Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2018


MiNa

Priporočene objave

13 hours ago, C eagle said:

Včeraj sva se z mojo drago zapeljala po obali in na kavico v Piran....

IMG_20180315_161900.thumb.jpg.a7fc18feffa6bb3c54ef566d66e1dc29.jpg

Kaj se čudite? Glede na to, da je iz obale, mu res ni bil problem, če se je zapeljal iz Portoroža v Piran na kavico. ;) To je tako, kot bi se Ljubljančan zapeljal na kavico v Domžale. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kawalir pravi:

Kaj se čudite? Glede na to, da je iz obale, mu res ni bil problem, če se je zapeljal iz Portoroža v Piran na kavico... 

Pa saj se ne čudimo? Ker tudi vemo, da mu res ni bil problem, ko se je kdaj zapeljal iz obale v Lj na kavico in čokoladne kugle...:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, izibajker said:

Pa saj se ne čudimo? Ker tudi vemo, da mu res ni bil problem, ko se je kdaj zapeljal iz obale v Lj na kavico in čokoladne kugle...:)

Bo @Yoghurt jezna nate!!! Reče se pravilno šokoladni ježki!!! 

Kugle so pa lahko samo Mozartove :D

Wrrrrruuuuummmmmmm........

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri rampi pod kočo pod Blegošem je prometni znak (prepoved), ki ga motokrosarji s Selške in Poljanske doline dobro poznajo. Zima je naredila svoje, planinski cestarji ga niso očistili (torej ga ni), kljub temu pa nisem srečal nobenega na krosarci.

Ob koči še vedno stojijo motorne sani, izgleda, da jim je prišla zima do živega, so pa sedaj vsaj pokrite. Na srečo imamo v dolini motorje pod streho na toplem.

Smetim? Mislim da ne, saj smo sredi zime.

IMG_9947a.jpg

IMG_9959a.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, GO_Tomi pravi:

V bistvu sem šel pogledati jezero Cornino.
Mimo baze Frecce Tricolori, kjer me niso pustili fotkat, pa skozi San Daniele, kjer delajo najboljši pršut v Italiji (niti do kolen našemu kraškemu) do Lago di Cornino. Barve so res nenavadne, to morte videt v živo.

_DSC0007_8_9_tonemapped.thumb.jpg.7a0a884913400c7ea0561fc7f951715e.jpg

... in skozi Tolmezzo in Gemono domu.

Lepih 220 km, nič šudrastih al pa ledenih al pa vetrovnih. Čedno, za petek.

Bo treba kdaj na vaš konec, jezero je lepo, do Gorice imam uro in pol vožnje. Imam v glavi eno turo še od Gira izpred treh let, te bom kontaktiral za nasvet. Za nas hribovce z Gorenske pa kar limaj, motor bo še malce stal v garaži, da se primerno ogrejeta tako ozračje kot tudi asfalt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalar36 pravi:

jadranko

Pa ne za vozit, za pozirati in limat na ms. Pač pogledi na lajf so različni. 

A si šel čez Petrovo Brdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

49 minutes ago, amateur said:

Lepo, a se ti je kdaj kam zapletel med prostim letoma teboj (drevje)?

Okrog drevja ga nismo še namerno testirali (ga je kar malo škoda) Vsekakor impresivna zadeva. Vrhunska kvaliteta posnetkov (4K), vrhunska stabilizacija... čudo tehnike :) Priporočam nakup, če se odločaš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drevo ni panike k ga vidi s senzorji in se ustavi. Tiste žice na začetku so bile defi preblizu in premajhen "odtis" da bi zaznal. Tablo sem pa spregledu in imel srečo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, amateur pravi:

Pa ne za vozit, za pozirati in limat na ms. Pač pogledi na lajf so različni. 

A si šel čez Petrovo Brdo?

No, tud za vozit, tko mal bol dinamično. :) 

Ja, šel sem čez petrovo brdo, skozi baško grapo, do mosta na soči in potem proti cerknem. Ta del med cerknim in Mostom na soči ne priporočam, ker spet delajo cesto. Se kar načakaš na semaforjih tudi če je zelena. Potem do Idrije...Žiri in domov v ŠK.Loko. Plan je bil, da bi šel na banjško planoto in potem NG, a je prišlo nekaj vmes, pa sem skrajšal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, GO_Tomi pravi:

Kje pa kako smo šli pa dol pa ne povem, k itak ne bi nobeden verjel ..

Brez skrbi bi verjel. Sam bicikel pogledaš pa veš za kam  je namenjen. Pa gume Muddy Marry enako.:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem predirkal kar nekaj teh klancev ko sem dirkal dopo lavoro dirke po Furlaniji,z motorjem pa se nisem uspel it,mogoce letos.:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, nofla said:

Dost mam!! Sem se odločil, da je zime definitivno konec (tud v koledarju baje tko piše, sam narava ne vem če je seznanjena s tem :blush:) Prvih 150 km letos, presentlivo po lepih, čistih, suhih in dokaj praznih cestah (Lj-Kamnik-Črnivec-Trojane-Lj) - usta do ušes :panic:

20180324_125807.jpg

Svaka ti čast. :worship: Ampak je vseeno drugače s takšno "kračo" iti pozimi ven, ko ima izdatno vetrno zaščito, pa oklep itd., kot pa s kakšnim nagcem. Kako pa kaj ceste? Je še veliko peska na tej relaciji, ali je bilo OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!