Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2018


MiNa

Priporočene objave

Pravkar, amateur pravi:

Predpostavljam, da to ni fotomontaža in če je res, čestitke ob tem velikem dogodku za oba. 

Kar se pa tiče prduljce, a je to velikost 50 cm3 ali manj?

Zima je pri nas in se bo še zaostrila. Dva dni tekel na Rogli s smučmi, -8°C in močan vzhodnik na odprtem (ne v gozdu), na progi tudi do pol metra zametov - prava Sibirija. Zamisli si, kako je šele na Vipavskem! Kar doli ostanite, na toplem, če imate čas!

Ni fotomontaža!

Prduljice so 250ccm ,ni nekaj ,se pa da:cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke mladoporočencema! 

Odlično lokacijo sta izbrala, pa še v družbi prijateljev sta...malo romantike, malo zabave in veliko lepih dogodivščin, hihi - uživajte kolikor se da! :D

*pri nas je polarno,ne hodite še sem. Če bom en dan pingvine videla, me sploh ne bo čudilo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 3. 1. 2018 ob 17:23, DAMI34 pravi:

 .....

hdr_00042_0.thumb.jpg.eff56441375061a6cef6ae411768823e.jpg

.....

Ti imaš pa hud stroj, hudiča :worship: Ampak se tole verjetno pelje čisto drugače od SX, kajne? Se mi zdi, da sediš bolj v unduro stilu, ali se motim? Serijska oprema je izjemna, cena pa žal tudi. Hotel sem te vprašati, kje si kupil svojega, ker sam na netu nisem našel nobene slovenske trgovine, da bi si ga malo ogledal. Ne vem zakaj imam občutek, da se ti po SX-u prav nič (več) ne kolca... :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, Kawalir said:

Ti imaš pa hud stroj, hudiča :worship: Ampak se tole verjetno pelje čisto drugače od SX, kajne? Se mi zdi, da sediš bolj v unduro stilu, ali se motim? Serijska oprema je izjemna, cena pa žal tudi. Hotel sem te vprašati, kje si kupil svojega, ker sam na netu nisem našel nobene slovenske trgovine, da bi si ga malo ogledal. Ne vem zakaj imam občutek, da se ti po SX-u prav nič (več) ne kolca... :cool:

 

Imaš pa tudi temo o KTM servisih... začni uporabljati iskalnik (zgoraj desno) :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Kawalir pravi:

Ti imaš pa hud stroj, hudiča :worship: Ampak se tole verjetno pelje čisto drugače od SX, kajne? Se mi zdi, da sediš bolj v unduro stilu, ali se motim? Serijska oprema je izjemna, cena pa žal tudi. Hotel sem te vprašati, kje si kupil svojega, ker sam na netu nisem našel nobene slovenske trgovine, da bi si ga malo ogledal. Ne vem zakaj imam občutek, da se ti po SX-u prav nič (več) ne kolca... :cool:

XTR je povedal vse in kar sem jaz imel za povedati (tudi primerjave z SXom) sem napisal v temi superduke 1290.

ps. Seles ima enega na zalogi kar vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, DAMI34 pravi:

Ma prou en mičken orgazem :D

hdr_00090_0.thumb.jpg.f1c28d4d9d985c308e877d9a4fae68f2.jpghdr_00089_0.thumb.jpg.5e4ac7d8fa23c48193e604d724f462ad.jpgIMG_20180309_152019.thumb.jpg.f8643678c9e92187b705016986eb86cf.jpgIMG_20180309_152851.thumb.jpg.9382ab3c3e20ff89e659f33252280d8c.jpg

Ti se praktično celo leto voziš :)

Jaz sem ga po štirih mesecih zoper videl in zajahal od garaže do parkinga, a si predstavljaš mravljince org...........e. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Scarabeo 500 pravi:

Ti se praktično celo leto voziš :)

Jaz sem ga po štirih mesecih zoper videl in zajahal od garaže do parkinga, a si predstavljaš mravljince org...........e. :D

 

ti si mel verižnega :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji vtis. Nova zadnja guma. Zaenkrat so fajn občutki. V Vuzenici srečal enega z 07 ali 09 Yamaho. Predrzneš, se voziš v takšnem mrazu. :D

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kawalir pravi:

Katera guma?

Pireli scorpion trail 2. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Kawalir said:

Vsekakor nisem zato, da se smetijo teme, težava je le, ker (še) ne znam prestaviti zapisa v drugo temo, še manj pa recimo citirati tebe v temi A in objaviti to v temi B. Sem gledal po navigaciji v oknu, v katerem pišem tekst, pa nekako ne vidim te možnosti, zato sem mislil, da to lahko naredi samo admin. 

V zgornjem desnem kotu objave imaš ikonco "share this post" (poleg report post). Kopiraš povezavo in prilepiš v ustrezno temo. Za omenjanje pa pred uporabniško ime dodaj @. @Kawalir 

Zaključiva to smetenje teme, nadaljuj v kategoriji http://motosvet.com/tabla/forum/3-o-motosvetu-forumu-predlogi-pripombe-pohvale/ :)

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, mladench pravi:

Welcome back skala :OK:

Se pridružujem:OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, mladench pravi:

Welcome back skala :OK: jadranka nas čaka :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎10‎. ‎03‎. ‎2018 ob 16:21, Snecer pravi:

Prvi vtisi po petih mesecih :)

doma sem moral fajn oprat...

 

cockpit.jpg

screenshot1.jpg

screenshot2.jpg

screenshot3.jpg

Super ... ampak tm pri srčnem utripu ... :twak: si  me pa mal ustršu ... :dry:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!