Skoči na vsebino

Pozdrav vsem


Priporočene objave

Sem nov tu na forumu... imam Suzuki Burgman 650, rabljenega kupil lani v Krškem, pripeljan iz Italije, star 2 leti, cca 31000 km je bilo na števcu ob nakupu.

Servisira mi ga SMK servis na Letališki c. v LJ. Zelo zadovoljen, korektno in strokovno.

Vaše izkušnje?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen na forumu. 

Preden odpiraš novo temo poglej v ustreznih kategorijah, in v ustrezni obstoječi temi (če že obstaja) postavi svoje vprašanje. Si predstavljaš kakšen kaos bi bil, če bi vsakdo, za vsak vijak posebej odpiral svojo temo...???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala za prijazen sprejem in blokado moje teme!

Kot sem napisal sem nov... zato na tem forumu neizkušen,nisem prebral vsega, odprl sem novo temo z vprašanjem, ki je najbrž že bilo postavljeno, pa tega ne vem, KER NISEM PREBRAL VSEGA, ok? Edino, kar sem prebral je "jajca od servisa", kar me je nagnalo za registrirat se...odprem novo temo, postavim vprašanje, potem pa od moderatorja dobim topel sprejem in blokado...kam bi prišli če bi vsak za vsak šrauf temo odpiral... ma res, le kam? Svetovni kaos na forumu, ali kako? Najbrž se da tudi drugače opozorit? Mogoče malo prijazneje?

Upam, da je forum javen.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje z moje strani. Kaj si želel sploh izvedeti? Mnenje o prodajalcu iz Krškega, na splošno o maksiju, o servisu SMK? Za vse tri zadeve obstajajo že odprte teme. Ti pomagamo najti primerne teme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega, napisal si, da nisi prebral vsega, a iz napisanega ti povem, da nisi prebral nič...

Sedajle pa še napišeš, da si odprl novo temo in postavil vprašanje in si bil takoj skurcan... Kakšno vprašanje pa si postavil, da je bila potreba po takojšnjem odprtju teme in vehamentnemu reševanju problema tvojega skuterja. Če si pozabil, si svoje pisanje oglej še enkrat. Na, ti ga bom prijazno prilepil, da ti bo lažje.

MS-screenshot-micmac.thumb.png.6ce1489d227c7c19efdc72188bb365aa.png

Pa da ti bo še lažje, ti povem še to, da nisi edini, ki takole uleti z vprašanjem za rešitev življensko pomembne zagate... si pa eden redkih, to je pa res :lol1:...

Ajd!

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, nisem prebral nič od nič...verjamem da je takšnole uletavanje za moderatorja groza, zato sem jih slišal...oz., bral.

Samo mnenje o SMK servisu sem želel prebrat...to je vse.

Moj moped je zaenkat bp...nič ne fali, dela!

Če ni pretežko bi prosil, da se mi poišče kakšna tema na servise, ker forum je skoraj preveč obširen...rabim čas, da ga osvojim...

Hvala za razumevanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, micmac pravi:

Najlepša hvala za prijazen sprejem in blokado moje teme!

Kot sem napisal sem nov... zato na tem forumu neizkušen,nisem prebral vsega, odprl sem novo temo z vprašanjem, ki je najbrž že bilo postavljeno, pa tega ne vem, KER NISEM PREBRAL VSEGA, ok? Edino, kar sem prebral je "jajca od servisa", kar me je nagnalo za registrirat se...odprem novo temo, postavim vprašanje, potem pa od moderatorja dobim topel sprejem in blokado...kam bi prišli če bi vsak za vsak šrauf temo odpiral... ma res, le kam? Svetovni kaos na forumu, ali kako? Najbrž se da tudi drugače opozorit? Mogoče malo prijazneje?

Upam, da je forum javen.

 

Malo se skuliraj spoštovani kolega.

Je pa ena zadeva, ki je takrat, ko sem ti zaklenil temo, nisem opazil. Namreč, sistemsko je nastavljeno v tisti kategoriji, da so vse teme, v katerih zadnjih 6 mesecev ni bilo nobenega komentarja, zaklenjene.

Ampak tega niti moderatorji ne moremo uredit. To lahko uredi samo administrator.

Ko bo to urejeno, pa boš lahko svoje vprašanje postavil v temi, ki že obstaja, in to je Burgman 650, Suzuki burgman 650...

Do takrat se pa ne razburjaj. Tule se nekateri trudimo, da bi bil forum pregleden.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

P.S.

Pa omenil bi še, da celotno kategorijo "Maxiscooterji" prav v tem obdobju poskuša spravit v red naš kolega @hoyla . Bo kar nekaj dela s tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, micmac pravi:

Sem nov tu na forumu... imam Suzuki Burgman 650, rabljenega kupil lani v Krškem, pripeljan iz Italije, star 2 leti, cca 31000 km je bilo na števcu ob nakupu.

Servisira mi ga SMK servis na Letališki c. v LJ. Zelo zadovoljen, korektno in strokovno.

Vaše izkušnje?

 

Pozdravljen,

kot ti je že izibajker napisal, malo porskaj po forumu in boš sigurno našel temo o kateri sprašuješ. Res je brezveze  za vsako vprašanje odpirat novo temo in to z "pozdrav vsem". To  ni  naslov teme, če te nekaj konkretno zanima potem odpri temo, vendar prej poglej po forumu ali je tema sigurno že odprta. Res je, da je forum zelo obsežen, ker so se teme odpirale kar tko ena čez drugo. Poskušam vsaj malo uredit področje o maxiskuetrjih tako, da bo vsaj malo pregledno, ker zdaj ni.

LP

hoyla 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, micmac said:

Samo mnenje o SMK servisu sem želel prebrat...to je vse.

Postavi vprašanje v tej temi; 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo off topic, ampak .. a se da popravit naslov teme ?  

Maxiscooterji predelave, vzdževanje, popravila in okvare...

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za uvodne odgovore, nasvete...

Vzel si bom čas in skušal odsurfat po temah...

Izibajkerju se opravičujem za mojo reakcijo, hvala Hoylu za kontakt, XTR-ju za smer po forumu...

Upam, da mi začetno nerodnost tolerirate, nisem niti pomislil, da je ta forum večji od "morjeplovca", na katerem tudi sodelujem...motoristov je več, kot morjeplovcev...

Do nadaljnega bom samo opazovalec-bralec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, micmac pravi:

Hvala za uvodne odgovore, nasvete...

Vzel si bom čas in skušal odsurfat po temah...

Izibajkerju se opravičujem za mojo reakcijo, hvala Hoylu za kontakt, XTR-ju za smer po forumu...

Upam, da mi začetno nerodnost tolerirate, nisem niti pomislil, da je ta forum večji od "morjeplovca", na katerem tudi sodelujem...motoristov je več, kot morjeplovcev...

Do nadaljnega bom samo opazovalec-bralec...

js sm ti use opraviću :P

tuki maš tut uporabno temo, če se boš s kom skregu :huh: 

http://motosvet.com/tabla/topic/41526-pritožba-na-članaico-foruma/

p.s.

ta tema je lahko KLONK ;) 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@micmac, tudi jaz sem se malo prenaglil v zaklepu teme  (sem že zgoraj opisal katera sistemska nastavitev je temu botrovala). 

Forum je res obširen, in praktično boš lahko našel odgovor skorajda na vsako svoje vprašanje, če ga boš postavil v pravo temo...

Lep pozdrav, pa obilo užitkov 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, izibajker pravi:

@micmac, tudi jaz sem se malo prenaglil v zaklepu teme  (sem že zgoraj opisal katera sistemska nastavitev je temu botrovala). 

Forum je res obširen, in praktično boš lahko našel odgovor skorajda na vsako svoje vprašanje, če ga boš postavil v pravo temo...

Lep pozdrav, pa obilo užitkov 

Nič ti nisem zameril, ker sem se malo zamislil...tudi na morjeplovcu, ki je tudi obširen forum, je podobno z novimi prišleki...kot je bilo to sedaj tu z menoj.

Želel sem postavit vprašanje v temo "jajca od servisa", bilo je zaklenjeno, zato sem odprl novo temo... bom pa sedaj pazil, kaj počnem, da ne smetim preveč...mogoče bom še kaj mim usekal, pa me popravite, če bo prehudo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!