

 

hvala:-)

 

lp.Ivo

Popravljeno . Popravil Ivo I.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

Sem novi na forumu Maxiscooter in bodoči lastnik mp3 LT piaggota:-)),imam pa kr nekaj vprašanj upam,da mi boste lahko na njih odgovorili:-)

1.Vem,da se vozi z B-kategorijo (L5e) ali lahko vozijo osebe ki imajo samo A-kategorijo?

2.Katero vinjeto moram uporabit,glede na to, da je vozen z B-kategorijo in spada v kategorijo L5e,za motor ali avto?

3.Katero obvezno opremo mora vozilo vsebovat, prvo pomoč (za motoriste),ali še kaj drugega....??

 

hvala:-)

 

lp.Ivo

Pozdravljen,

odgovor sem vam poslal na mail.

 

Nekaj info imate tudi na http://www.maxiscooter.si/club/index.php/sl/vse-o-mp3.

 

LP A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... odgovor sem vam poslal na mail.

 

... ammm, če niso odgovori prevelika skrivnost ... a jih je možno javno objavi tu na portalu ?

Mislim da bi ta info še komu koristila.

pa tnx že v naprej :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Prodal sem mp3 500lt,in sedaj dobim novega v ponedeljek z ABS ASR.

Ko sem ga videl sem se takoj odločil da bo moj.

Me pa zanima,če ga kdo že ima,in kako je  zadovoljen.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Prodal sem mp3 500lt,in sedaj dobim novega v ponedeljek z ABS ASR.

Ko sem ga videl sem se takoj odločil da bo moj.

Me pa zanima,če ga kdo že ima,in kako je  zadovoljen.

lp.

Čestitke...

 

Tudi sam sem imel že skoraj prodanega, vendar sem se odločil, da ga za tako ceno ne menjam.

 

Sicer sem bil pred tednom dni v Parizu in ti lahko povem, da je Pariz mesto mp3jev, je tudi že kar lepo število novih. Na prvi pogled skoraj enak, vendar ko se poglobiš mi je novi lepši sploh zadnji del. Drugače pa čestitke za nakup. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke...

 

Tudi sam sem imel že skoraj prodanega, vendar sem se odločil, da ga za tako ceno ne menjam.

 

Sicer sem bil pred tednom dni v Parizu in ti lahko povem, da je Pariz mesto mp3jev, je tudi že kar lepo število novih. Na prvi pogled skoraj enak, vendar ko se poglobiš mi je novi lepši sploh zadnji del. Drugače pa čestitke za nakup. lp

lp.

 

Tud jaz sem se težko odločil,zaradi cene,ker pa sem prodal svaku sem mal zamižu.Drugače ga pa sigurno nebi prodal.

 

Sam je pa zdaj nastal drug problem,novega še ni,ne vem kaj coprajo.

mogoče jutri?

 

se javim,ko bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja zadnja guma bo zdržala le še kakih 1000km. Kakšne imate izkušnje z drugimi gumami, skratka katero si naj nabavim? Za Savo sem slišal, da si naredi robove in mi je prodajalec ne priporoča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp.

 

Pa je novi mp3 v garaži.Upam da bo vikend sončen,da ga sprobam.

Čestitke in mnogo srečnih kilometrov. Če boš se kaj v bližini Prekmurja vozil, mi spusti sporočilo, da vidim v živo to novost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke in mnogo srečnih kilometrov. Če boš se kaj v bližini Prekmurja vozil, mi spusti sporočilo, da vidim v živo to novost.

Hvala za čestitke!

danes sem napravil 80 km in lahko povem da je super,ABS sem poskusil na pesko ki je bil na cesti in lahko povem samo da je enkratno.

Če se boš pa ti vozil kaj po mojih krajih pa javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,vsi:-)!

 

Imam vprašanje in sicer počasi bom imel prvi servis in ker v hladnih dneh se ne bom vozil me zanima ali je bolje prvi servis (oz.nasploh servis),opravit pred koncem vožnje ali v začetku sezone?

 

Imam pa težavo ,no ne vem ali je to normalno ali ne  in sicer pri hitrosti 20km/h in obratih 2500(oboje nekaj časa konstantno med vožnjo)mi motor kr precej strosi,kot da bi rad menjal predstavo ampak je ne ,ko dodam plin,tresenje izgine.Zelo je nerodno pri speljevanju in med vožnjo skoz krožišče,motor je nov mp3 lt 500 (l.2014-nov model),je v garanciji.

Zdaj ne vem kaj naj naredim??

 

Hvala

 

lp.Ivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,vsi:-)!

 

Imam vprašanje in sicer počasi bom imel prvi servis in ker v hladnih dneh se ne bom vozil me zanima ali je bolje prvi servis (oz.nasploh servis),opravit pred koncem vožnje ali v začetku sezone?

 

Imam pa težavo ,no ne vem ali je to normalno ali ne  in sicer pri hitrosti 20km/h in obratih 2500(oboje nekaj časa konstantno med vožnjo)mi motor kr precej strosi,kot da bi rad menjal predstavo ampak je ne ,ko dodam plin,tresenje izgine.Zelo je nerodno pri speljevanju in med vožnjo skoz krožišče,motor je nov mp3 lt 500 (l.2014-nov model),je v garanciji.

Zdaj ne vem kaj naj naredim??

 

Hvala

 

lp.Ivo

Pozdravljen!

 

Tud men ga malo strese ampak ne tako da bi bilo moteče,

Sem pa na servis vprašal pa so rekli da je to normalno.Imam tudi novega 2014 z abs asr.

Drugače ga pa veliko manj trese kot prejšnje modele.

Vprašaj na servis?

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!