Skoči na vsebino

Obisk sejma Bike Expo Show Verona


plansar

Priporočene objave

Moto Bike Expo 2018

V glavnem Cafe Racer in Custom scena. Moto show zanimiv, pivo 5€. Karte kupili na ulici za 3€ ceneje, parkirali na stranski ulici brez problemov, sončno in toplo, gneča pa moteča.

20180120_112941.jpg

20180120_115223.jpg

20180120_140142(0).jpg

20180120_143107.jpg

20180120_154547.jpg

20180120_155221.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, tomash pravi:

Moto Bike Expo 2018

V glavnem Cafe Racer in Custom scena. Moto show zanimiv, pivo 5€. Karte kupili na ulici za 3€ ceneje, parkirali na stranski ulici brez problemov, sončno in toplo, gneča pa moteča.

20180120_112941.jpg

20180120_115223.jpg

20180120_140142(0).jpg

20180120_143107.jpg

20180120_154547.jpg

20180120_155221.jpg

mi smo bili v petek..in men se ni zdelo,da je prevelika gneča...lansko leto se mi je zdelo hujš.

018.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

A je to ta semenj kjer imajo razprodajo opreme?

Urbana legenda pravi da je v Veroni semenj kjer dobis opremo za pol cene.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil pred leti....ni bilo ravno za pol cene, za kakih 70% cene pri nas pa je bilo.... 

Kako je pa zadnja leta, ne vem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, krucymucy pravi:

A je to ta semenj kjer imajo razprodajo opreme?

Urbana legenda pravi da je v Veroni semenj kjer dobis opremo za pol cene.

 

Jaz sem bil zmeraj v soboto tam. Verjetno pa v nedeljo cene raznim artiklom padajo, ker se jim ne da spet vsega nazaj domov trogat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 minutes ago, izibajker said:

Jaz sem bil zmeraj v soboto tam. Verjetno pa v nedeljo cene raznim artiklom padajo, ker se jim ne da spet vsega nazaj domov trogat...

Pa se splaca po kak kombinezon, skornje al pa kej? Je res toliko ceneje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dainese kombinezone npr. se da ugodno ujagat v njihovem D-Store v Vicenzi skozi vse leto...

Ponavadi se ustavim, če grem mimo. In vedno se mi za prste zalepi kakšna stvar. Če ne drugega pa vsaj MX rokavice...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, krucymucy pravi:

Pa se splaca po kak kombinezon, skornje al pa kej? Je res toliko ceneje?

So ti že fantje povedali, koliko se splača... Šoping nove robe v obsegu kombi, škornji... me ne zanima, ker sem z aktualnimi tremi kompleti, ki jih imam, čisto zadovoljen. Vedno pa kupim kake drobnarije, pa niti ne preverjam, koliko sem "profitiral".

Sem bil že 3x tam z Rokovnjači. To mi je super varianta, na busu lahko spiš, tja prideš relativno spočit, pa isto za nazaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, krucymucy pravi:

Pa se splaca po kak kombinezon, skornje al pa kej? Je res toliko ceneje?

Enake popuste dobiš tudi v trgovinah, kjer si lahko probaš stvari v miru. Vredne omembe sta trgovini Market 2 ruote in Valeri sport. Oboji prodajajo preko interneta, v trgovini pa dobiš popust tudi na že znižane izdelke, tako da si na koncu na isti ceni kot je sejemska.

Leta nazaj sem si tam kupila Astars rokavice, ki spuščajo barvo in so zelo neudobne za vožnjo (so mi tako ljube, da jih ne uporabljam), dve leti nazaj, čeprav sem si prisegla, da na sejmu ne bom nikoli več kupovala :D, pa še škornje, zaradi katerih je na blagajni izbruhnil glasen prepir, ker sem morala škornje za 130€ plačati 150€ :D Razpletlo se je tako, da sem v paketu dobila en škorenj za 130€, enega pa za 150. Sem pa na srečo škatlo odprla takoj, ko sem stopila iz trgovine, tako da sem dobila 20€ in ujemajoč škorenj nazaj. Zato mislim, da je tako drage stvari boljše kupovati v miru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
pred 12 urami, Darko3g pravi:

Kaj se letos tudi planira kak ogled Bike Expo v Veroni?

MK Rokovnjače kontaktiraj, če bojo letos tudi organizirali bus...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omogočajo italjanske cestninske postaje brezstične kartice, da ne loviš tistga drobiža po rokah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Hornet said:

Omogočajo italjanske cestninske postaje brezstične kartice, da ne loviš tistga drobiža po rokah?

Blagajne od vedno podpirajo kartice. Tudi ce ni brezsticna. Utaknes jo v isto rezo kot listek, cip spredaj gor, in ti odbije. Brez pina. Nasel sem samo eno, ki mi ni sprejela ne debetne ne kreditne. Conegliano. Mozno da je bil kriv nizek znesek, 1,2€. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih je bilo zanimanje večje. Mogoče se odpravim v petek iz dolenjskega konca, štart okoli 5h zjutraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moj pogled na sejem... Italijanske sejme rad obišcem predvsem iz družabnih razlogov. Italijani so v nasprotju z večinskim mnenjem, da gre za deželo anarhije, mojstri organizacije dogodkov! Iz niča so sposobni narediti velik spektakel, stvari pa pri njih na tovrstnih prireditvah vedno tečejo kot namazane. Obsejemsko dogajanje je vedno bogato, za vsakega se najde kaj zanimivega.  Tja grem brez pričakovanj, če kaj najdem, kupim. Robe vseh cenovnih razredov je obilo... Vedno koga srečam, s prijatelji popijem pivio, morda dve... Čista zabava!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje najdem kakšno parkirišče, enkrat smem bil z avtobusom in je parkiral  pri Adigeo centru enkrat pa z avtom in smo ga pustili na železniški postaji, kjer so bila urejena parkirišča. Kje pogledat za cestnine?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Živjo,

ali namerava kdo na letošnji sejem? Gledam njihovo spletno stran in so informacije precej zmedene. Nikjer ni informacij glede kakšnih omejitev zaradi Covid-a, na isti strani piše, da je vstop prost za otroke do 14 in potem da je prost samo do 5 let...

Skratka, če ima kdo kakšne bolj zanesljive informacije glede obiska sejma, se priporočam (ne bi se rad vozil tja pa ostal pred vrati).

 

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR: Zaostreni vstopni pogoji za Italijo (od 16.12.2021 do vključno 31.01.2022)

 

Ministrstvo za zdravje Republike Italije je z odlokom sprejetim 14.12.2021, ki v veljavo vstopa z dnem  16.12.2021 zaostrilo vstopne pogoje za Italijo za prihode iz držav seznama C (vključno Slovenija).

 

Potniki iz držav seznama C bodo lahko vstopili v Italijo brez karantenske obveznosti ob hkratnem izpolnjevanju naslednjih pogojev:

 

1. Izpolnjena digitalna registracijo - dPLF (Digital Passenger Locator Form) https://app.euplf.eu/#/ (vedno, tudi v tranzitu), ki jo je potrebno pokazati v elektronski ali tiskani obliki;

 

2. Eno od veljavnih t.im. Zelenih potrdil COVID-19, ki ga izda pristojni zdravstveni organ, in potrjuje:

 

a.) zaključeno cepljenje proti COVID-19, opravljeno vsaj 14 dni pred vstopom v Italijo, ali

 

b.) prebolelost okužbe s COVID-19;

 

3. Negativni test na Covid-19 (molekularni PCR test, ki ni starejši od 48 ur, ali hitri-antigenski test, ki ni starejši 24 ur) od trenutka odvzema vzorca, za vse potnike starejše od 6 let.

 

 

 

Osebe, ki ne izpolnjujejo pogoja PC – prebolel, cepljen, morajo za vstop v  Republiko Italijo:

 

a.) opraviti molekularni ali hitri-antigenski Covid-19 test;

 

b.) opraviti 5 dnevno samoizolacijo na naslovu, ki ga navedejo v formularju dPLF;

 

c.) opraviti novi test na Covid-19 (PCR ali hitri-antigenski test) po zaključku samoizolacije.

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!