Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2018


MiNa

Priporočene objave

Danes sta se proti Lučinam peljala dva na bavarcih. Bilo je hladno, se je videlo, da sta pod moto obleko debelo opravljena. Pa tudi počasi sta peljala. Smo zjutraj imeli tudi pri nas slano. Nič jima nisem zavidal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, amateur pravi:

A ni to kolesarska steza ob Dravi? Es ist verboten fur ein Motorrad? Nein?

To je med Mojstrano in Martuljkom, stari ajzenpon most iz leta 1870, na trasi žel proge Ljubljana - Trbiž.

Ja, tudi sam pravim, da nej bo kolesarska steza za kolesarje.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Če boš častil pico pa drinko vsakič, k me boš pospremu na servis, sm si jst očitno izbral pravi motor, ti pa raj začni šparat :D 

 

Glede na to, da pa ti voziš japonca, se mirne duše ponudim, da te pospremim na servise in častim odojka :D . Sam to ne vela za redne servise, k ma Kawa odfuqano pogoste intervale. Sam za okvare prjatu, sam za okvare :P 

#safe_bet

 

 

Še kratek rebus ;) 

 

:devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::ninja:

Popravljeno . Popravil Ćale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, amateur pravi:

Danes sta se proti Lučinam peljala dva na bavarcih. Bilo je hladno, se je videlo, da sta pod moto obleko debelo opravljena. Pa tudi počasi sta peljala. Smo zjutraj imeli tudi pri nas slano. Nič jima nisem zavidal.

To je med Mojstrano in Martuljkom ni tam drave kolega :D:D

pred 12 urami, Tedybear pravi:

To je med Mojstrano in Martuljkom, stari ajzenpon most iz leta 1870, na trasi žel proge Ljubljana - Trbiž.

Ja, tudi sam pravim, da nej bo kolesarska steza za kolesarje.....

Tako kot si rekel o lokaciji 

Drugace pa fanta ne bit tako pikolovska.. pa sej vem da sm mal prtegnjen sam tolk pa ne da bi se po kolesrski stezi vozu. Sem motor tja postavu sam zarad fotke. Kolesarsko pot prepuscam kosesarje, pa ceprav se kolesarji po glavni cesti rajs drajsajo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, gasperX pravi:

To je med Mojstrano in Martuljkom ni tam drave kolega :D:D

Tako kot si rekel o lokaciji 

Drugace pa fanta ne bit tako pikolovska.. pa sej vem da sm mal prtegnjen sam tolk pa ne da bi se po kolesrski stezi vozu. Sem motor tja postavu sam zarad fotke. Kolesarsko pot prepuscam kosesarje, pa ceprav se kolesarji po glavni cesti rajs drajsajo ;)

Sej vem, kolega, da si ga tam samo fotkal....ti pravš, da si učas mal prtegnjen...jaz sem pa nasprotno...kar zoprn znam bit...:naughty:

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Tedybear pravi:

Sej vem, kolega, da si ga tam samo fotkal....ti pravš, da si učas mal prtegnjen...jaz sem pa nasprotno...kar zoprn znam bit...:naughty:

 

Ma sej sm sprobu bit normaln... ne za dolgo ker mi je blo takoj dolgcas :D

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!