Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DinDiin
      Jah, Rossi lahko dirka pri 40ih in to v ospredju, ker je v preteklosti solal na polno, sam ti tega ne zastopis, ker nisi spremljal te scene...  Vesoljskega mma pa solajo kar po vrsti 😁 So mu sefi in ata prevec mozak prali, da naj pametno vozi, pa mu res ni treba, glede na to, da so konkurenti za naslov vec v pesku... 
    • Snečer
      Jaz samo omenim, kar sem opazil. Po včerajšnjem izjemnem 2. mestu je oživel FB pa tudi tu so se ta glavni navijači že obtačlali,  pa tudi ti si začel tu pisat, pred tem pa mesece nič  tako da ne zavajat Tako da ne zavajat veliki Rinsevi navijači   Po krešu je takoj letela gor tabla z odstopi, kar je bil jasen signal, da ni treba na nož. Seveda pa je to težko, ko si v duelu spredaj. Glavni cilj postale pike. Hondo je troslo po asfaltu. Rins ga je lepo snel, a vse to je ob odstopu Dovija, ki je najbrž poškodovan, postranska zadeva, saj je prvenstvo najbrž zaključeno. To bi bilo iz moje strani za danes vse. LP
    • motozajebant
      Mešaš... če bi izrecno vozil na pike, bi se zadovoljil z drugim mestom in nebi tvegal crasha z Rinsom in prehitevanji... sicer pa, prav je tako... saj poznaš rek, važno je sidelovati in ne zmagati.. no, to je rek za luzerje kje sem omenil Rossija? Ne zavajaj. 
    • Snečer
      ja, ker za zmago ne dobiš pik..  res zanimivo, tema je skoraj že zamrla pa so rossijevi navijači danes spet oživeli  
    • motozajebant
      Torej, če je hotel zmagat, ni vozil na pike?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!