Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2018


MiNa

Priporočene objave

pred 1 minuto, Kawalir pravi:

Svaka ti čast. :worship: Ampak je vseeno drugače s takšno "kračo" iti pozimi ven, ko ima izdatno vetrno zaščito, pa oklep itd., kot pa s kakšnim nagcem. Kako pa kaj ceste? Je še veliko peska na tej relaciji, ali je bilo OK?

Kot sem že napisal - čiste ceste, brez peska in nanosov, suhe, le tu pa tam kakšni "ostanki" s koles traktorjev (tud za kmete je očitno konec zime :blush:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, GO_Tomi pravi:

Kje pa kako smo šli pa dol pa ne povem, k itak ne bi nobeden verjel ...

Glede na tip kolesa me ne bi mogel presenetiti. Tak tip ceste je moj, serpentine, razgledno, pa dosti višinske razlike, imam pa eno vzmet manj od tebe. zanimivo še nisem slišal za ta hrib. Hvala, dal v plan (za nožni pogon).

A kaj poznaš moj letošnji cilj za motorno turo pred poletjem, za dva dni, pa ne vem ali nazaj čez Dolomite ali pa kje pod njimi: Sacrario militare del Monte Grappa 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, amateur said:

A kaj poznaš ... Sacrario militare del Monte Grappa 

Najn. Nism še bil. Imam eno idejo tudi to videt, ampak vem pa ne nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, maxiscooter pravi:

Včerajšnje potepanje po Krasu pri naših zamejcih. Zanimivi kraji, katere je potrebno še obiskati in si vzeti čas za osmico :kva2:. Prevoženih cca 150 km . Na Črnem Kalu srečal mladeniča v usnju z nekim čudnim - malim "mopedom" znamke Kawasaki, brez svojih "dveh čelavih bratov". Mislim, da se bo prepoznal :yea2:.

Približno tako smo prevozili .5ab7482b63067_Trasa20180324.thumb.jpg.6c22e5456efde16af085ecd2abd4f0ca.jpg

 

Seveda tudi kavica ni smela manjkati

5ab74881d5d38_20180324VTrstu.thumb.jpg.b0f0243ba1602001b983393dc1a75203.jpg

ne priznam :P

huwala za mladeniča :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, maxiscooter pravi:

Včerajšnje potepanje po Krasu pri naših zamejcih. Zanimivi kraji, katere je potrebno še obiskati in si vzeti čas za osmico :kva2:. Prevoženih cca 150 km . Na Črnem Kalu srečal mladeniča v usnju z nekim čudnim - malim "mopedom" znamke Kawasaki, brez svojih "dveh čelavih bratov". Mislim, da se bo prepoznal :yea2:.

Približno tako smo prevozili .5ab7482b63067_Trasa20180324.thumb.jpg.6c22e5456efde16af085ecd2abd4f0ca.jpg

 

Seveda tudi kavica ni smela manjkati

5ab74881d5d38_20180324VTrstu.thumb.jpg.b0f0243ba1602001b983393dc1a75203.jpg

Prov bolano že zgleda tole po cestah s temi BMW-ji. 

Tudi sam včeraj naredil prvih 190km. Motor se kljub letom pelje fantastično (poseg v vzmetenje se je obrestoval) . 

Fura pa Šmarje pri Jelšah - Trojane - Domžale- Kamnik (kavica pri predragi primarni familiji  :) - potem pa Černivec - Gornji grad - mozirje in proti domu. Luštn je blo - žal mi je blo sam da nisem debelih rokavic sabo vzel :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 2. 2018 ob 18:35, Kmet2 pravi:


Oglašam se vam iz Kanarskih oto

 

Obisk Gran canario otoka mi je ostal v spominu kot moj najslabši dopust....upam,da 25 let kasneje vsaj kaj lepega in hrana kuk tuk!

Tam,takrat bila privat policija in ni bilo heca...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, sesir said:

Obisk Gran canario otoka mi je ostal v spominu kot moj najslabši dopust....upam,da 25 let kasneje vsaj kaj lepega in hrana kuk tuk!

Mislim, da se je ta družbica imela prav fino. Zadeva je taka: lahko vidiš kozarec na pol poln, lahko pa na pol prazen. ISTI kozarec, štekaš :? Brez zamere, ampak nekako mi deluješ zagrenjen. Če si res invalid in upokojen (predvidevam, da invalidsko), te po svoje razumem, ampak še vedno ne tudi podpiram, ker so še veliko hujši invalidi, ki recimo brez nog pridejo na Triglav, plavajo, se ukvarjajo z različnimi drugimi športi in so vsem za zgled. Jamranje te ne bo pripeljalo daleč, prej v prezgoden grob, ker je znano, da nizka energijska vibracija povzroča počasno ugašanje vseh telesnih funkcij. Marsikdo bi si prste obliznil, če bi lahko sploh šel na tak dopust, ti pa praviš, da je bil "najslabši dopust"... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kawalir pravi:

Mislim, da se je ta družbica imela prav fino. Zadeva je taka: lahko vidiš kozarec na pol poln, lahko pa na pol prazen. ISTI kozarec, štekaš :? Brez zamere, ampak nekako mi deluješ zagrenjen. Če si res invalid in upokojen (predvidevam, da invalidsko), te po svoje razumem, ampak še vedno ne tudi podpiram, ker so še veliko hujši invalidi, ki recimo brez nog pridejo na Triglav, plavajo, se ukvarjajo z različnimi drugimi športi in so vsem za zgled. Jamranje te ne bo pripeljalo daleč, prej v prezgoden grob, ker je znano, da nizka energijska vibracija povzroča počasno ugašanje vseh telesnih funkcij. Marsikdo bi si prste obliznil, če bi lahko sploh šel na tak dopust, ti pa praviš, da je bil "najslabši dopust"... :cry:

Sicer se strinjam s tabo v veliki meri... Ampak tudi sam sem bil že dolgo tega na otoku Santorini - grčija. Če nebi bilo žene zraven bi mi bil otok kot tak kar neki :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejmo nehat smetit, če se da. Vsi ki radi popolnoma vsako zadevo pokomentirate in kjer se potem razvije debata vam predlagam naslednje:

Odprite si svojo temo v Krneki, naslov naj bo po vaši izbiri (Moj blog, kaj imam za povedati, rad tipkam itd), tja polinkate bilokatero objavo iz bilokje in se razpišete. Bo manj solate in manj dela za moderatorje, pa še debata se bo lahko razvila do onemoglosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 3. 2018 ob 18:20, Quest pravi:

Po devetih mesecih abstinence. Matr je pasalo.IMG_20180325_160617137.thumb.jpg.aa9bb5d5be8a7c62b296178605537ccf.jpg

Tolk nestrpen, da sem celo deklc od akumulatorja pozabil gor nataknt.

IMG_20180325_160600289.thumb.jpg.d37a32ecc042deaf690fb5cc971dc6ce.jpg

Drugače pa srečal pri Črnomlju enega na RTju. Skalaprava??

A ti si bil ta edini motorist, ki sem ga srečal na cesti. Si stal na semaforju na cestenem gradbišču, a ne?

Evo, bil jaz :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zadnjih objavah ugotavljam, da trenutno na cesti patroliramo  pretežno bemflarji ...... najde se še kakšna oranžno izjema :smoke:

Ma kje ste ostali? Evo jutri bo v Beli krajini popoldan že blizu 20°, glavne ceste se pometajo, tako da lahko pridete k nam prezračiti svoje premražene japanerje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@skalaprava se trudim priti do prve fure letos pa kar ne gre... 

Cele dneve sem v službi(pride norišnica ko je najmanj treba), večino dni pri nas je bil dež, ko pa končno sonce posije in narastejo temperature se mi pa akumulator odloči umret in v nedeljo nisem dobiti novega tu okoli...pa se lahko sam slikam in spremljam forum ter se veselim z vami :)

Še malo pa nas bo polno flikalo objave sem ;)

Nova baterija je v motorju in srček je ready na naslednjo priložnost za otvoriti sezono:bike:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, XTR pravi:

Gepl-na na potisk vžgeš, če bo še kdaj kriza :) Ne sme pa biti akumulator v stiku, če je samo opešal gre. Aja, v soboto popoldne je še Louis odprt, za nujne primere, pa ne zamudit za 5 minut, kot je meni uspelo pred leti. 300km naredil v prazno :headbang:

A veš da sem že resno razmišljala da bi ga tako vžgala - scena bi bila za Fail army, ampak mi je bilo že čist vseeno :D 

Vendar pa je bil akumulator uničen, ne samo prazen (nekaj je šlo hudo narobe s polnilcem...).

A Lojz pa tut ob nedeljah dela? ...good to know... Thanks!

 

Popravljeno . Popravil Ella
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Ella said:

Vendar pa je bil akumulator uničen, ne samo prazen (nekaj je šlo hudo narobe s polnilcem...).

A Lojz pa tut ob nedeljah dela? ...good to know... Thanks!

Samo sobote. Še ena finta obstaja, če bo koga presenetilo. Namestiš mali akumulator od 50ccm skuterčka (če ga imaš kje pri roki), za kontakt je dovolj, vžgeš pa na potisk, ker je akumulator prešibek za zagon. Do prvega servisa ali pa za smrt rešit je ok. A-JE-TO rešitev ampak preverjeno deluje. :) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalaprava pravi:

A ti si bil ta edini motorist, ki sem ga srečal na cesti. Si stal na semaforju na cestenem gradbišču, a ne?

Evo, bil jaz :OK:

Jp bil. Kot sem rekel devet mesecev prisilne abstinence. Drugič pa greva na kofe pavzo nekam. Saj je vseen kam, sam da se gre.

Jutr pa v Grosuple na servis. Pol mi bo pa ziher Garmin zaštekal.:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, JamesTheMan pravi:

Prva 100-tka letos. Pri moji sreči se je sonce pokazalo glih  ko sem ga doma parkiral. Malo zmrznjen, ampak dokler ni nekih ozeblin ni to nič. :P

 

IMG_20180328_135758_162.jpg

skoraj moram vprašat, ketno si menjal? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!