Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2018


MiNa

Priporočene objave

22 hours ago, Zivnorc said:

 

IMG_5256.JPG

IMG_5280.JPG

IMG_5281.JPG

 

 

un pikolo servicijo. njente di grave..... 

 

Dobro de moja taljanka ni še u tej fazi....je kr zmogla 

 

tja.thumb.jpg.7628007af11aa7830dbd0809fd3ce1cc.jpg

 

domol.thumb.jpg.d185cf1f15376d2246374d8da920e2e0.jpg

Lendava in murskasobota z okolico niso ravno....top moto destinacija, je bla pa zato 69 zelo cenjena. Prvič pelal, bi še kdaj. super, 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Dani1234 pravi:

@Snecer zanimiv video:)

Kaj ti pa belezi telemetrijo?

Kamera (Garmin Virb XE) si shranjuje OBD podatke. Na oddajniku (pri meni) ni SW dodelan, tako da ga tu in tam kaj zmoti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Snecer pravi:

Kolesarji pa...ok razumem, rekreacija, samo po taki cesti silit gor in delat gužvo...

Mangart pa brezplačen danes in spucan do zapore...dalje pa samo najjaći :) 

 

 

 

 

 

DSC_0046.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Res ne razumem vseh, ki rinejo sredi sezone s kolesom na Vršič. Sem precej prekolesaril in na kraj pameti mi ne pride, da bi sel na Vršič. Ozka cesta in 1636 avtov na uro, ni nobenega užitka. Mangart dosti bolje, pa se bolj zaj***n vzpon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Snecer pravi:

Kamera (Garmin Virb XE) si shranjuje OBD podatke. Na oddajniku (pri meni) ni SW dodelan, tako da ga tu in tam kaj zmoti.

kaj obd podatke dobiš od kakega vmesnika preko bluetootha?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, exclan pravi:

kaj obd podatke dobiš od kakega vmesnika preko bluetootha?

ja, za mojega je bilo potrebno izdelati namenski vmesnik, evropski motorji pa že direkt podpirajo OBD protokol, tako da se tam samo dokupi kabl (za bmw je cirka 6 eur kabel+obd modul še par eur)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

N vem kaj jamrate nad vrsicem? Skor prazna cesta, le dva semaforcka za delo, mogoce pet, max deset biciklistov...na vrhu se nisva ustavila. Prvic sm gor pelal u dvoje, in s trenutnim motorjem. Prej mi je blo gor it bol simpl kot dol, zdaj je obratno. Spust prot kranjski gori je na SUVju  skor brezvezno enostavn. Mal pred kobaridom naju je poskropilo, na crpalki sva vedrila 10min. Nasledno plohico sva fasala na  LJ obvoznici. Nevredno membe. Fin dan, ok fura. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

ja, za mojega je bilo potrebno izdelati namenski vmesnik, evropski motorji pa že direkt podpirajo OBD protokol, tako da se tam samo dokupi kabl (za bmw je cirka 6 eur kabel+obd modul še par eur)

 

Si ga sam izdelal?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Snecer pravi:

Kamera (Garmin Virb XE) si shranjuje OBD podatke. Na oddajniku (pri meni) ni SW dodelan, tako da ga tu in tam kaj zmoti.

Zanimivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj iz Linza preko Steyra in Eisenerza (B115) do St.Michaela pa proti Zeltwegu in čez Gaberl v Köflach in Voitsberg, potem pa preko Steinza mimo Lonča in po stranskih cestah do Arneža, Lučan, Jurija in domov. B115 je zame fantastična, pa tudi ceste okoli Steinza so zelo motovšečne. Vreme je služilo, užitek skoraj popoln. Slike so le v glavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!