Jump to content
  • Sign Up
  1. Miha X

Miha X

2. yazzy

yazzy

3. maus

maus

4. hitrii

hitrii

5. J.a.m.e.s

J.a.m.e.s

6. Ella

Ella

7. SuNa

SuNa

8. maxiscooter

maxiscooter

9. Mavti

Mavti

10. xtzs

xtzs

11. MiNa

MiNa

12. notranc

notranc

13. mladench

mladench

14. markII

markII

15. Janezs

Janezs

16. gusar

gusar

17. DAMI34

DAMI34

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• thumper
      pujsek,prata , pečenka , pavratina..
    • la profich
      Pavlič ima nek makadamski obvoz. ali je možno vključiti prelaz jezersko v furo? iz katere strani gor pa kam dol? hvala vsem.
    • la profich
      @Andrej P ali pa kdo drugi... pavlič je zaprt oziroma makadamski obvoz... kako vključiti sedaj jezersko noter brez pavliča. je opcija? 
    • Snečer
      https://www.jezersko.si/objava/258807 sem vnesel po teh podatkih, če pa je kak lokalec z bolj točnimi pa naj javi
    • BIF
      O smiselnosti aplikacije ne bi razpravljal. Je koristna ni koristna itd...ne vem....škodi po moje ne.  Bolj me moti obreganje ob to aplikacijo pod "argumentom", da gre samo za to, da bi nam nekdo sledil....to je res maloumna izjava folka, ki naivno sanja. Telefoni so samo ena oblika (najlažja), da nam zainteresirani (oblast-vseeno katera, oglaševalci itd) sledijo. Tudi izklapljanje nekih funkcij na telefonu, ki kao preprečujejo sledenje je zgodbica za naivne. Tista funkcija na fonu je tam ravno zaradi paranoikov, da so bolj mirni....sledenje (če je komu v interesu deluje naprej). In navsezadnje...tu so še kamere, ki visijo danes že skoraj na vsaki bajti...mesta pa so jih polna....in na koncu....če je komu v interesu, da ti sledi....danes s satelitom preberejo znamko gat, ki jih nosiš. Skratka....neke anonimnosti v smislu sledenja danes ni več...in je nikoli več ne bo. Katere službe in s kakšnimi nameni pa komu sledijo pa je drugo vprašanje. Ta Covid aplikacija je samo vzvod za politična obmetavanja...narod pa kot čreda naseda in verjame, da brez te aplikacije pa imamo svojo anonimnost....my ass....
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!