Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
RobMayth

Vse na temo Piaggio MP3

Recommended Posts

sesir
pred 59 minutami, tommaazz pravi:

Jaz bom variomat in valjčke menjal pri 10.000 ko bo treba menjati še jermen.

Variomat ni pokvarljiv in ni potrebe po menjavi...

Jz menju...original ima 6 valjckov ta Polini ima 9...ker mi vsec,da vse lepo lavfa,gre in je nastimano....kljub temu,da ni potrebe....a zakaj bi se z necim mucil,kar si gre enostavno olajsati...

Racunica...

Polini z 9 valjcki pride cca 150eu....

Valjcki vseh 6 za original variomat dr.pulley pa cca 30eu...

Navadni valjcki pod 20eu...

Ima smisel,dat tuk vec?Odkrito ne vem!Ker ko kupo tricikl bli not obrabljeni valjcki in se to poznalo zelo pri voznji in seveda ob menjavi za novo je itak vse ful lepse in tekoce...

Edited by sesir

sesir

Ziher je dober...frend ima na tmax in zadovoljen z malossi mhr....jz pac hotu 9 valjckov...

Prej jih 6 po 13.8g

Zdaj 9 po 9.1g

luka11
Ob 20. 6. 2016 ob 9:09, Bmflar pravi:

Se pravi, da Hrvati lažejo svojim kupcem z oglasnimi sporočili ... Super !

kolesarska oblačila otroški vozički slike družabne igre otroški bazeni igrače za otroke elektronska varuška lego kocke previjalna komoda otroški avtosedeži otroška posteljica igralne podloge otroški sedež za kolo revma revmatoidni artritis vnetje sklepov stanovanjski kredit za mlade hitri gotovinski kredit hitri kredit za nekomitente najugodnejši krediti kredit takoj na položnice gotovinski kredit gotovinski krediti zamenjava banke informativni izračun kredita obročna Visa electron kredit za sp gotovinsko posojilo gotovinsko posojilo takoj izobraževanje cisco sdn IoT varnost omrežja brezžična omrežja postavitev omrežja erp informacijska varnost omrežje SOC vzdrževanje postelje otroški vozički avtosedež jedilne garniture vzglavniki ležišča jogi triglav skladi skladi zlato tečajnica delnice vzajemni skladi triglav skladi tečajnica varčevanje vzajemni skladi tečajnica skladi tečajnica tečajnica skladov kako varčevati vlaganje investicijski skladi tečajnica vzajemnih skladov varčevanje denarja naložbe finančni svetovalec varčevanje za pokojnino vzajemni sklad varčevanje v skladih varčevalni načrt upravljanje premoženja triglav vzajemni skladi tečajnica vzajemni skladi vlaganje v sklade posteljnina vrtne garniture vzmetnice ležišča in posteljni podi zapestnice verižice nakit šumenje v ušesih podančice pms baldrijan holesterol ameriški slamnik ameriški slamnik kandida depresija pegasti badelj poceni gume žarnice poslovna darila kapa s šiltom majice marketinška agencija oblikovanje spletnih strani marketing automation vsebinski marketing inbound marketing Google oglaševanje spletno oglaševanje lead generation prstani poceni poročni prstani uhani davčne blagajne avtodeli avto deli strešni kovcki nosilec za kolo predstave kopalnice žar plise zavese

mp3.jpg

Sej je kar za pričakovat to od prodajalcev, vsak si po svoje proba pomagat...

Edited by luka11

gorazdslo
Ob 11. 8. 2019 ob 12:42, sesir pravi:

Lepi ko beli...srecno voznjo...

Jz pa vceri zgubo kljuc od kovcka...

Registracija skupaj vse s asistenco 135eu...

Pozdrav

Kaj pa vinjeta....katera 

gorazdslo

Pozdrav

Vem da je ze veliko napisano o mp3 ....sem lastnik mp3 300 hpe. Zanima me koliko dejansko filate gume..spredaj in kolk zadaj.

2. Vprašanje: Katero za hudiča vinjeto se nalepi ali za motor oziroma avto....Dars navaja da za vsa motorna vozila ki so dvosledna je vinjeta za avto...ampak v prometni pise motorno kolo.

Pri nas je vse narobe....prometno izdajo kot motorno kolo z izpitom B....Dars pa piše po svoje.....saj nisem kupj avta ampak skuter.....😡😡

gorazdslo

Na prejšnje vprašanje ki sem ga zastavil glede vinjete našel odgovor

V navodilih proizvajalca piše dimenzija in lastnosti.....na podlagi podatkov se vaše vozilo uvrsti v eno ali dvosledno vozilo. Ce je trikolesnik vozen z B govori homoligacija oziroma proizvajalec...uradni list 2016 62 člen..20 odstavek....imetniki vozniškega izpita B kategorije smejo v RS voziti tudi trikolesnike1007032113_Screenshot_20200212-210418_AdobeAcrobat.thumb.jpg.cf8918454b7ec8ff3b3135dda391e7b0.jpg

Screenshot_20200212-210152_Adobe Acrobat.jpg

Screenshot_20200212-202558_Drive.jpg

Navodila za prodajalce_SLO.pdf

Edited by gorazdslo

gusar

Za MP3 se uporablja vinjeta za motor,če pa imaš preveč denarja pa lahko kupiš vinjeto za avto.

gorazdslo

Sem zgoraj dopisal.....ce je širši od 50cm pol je za avto....

gorazdslo

Kam se jo pa nalepi...praksa in izkušnje...Dars komplicira kje je nalepljena.

gusar
Ob 13. 2. 2020 ob 13:12, gorazdslo pravi:

Sem zgoraj dopisal.....ce je širši od 50cm pol je za avto....

Pri MP3 je med osna razdalja 465 cm.

gorazdslo

Ja vem...imam navodila...ta stari model LT pa je celo 42...

Screenshot_20200215-211132_Drive.jpg

gusar
Ob 15. 2. 2020 ob 21:13, gorazdslo pravi:

Ja vem...imam navodila...ta stari model LT pa je celo 42...

Screenshot_20200215-211132_Drive.jpg

MP3 500 biznis je 4,5 centimetra širši

MatijaCatch

če koga zanima, prodajam MP3 yourban sport, letnik 2013, titanium barve, 11.000 km, brez poškodb, garažiran, prvi lastnik, servisiran najprej PVG, nato Pleško. 

lahko v zs, če koga zanima, pa rečemo kaj o ceni.  

Zanmike

Pozdravljeni. 

Mp3 300 2016 motor v malih obratih oziroma ko vzdrujes malo hitrost recimo 20-30 na uro malo pocukava. Ko motor vleče ni težave. Vžge normalno. Ko je v prostem teku se mi zdi prevec nemiren za 4 takte. Svečka je nova. 

tommaazz

Pozdravljeni. Počasi se začenja akcija z našimi makinami  :) . Števec kaže že preko 1000 km, naredil sem tudi že 1. servis. Kupil sem si tudi pol letno vinjeto, če bom slučajno kdaj zapeljal na avtocesto, sprobal bom sigurno :) . Sedaj ga lahko že pritisnem in moram reči, da gre izredno lepo, zadovoljen zelo. Me pa vseeno zanima kakšna bo vožnja z novimi Yamahami tricity 300, ki bodo vozne z B kategorijo, serijsko pa bodo imele FULL LED luči, tipko za zagon motorja in pa 3 leta garancije...za ceno pa ne vem.

Zanima me kakšne valjčke imajo 300 kubični motorji...21x17 mm, 6 kos? Kakšna pa je teža 14g? Namreč čez čas si bom nabavil sliderje od DR. Pulley, ki jih lahko daš v originalni variator...ima kdo te sliderje?

gusar
Ob 3. 4. 2020 ob 21:59, Zanmike pravi:

Pozdravljeni. 

Mp3 300 2016 motor v malih obratih oziroma ko vzdrujes malo hitrost recimo 20-30 na uro malo pocukava. Ko motor vleče ni težave. Vžge normalno. Ko je v prostem teku se mi zdi prevec nemiren za 4 takte. Svečka je nova. 

To so normalni tresljaji eno cilindričnega motorja, vsaj pri MP3 500 ccm.Pred vsem pri pospeševanju,zato narahlo dodajam gas in se treslaji zmanšajo.

Edited by gusar

smasher

Ima kdo MP3 prve generacije torej letnik 2009 z 250cc motorjem LT verzijo? Kaj te varjante imajo "ta stari" piaggio 250cc motor, so bile na za začetku kakšne hibe? (zdej počasi prihajajo kakšni starejši mp3ji v sprejemljivi rang cene) 

BenoF

Nič še niso spremenili, sem pisal na policijo pa so mi tako odgovorili:

Poštovani,

sukladno članku 2. st.1. toč.40 Zakona  o sigurnosti prometa na cestama, motorni tricikl je motocikl na tri simetrično postavljena kotača čiji je radni obujam motora veći od 50 cm3 i/ili koji na ravnoj cesti može razviti brzinu veću od 45 km/h. Slijedom navedenog, s vozačkom dozvolom B kategorije ne možete upravljati navedenim vozilom, već je za navedeno vozilo potrebna A kategorija, odnosno A1 kategorija ako motorna snaga nije veća od 15 kW.

S poštovanjem,

Odjel za izvještajnu analitiku i odnose s javnošću 

1578467510895_mup.jpg

Policijska uprava istarska, Odjel za izvještajnu analitiku i odnose s javnošću  |  Istarska County Police Administration, Intelligence Analytics and Public Relations Section

t: +385 52 532 057, +385 52 532 052, +385 52 532 058

e: istarska@policija.hr

Trg Republike 1, 52100, Pula

istarska-policija.gov.hr

BenoF

Sem prodal mojega 400 in kupujem novega MP3 500 HPE.

Ve mogoče kdo kakšne so razlike v sport in buisnis izvedbi, baje ima sport boljše vzmetenje.

milanss
Ob 10. 6. 2020 ob 6:58, smasher pravi:

Ima kdo MP3 prve generacije torej letnik 2009 z 250cc motorjem LT verzijo? Kaj te varjante imajo "ta stari" piaggio 250cc motor, so bile na za začetku kakšne hibe? (zdej počasi prihajajo kakšni starejši mp3ji v sprejemljivi rang cene) 

Imam, brez problemov čez 30k kilometrov, lahko recem odličen motor.