Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2018


MiNa

Priporočene objave

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

Vceri sem se vtisnu v en avto in vtis ni bil najboljsi.:angryrant1: Mel sem izpahnjen kolk in poskodovano stegnenico pri sklepu. Zvecer so me operirali in zlozili kost, menda uspesno Svoj najboljsi cas na 100 m sem najbrz ze odteku, ampak hodil bom pa se. ostalo je vec ali manj OK, mal natolcen z vseh strani. Hvala Damiju da je poskrbel za motor in moje stvari. :OK:

Jebemti desc pa ne ze spet.... Sm pa ravno nate mislu da bi eno jadranko udarla tedni, zdej k morm takoj jurja km narest pa na servis.... 

Cimprej se pocajtej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

Vceri sem se vtisnu v en avto in vtis ni bil najboljsi.:angryrant1: Mel sem izpahnjen kolk in poskodovano stegnenico pri sklepu. Zvecer so me operirali in zlozili kost, menda uspesno Svoj najboljsi cas na 100 m sem najbrz ze odteku, ampak hodil bom pa se. ostalo je vec ali manj OK, mal natolcen z vseh strani. Hvala Damiju da je poskrbel za motor in moje stvari. :OK:

šla sva na Jadranko do Paklenice, prišla pa v Izolo :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ALEŠ M pravi:

Me je dopoldan tko žalostn iz garaže gledov

Ko me je danes na motorju zvečer zeblo, sem pomislil na RT, vse vetrne zaščite, gretje. Sam tega nimam, sem pa na povratku domov pri sosedu za postavljeno smrekco na novi strehi dobil šnopc, pa je blo tud to vredu. sam malce prepozno me je pogrel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj petkov vtis so kar v primorskih novicah zabeležili. Da ne bo pomote, moj moped je parkiran na levi.

44611183_263100617679300_5741021628523872256_n.thumb.jpg.cb17adef69f032ca9bd55bfd138205d8.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, gasperX pravi:

HUDO DOBR JE BLO

A je to nov motor? Kako se je pa izšlo z zavarovalnico pri vas tam gor po nesreči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov motrcek ja.... Glede zavarovalnice se pa se vse resuje in bo  verjetno se kr trajalo nekaj casa dokler se kj ne zmrdajo na sodiscu.... uglavnem cakam 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!