Jump to content
  • Sign Up
  1. Miha X

Miha X

2. Ella

Ella

3. J.a.m.e.s

J.a.m.e.s

4. DXR16

DXR16

5. MiNa

MiNa

6. notranc

notranc

7. Janezs

Janezs

8. Roman AT

Roman AT

9. XTR

XTR

10. skalar36

skalar36

11. DAMI34

DAMI34

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• smasher
      Ha ha jaz ki nimam TV, lagano v Trst v šoping center, en stric tam sprašuje če smo vidli kej amukino (nek razkuževalec), mi pa lagano kupovali merendine, panetone, in pašto...  Italija je rizična za viruse, v nemčiji so imeli 3 okužene pa ni bilo panike, ker se nemci bolj na daleč pozdravljajo, italjani pa vsakega izljubijo objamejo... In gre lahko okužba kr z eksponentno rastjo.  Kot eni pravijo, da ni panike, malo je panika, res da recimo povprečen človek preživi brez težav... ampak zdej nebi glih obsojal bolnikov ali starejših.  Malce črnega humorja, morda je kdo namensko sprožil virus da malce zmanjša procent penzionistov. 
    • DAMI34
      Situacija je taka: Danes sem ostal doma in ne grem v službo, itak zaradi Korona virusa, jbg neče on mene da hvata u Italiji (delam čez mejo) Tako sedaj v miru kadim 5. čik, ter drmam 4u rakijcu (preventiva) in mal študiram statistiko  
    • RobiRoberto
      Moja mama bo letošnji 90 rojstni dan v mesecu novembru dočakala kar v domači (moji) oskrbi ... DS IDRIJA:   ODKRBA 1  /  enoposteljna soba:  862 € / mesec       OSKRBA 1 dvoposteljna soba:  789 € / mesec DS IDRIJA:  OSKRBA 3B /  enoposteljna soba:  1.292 € / mesec      OSKRBA 3B dvoposteljna soba:  1.219 € / mesec
    • DAMI34
      sori eni tam delamo, pa robo vsak dan vozimo v Slovenijo. Sicer pa virus ne pozna meja in se mu čisto jebe kter državljan bo prenositelj  zgolj za info, virus preživi 2 dni, v tem času lahko pride fajn pošmrkan artikel tudi k nam na polico. V glavnem, ne delat drame. Vsako leto umre kup motoristov pa se še kar vozimo, planinci skoz dol padajo, smučarji se skoz lomijo..lajf gre naprej. Če bo odpadla predstavitev, bo verjetno objavljeno na netu. Je res, da so tako v Gorici kot v Trstu šole in podobno, kjer se zbira veliko ljudi zaprte, zaradi enostavnega vzroka, da težje pride do širitve okužb.  
    • DAMI34
      če se ne motim govoriš to že od 2012 pa kar ne moreš uber znamke stran -če smo pri nabijanju kaj lagali,, kar z besedo na dan
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!