Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2018


MiNa

Priporočene objave

3 hours ago, Scarabeo 500 said:

Potem pa si bil hudičevo hiter :).

22 na 70 omejitve. Teh 80 bi blo glih za nov dezni komplet al pa novo stojalo za sprednjo gumo.

 Zdaj ko vem kje me je ujel, pa mi je tudi jasno zakaj. Blo je nekje okrog Linza, ko sem mel mesta in obvozov poln kufer. Pa se lacn sem bil. :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, apirko pravi:

22 na 70 omejitve. Teh 80 bi blo glih za nov dezni komplet al pa novo stojalo za sprednjo gumo.

 Zdaj ko vem kje me je ujel, pa mi je tudi jasno zakaj. Blo je nekje okrog Linza, ko sem mel mesta in obvozov poln kufer. Pa se lacn sem bil. :dry:

Tudi jaz občasno dobim kakšen VTIS iz Avstrije. Dobro je to, da je štraf precej nižji kot pri nas. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Scarabeo 500 pravi:

Tudi jaz občasno dobim kakšen VTIS iz Avstrije

Jaz jih pricakujem cez kakih 14 dni. Mogoce vec njih.  Grem stavit  da letos niso pozabili name, ker sem se kar veliko furala pri njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 9. 2018 ob 19:33, Robertos664 pravi:

po službi en skok na pohorje. mater je pasalo :) gori je bilo kar friško..

 

 

IMG_20180906_162230.jpg

IMG_20180906_162215.jpg

...je možno, da sva se srečala...:)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Akito pravi:

...je možno, da sva se srečala...:)...

Ne vem, če sem koga srečal na poti gor ali dol :) se preveč koncentriram na vožnjo, je..at ga začetnik. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je motor v garaži. Sem kupil v Zrečah eno temno pivo, ga bomo probali, jutri pa greva z motorjem na morje. Napoved 27 stopinj zrak, 25 stopinj voda. Gre še kdo?

IMG_20180908_164251.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, tomaz69 pravi:

Sem šel pogledat mal na ride - se je kar iskrilo...

Pot domov pa mi je kazala GO-LA Z900 :grupni:

Aha, ti si bil za mano. :P

vtisi so bljak. Vedril na omw, pocaku sončka, potem me je pa nascalo tik pred wajdušno :(

  • Všeč mi je 2
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povratek iz Beljaka v Maribor. Ker mi Google Maps piše samo slovenska imena krajev bom tudi jaz tako pisal. Po južni strani Osojskega jezera do konca in potem na sever in proti Feldkirchnu in dalje proti Šentvidu ob Glini in skozi Mostič (Brückl) v nasevernejšo slovensko naselje Djekše. S te strani je cesta dokaj slaba in ozka, na vrhu (>1000m) pa krasen razgled in cesta proti Velikovcu zelo lepa. Nato sem zavil v Grebinj (Griffen) in odkril krasno cesto 70 proti Šentandražu v Labotski dolini in mimo Volšperka na Weinebene. In tam me je v tem krasnem sončnem vremenu opralo. Po meni je deževalo, vozil pa sem s sončno blendo na čeladi. Pred Lončem sem zavil proti Gleinstättnu, Arnežu in skozi Lučane proti Juriju.

Kar nekaj cest je bilo blatnih, pred Lučanami pa sta dva cesto celo čistila.

Krasna fura, nove ceste in nove ideje za nedeljski izlet v dvoje

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!