Jump to content
  • Sign Up
RobMayth

Vse na temo Piaggio MP3

Recommended Posts

sesir
pred 59 minutami, tommaazz pravi:

Jaz bom variomat in valjčke menjal pri 10.000 ko bo treba menjati še jermen.

Variomat ni pokvarljiv in ni potrebe po menjavi...

Jz menju...original ima 6 valjckov ta Polini ima 9...ker mi vsec,da vse lepo lavfa,gre in je nastimano....kljub temu,da ni potrebe....a zakaj bi se z necim mucil,kar si gre enostavno olajsati...

Racunica...

Polini z 9 valjcki pride cca 150eu....

Valjcki vseh 6 za original variomat dr.pulley pa cca 30eu...

Navadni valjcki pod 20eu...

Ima smisel,dat tuk vec?Odkrito ne vem!Ker ko kupo tricikl bli not obrabljeni valjcki in se to poznalo zelo pri voznji in seveda ob menjavi za novo je itak vse ful lepse in tekoce...

Edited by sesir

sesir

Ziher je dober...frend ima na tmax in zadovoljen z malossi mhr....jz pac hotu 9 valjckov...

Prej jih 6 po 13.8g

Zdaj 9 po 9.1g

luka11
Ob 20. 6. 2016 ob 9:09, Bmflar pravi:

Se pravi, da Hrvati lažejo svojim kupcem z oglasnimi sporočili ... Super !

kolesarska oblačila otroški vozički slike družabne igre otroški bazeni igrače za otroke elektronska varuška lego kocke previjalna komoda otroški avtosedeži otroška posteljica igralne podloge otroški sedež za kolo revma revmatoidni artritis vnetje sklepov stanovanjski kredit za mlade hitri gotovinski kredit hitri kredit za nekomitente najugodnejši krediti kredit takoj na položnice gotovinski kredit gotovinski krediti zamenjava banke informativni izračun kredita obročna Visa electron kredit za sp gotovinsko posojilo gotovinsko posojilo takoj izobraževanje cisco sdn IoT varnost omrežja brezžična omrežja postavitev omrežja erp informacijska varnost omrežje SOC vzdrževanje postelje otroški vozički avtosedež jedilne garniture vzglavniki ležišča jogi triglav skladi skladi zlato tečajnica delnice vzajemni skladi triglav skladi tečajnica varčevanje vzajemni skladi tečajnica skladi tečajnica tečajnica skladov kako varčevati vlaganje investicijski skladi tečajnica vzajemnih skladov varčevanje denarja naložbe finančni svetovalec varčevanje za pokojnino vzajemni sklad varčevanje v skladih varčevalni načrt upravljanje premoženja triglav vzajemni skladi tečajnica vzajemni skladi vlaganje v sklade posteljnina vrtne garniture vzmetnice ležišča in posteljni podi zapestnice verižice nakit šumenje v ušesih podančice pms baldrijan holesterol ameriški slamnik ameriški slamnik kandida depresija pegasti badelj poceni gume žarnice poslovna darila kapa s šiltom majice marketinška agencija oblikovanje spletnih strani marketing automation vsebinski marketing inbound marketing Google oglaševanje spletno oglaševanje lead generation prstani poceni poročni prstani uhani davčne blagajne avtodeli avto deli strešni kovcki nosilec za kolo predstave kopalnice žar plise zavese

mp3.jpg

Sej je kar za pričakovat to od prodajalcev, vsak si po svoje proba pomagat...

Edited by luka11

gorazdslo
Ob 11. 8. 2019 ob 12:42, sesir pravi:

Lepi ko beli...srecno voznjo...

Jz pa vceri zgubo kljuc od kovcka...

Registracija skupaj vse s asistenco 135eu...

Pozdrav

Kaj pa vinjeta....katera 

gorazdslo

Pozdrav

Vem da je ze veliko napisano o mp3 ....sem lastnik mp3 300 hpe. Zanima me koliko dejansko filate gume..spredaj in kolk zadaj.

2. Vprašanje: Katero za hudiča vinjeto se nalepi ali za motor oziroma avto....Dars navaja da za vsa motorna vozila ki so dvosledna je vinjeta za avto...ampak v prometni pise motorno kolo.

Pri nas je vse narobe....prometno izdajo kot motorno kolo z izpitom B....Dars pa piše po svoje.....saj nisem kupj avta ampak skuter.....😡😡

gorazdslo

Na prejšnje vprašanje ki sem ga zastavil glede vinjete našel odgovor

V navodilih proizvajalca piše dimenzija in lastnosti.....na podlagi podatkov se vaše vozilo uvrsti v eno ali dvosledno vozilo. Ce je trikolesnik vozen z B govori homoligacija oziroma proizvajalec...uradni list 2016 62 člen..20 odstavek....imetniki vozniškega izpita B kategorije smejo v RS voziti tudi trikolesnike1007032113_Screenshot_20200212-210418_AdobeAcrobat.thumb.jpg.cf8918454b7ec8ff3b3135dda391e7b0.jpg

Screenshot_20200212-210152_Adobe Acrobat.jpg

Screenshot_20200212-202558_Drive.jpg

Navodila za prodajalce_SLO.pdf

Edited by gorazdslo

gusar

Za MP3 se uporablja vinjeta za motor,če pa imaš preveč denarja pa lahko kupiš vinjeto za avto.

gorazdslo

Sem zgoraj dopisal.....ce je širši od 50cm pol je za avto....

gorazdslo

Kam se jo pa nalepi...praksa in izkušnje...Dars komplicira kje je nalepljena.

gusar
Ob 13. 2. 2020 ob 13:12, gorazdslo pravi:

Sem zgoraj dopisal.....ce je širši od 50cm pol je za avto....

Pri MP3 je med osna razdalja 465 cm.

gusar
Ob 15. 2. 2020 ob 21:13, gorazdslo pravi:

Ja vem...imam navodila...ta stari model LT pa je celo 42...

Screenshot_20200215-211132_Drive.jpg

MP3 500 biznis je 4,5 centimetra širši