Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2018


MiNa

Priporočene objave

19 minutes ago, Snecer said:

celo zimo sem razvijal, je še v beta fazi

Versys 3D.JPG

Versys PCB.JPG

Jaz sem te spraševal čisto resno. :( A morda ve kdo drug? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Garmin Oregon 600, Garmin Basecamp, Garmin HeartT pasek, kamera Garmin Virb Elite, Garmin Tempe senzor temperature.

Vse med sabo povezano in kasneje analiza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, KARMEN1 pravi:

Moj prvi ftis letos, v enem najlepših krajev na tej zemlji sploh :004.

IMG_20180402_121456.jpg

IMG_20180402_121543.jpg

 

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

Naslednjič ti sporočim :010

A imajo že sladoled? Včeraj v Ajdovščini ga še ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Snecer said:

še zadnji vtis

 

Snecer, legenda, lepo se pelješ. Skoraj nikjer preko 90 km/h, pa še vedno zelo dinamično. Bravo! :OK: Približno takole se vozim tudi sam, oz. sem se, dokler sem še se, in se spet bom, ko se bom. :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja Dami en racun mas za placat pr Dinkotu.... sva mu rekla da ti prides da bos racun odpru :kva1::kva2::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, maxiscooter pravi:

Mogoče boš prepoznal. Sicer eden je imel A regist.tablico

FB_IMG_1522732341675.jpg

Crn KTM-je moj in ja moje os jodlarske tablice ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Snecer pravi:

avatar si menjaj, da ne bo zmešnjave :) 

Carlo je RobiRoberto, ne zaradi tega, da bi objavljal pod drugim uporabniškim imenom, ampak zaradi tega, ker "funkcija skrij mojo prisotnost" ne deluje, in ravno danes sem sklenil, da se na forum ne bom več prijavljal z drugim uporabniškim imenom, in bil takoj kaznovan, verjetno za moje minulo delo ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fajn je bilo včeraj, slabih 250 km, ampak čista uživancija Lj-Kočevje-Dvor-Žužemberk-Grosuplje -Lj. Tolk vas je bilo, da sem imel občutek, da sem pol trase z eno roko prevozil ...:grupni: za najbolj neprijeten vtis pa dejstvo, da od več kot 10 voznikov Gold wingov, ki sem jih srečal, odzdravil le en ... in potem člani Gold Wing Kluba preko anket sprašujejo, kakšno mnenje o voznikih Gold Wingov imamo ostali vozniki enoslednih motornih vozil ... :klicaj: A je potrebno odgovoriti?? :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, nofla said:

Ja fajn je bilo včeraj, slabih 250 km, ampak čista uživancija Lj-Kočevje-Dvor-Žužemberk-Grosuplje -Lj. Tolk vas je bilo, da sem imel občutek, da sem pol trase z eno roko prevozil ...:grupni: za najbolj neprijeten vtis pa dejstvo, da od več kot 10 voznikov Gold wingov, ki sem jih srečal, odzdravil le en ... in potem člani Gold Wing Kluba preko anket sprašujejo, kakšno mnenje o voznikih Gold Wingov imamo ostali vozniki enoslednih motornih vozil ... :klicaj: A je potrebno odgovoriti?? :ras:

To je bila vedno tudi moja priljubljena trasa, samo včasih v obratnem vrstnem redu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, nofla said:

Ja fajn je bilo včeraj, slabih 250 km, ampak čista uživancija Lj-Kočevje-Dvor-Žužemberk-Grosuplje -Lj. Tolk vas je bilo, da sem imel občutek, da sem pol trase z eno roko prevozil ...:grupni: za najbolj neprijeten vtis pa dejstvo, da od več kot 10 voznikov Gold wingov, ki sem jih srečal, odzdravil le en ... in potem člani Gold Wing Kluba preko anket sprašujejo, kakšno mnenje o voznikih Gold Wingov imamo ostali vozniki enoslednih motornih vozil ... :klicaj: A je potrebno odgovoriti?? :ras:

Sem šla kontra, Nm-Dvor-Kočevje-LJ, pa jih je tudi izrazito malo odzravilo letos. :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, lucif3rka said:

Sem šla kontra, Nm-Dvor-Kočevje-LJ, pa jih je tudi izrazito malo odzravilo letos. :ras:

A se sploh še pozdravljajo motoristi? :? Hočem reči, da je motoristov po cesti čedalje več in je to morda že nekoliko out, za razliko izpred let, ko si sem in tja srečal koga, pa je bilo bolj normalno, da sta se pozdravila. Ne rečem, da je s tem kaj narobe, ampak ni delati panike, če nekateri pač ne pozdravljajo (več). Sploh pa je bilo včeraj na cestah motoristov kot listja, zato je še toliko bolj razumljivo, da ne boš pozdravljal vsakega, ki pripelje mimo na vsakih 5 sekund. Ne jezi se in ne jemlji osebno. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čimmanj smetenja prosim

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, nofla pravi:

Ja fajn je bilo včeraj, slabih 250 km, ampak čista uživancija Lj-Kočevje-Dvor-Žužemberk-Grosuplje -Lj. Tolk vas je bilo, da sem imel občutek, da sem pol trase z eno roko prevozil ...:grupni: za najbolj neprijeten vtis pa dejstvo, da od več kot 10 voznikov Gold wingov, ki sem jih srečal, odzdravil le en ... in potem člani Gold Wing Kluba preko anket sprašujejo, kakšno mnenje o voznikih Gold Wingov imamo ostali vozniki enoslednih motornih vozil ... :klicaj: A je potrebno odgovoriti?? :ras:

Jst sm z enmi malo starejšim (od mene) GWingarjem včeri pri Vikiju prou prijetno klepetal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Xebec pravi:

Jst sm z enmi malo starejšim (od mene) GWingarjem včeri pri Vikiju prou prijetno klepetal.

a tud pr vikiju si biu...pa se spet nč javu...isko k na omv-ju ne ...:angryrant2:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!