Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2018


MiNa

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
pred 35 minutami, MiNa pravi:

Blagor vam iz "Kalifornije"....

dans je tudi Kalfornija z dodatkom burjice :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DAMI34 pravi:

dans je tudi Kalfornija z dodatkom burjice :P

 

Ja sej ... mene mine vse skupaj, ko zjutraj skoz okno pogledam ... preden si kufe skuham ... kaj bi se matral, če mi vse dol pade ... še preden sem pomislil ... da bo nekak stalo :whistle::kava::smoke:

Popravljeno . Popravil Roman AT
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11. 2. 2018 at 2:12 PM, Wakasaki said:

Kje pa je to Grgar?

Cesta Grgar - Grgarske ravne je (bila) homologirana za rally. Tam smo v 90' ih organizirali kar nekaj gorsko hitrostnih dirk. Tipično sem stal na prvem ovinku in mahal z zastavami, če je blo treba ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, GO_Tomi pravi:

Cesta Grgar - Grgarske ravne je (bila) homologirana za rally. Tam smo v 90' ih organizirali kar nekaj gorsko hitrostnih dirk. Tipično sem stal na prvem ovinku in mahal z zastavami, če je blo treba ;)

in vsem, ki jih ne moti malce lepega makedama se splača potegnit še na Lokve in na Predmejo. Vmes je ledeniška jama, od kjer so tovorili led za Rim, možnost je zavit še do koče na Čavnu in med drugim se s Predmeje spustit v dolino (Ajdovščina) po (vsaj nekaj revij je tako ocenilo), najlepši slovenski cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 36 minutami, DAMI34 pravi:

in vsem, ki jih ne moti malce lepega makedama se splača potegnit še na Lokve in na Predmejo. Vmes je ledeniška jama, od kjer so tovorili led za Rim, možnost je zavit še do koče na Čavnu in med drugim se s Predmeje spustit v dolino (Ajdovščina) po (vsaj nekaj revij je tako ocenilo), najlepši slovenski cesti.

zapisano:OK:

Popravljeno . Popravil Wakasaki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@GO_Tomitudi za "harico" je mraz...na sončku pri miru še gre, ma ko zapiha...dio boh...svaka čast, lep izlet!

Sem pa danes videla okoli 14.ure motorista na soški...šla nasproti z avtom, mi je kar srce zaigralo! (in skoraj da odbijač, ker sem se za las izognila ograji v katero bi skoraj zapeljala ker sem morala v motorista zijat...:slap:)... še malo pa bo pomlad...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, DAMI34 said:

Uf kere ceste, mi2 pa v avtu. Ampak nagonsko sva pozdravljala vse motoriste, vse tri ki sva jih videla danes :D

In nisva zdržala, sposodila sva si neke ropotuljice in šla pozdravit lokalni klub fuerteventura.

IMG_20180218_160958.thumb.jpg.5cfebe2b5f27ece237d42a07a35c0189.jpg

Ju3 pa na beach buggije :D

Kmet je čist poletn.Dami je pa zgleda bolj navajen na mrzlo burjo,al kako?

Uživejta.  :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

To je nekaj, če člouk ne more spat :P

a štirkolesniki velajo :huh:

p.s.

to pišem ker sm mau fouš, vendar vam iz srca prvošm :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

a štirkolesniki velajo :huh:

p.s.

to pišem ker sm mau fouš, vendar vam iz srca prvošm :P

 

Veljajo, če se znaš čez ovinke po dveh gumah vozit :P

Evo sm priča, kmet je po dveh bluzil :D

V Sloveniji si pa plug spredaj montiraš pa Vela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam za ta korak.

Ampak Kmet, ko sem opis bral, sem mislil, da si se poročil z Damijanom Bajec-Dami. Še dobro, da si eno sliko prilepil, kjer se vidi, kako je na stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Oglašam se vam iz Kanarskih otokov   ,točno iz otoka Fuerteventura ,kjer sem se poročil

Predpostavljam, da to ni fotomontaža in če je res, čestitke ob tem velikem dogodku za oba. 

Kar se pa tiče prduljce, a je to velikost 50 cm3 ali manj?

Zima je pri nas in se bo še zaostrila. Dva dni tekel na Rogli s smučmi, -8°C in močan vzhodnik na odprtem (ne v gozdu), na progi tudi do pol metra zametov - prava Sibirija. Zamisli si, kako je šele na Vipavskem! Kar doli ostanite, na toplem, če imate čas!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!