Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2018


MiNa

Priporočene objave

2 hours ago, krucymucy said:

Sel en krog.

Dez ni bil napovedan, zato nisem imel valda nic deznega sabo. 

Nikjer ni padalo vec kot pet minut, mene je pa eno uro pralo. 

Doma sem pogledal radarsko sliko in animacijo, pa sem se zgleda pod edinim deznim oblakom vozil. 

 

To je pa kazen božja, ker si oblubu, da boš šel z MS ekipo na GG.... :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Krki do Žužemberka v dobri družbi, nazaj pa sam čez hribe in doline... Fotk ni, odtis prlepljene muhe na špeglu pa je.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Danilo D pravi:

So ti vstavli kako ploscico in vijake? Js mel poleg nabitih reber in odrgnin zlomlen palec desne roke, in grem prvi dan na slikanje pa dohter pravi zakompliciran zlom, ni izkljucena moznost vstavitve kake opore, in dobim gor longeto za 11 dni. Pa se prav da vidimo kako se bo zarastlo. Potem ponovno na slikanje, pravi zdej pa se slabse zgleda, potrebna bo operacija. Nakar mi vstavijo ploscico in 4 vijake. Po enem tednu mi poberejo sive, se po enem tednu odstranijo longeto. Dam skozi dvoje terapij, nasledn petek pa po 3 mescih in 5 dneh na siht. Palec je se kar precej okoren, otekline so se tudi, bolecin nekih ravno ni, razen ce nehote grem z njim prehitro iz laganega gibanja. Z razliko od tebe se pri menu tip iz stranske pojav sred ceste, tk da mator bil adijo.

Hitro okrevanje. Drugace pa ko das prve terapije skozi, se kar pojamraj da ni vredi in hoces se ene. Men je dohterca zi pred mescem po prvih terapijah hotla zakluct bolnisko, pa sem su k drugi pa brez blema dobu se ene.

za enkrat imam samo gips... V sredo imam kontrolo in bodo takrat vec povedal kako in kaj... Ce bo tako kot je bilo na slikanju z gipsom, potem dobim gips in sem nekje od 4-6 tednu v gipsu drugace sledi operacija. Kaksna pa se nevem, je reku dohtr , da ce nebo druge bo treba operirat nic pa kako... Si pa ne predstavljam da bi zdej doma lezu 3 mesce... men je ze zdej dolgcas.... red bi su na siht jebiga uzivam v strezbi.. rad bi su na motor... ne pa da doma lezim..... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, krucymucy pravi:

 

Itak spet prazen rezervoar.

 

 

 

Tipična Yamaha:P tud moj je vedno žejen:blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vaju ujel pod ravbarkomando. Pa sta podaljsala proti ridam, jaz pa po bliznjici domov.

Po cem je karta za mangart?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, krucymucy pravi:

Sem vaju ujel pod ravbarkomando. Pa sta podaljsala proti ridam, jaz pa po bliznjici domov.

Po cem je karta za mangart?

motor 5€

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, krucymucy pravi:

Morm dat v budget za naslednje leto. 

Jst grem vsako leto...so mi všeč tisti konci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/18/2018 at 11:22 PM, tomaz69 said:

jez Vajont (popustil oktobra ‘63,...

Jez ni popustil, ampak je del hriba zdrsnil v jezero in voda je "pljusknila" več kot 100m preko jeza in odnesla vas, jez pa je zdržal in stoji še danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, amateur pravi:

Koliko pa stane spanje na prelazu?

Šli čez konec septembra 2014, bilo 23°.

IMG_5583.JPG

370€ za dve noči v sobi za 4 z lastno kopalnico ter zajtrkom. 

Zvečer je bilo 12°C, zjutraj 10°. Nasploh je bilo kar prijetno toplo na vseh prelazih od petka do nedelje. Napovedujejo močno poslabšanje vremena konec tedna...zna biti, da bo lepo ohladilo in zasnežilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, MiNa pravi:

Jutro

Jutro že jutro, ampak kje?

pred 6 urami, Rey pravi:

370€ za dve noči v sobi za 4 z lastno kopalnico ter zajtrkom.

Hvala za informacijo. Krog po Švici je bil kar dolg za en dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!