Skoči na vsebino

Slovenia Speed Cup & Bobo Racing 2023/2024


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 31 minutami, maus pravi:

ni profi kamera, ampak za razjasnitev okoliščin, ki bi se zgodile na prometni cesti, je dovolj dobra :P

sploh ni tok švoh... youtube pri kompresiranju pokvari sliko ... v mojem programčku na računalniku se vidi hitrost in GPS lokacija ;)

še enkrat lahko pohvalim kvalitetno vodenje turistične vožnje in nekatere voznice in vozniki, ki so bili prvič na dirkališču, so lahko vsaj malo okusili kako to zgleda in sem po končani vožnji videl velke oči in navdušenje, da so se lahko po pisti peljali :D

 

Lahko prosim zaupas kaj je to za ena kamera in kje si nabavil. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, perici pravi:

Lahko prosim zaupas kaj je to za ena kamera in kje si nabavil. Hvala.

sori ampak tele teme naum smetiu, zato sem ti PM poslal ..

tudi drugim, če me hočte vprašat kako je bio na Slovenia Speed Cup, rad povem, podatke o kamerci pa lahko dobite v drugi temi.

Hvala za razumevanje :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj male reportaže z 4.dirke SSC........

dirke, ter podelitve......

https://www.facebook.com/pg/sloveniaspeedcup/photos/?tab=album&album_id=1722773697770193

štart dirke SSC1000 - 1.krog
https://www.youtube.com/watch?v=fMquFKcwZzY&t=107s

turistična vožnja
https://www.facebook.com/pg/sloveniaspeedcup/photos/?tab=album&album_id=1722732334440996

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanja dobivamo okoli cen ostalih dni za SUMMER WEEKEND, se opravičujemo ker nisemo objavili, zadeva je sledeča:
(vse predplačilo)
-nedelja SSC DAY_______110/120€

-1dan v tednu______________ 90€
-2 dneva___________________ 160€
-3 dnevi____________________ 240€
-4 dnevi____________________ 280€
-5 dni______________________ 300€

-in še "super price" vseh 6 dni_____350€!!!
Razmislite o 6 dnevnem dopustu na Grobniku, malo morja, malo dirkanje, ........ni slabo
V prilogi celoten urnik 6 dni!!

SUMMER WEEKEND-timeplan.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/17/2018 at 8:50 PM, Snecer said:

to bi pa skoraj lahko prišel malo kot turist pogledat, mam zdaj tudi dve kameri :) pa več telemetrije

Nosilce kamer pa kar dobro privij, da ti jih ne premakne... :)

Še posnetek moje "turistične" vožnje;

Zakaj turistične v narekovajih? Ker se mi tempo ni zdel prav nič turističen.  :D Verjetno smo imeli veliko srečo, da nas je bilo samo pet turistov in je malo bolj letelo skozi ovinke. V zadnjih krogih ni šlo več brez konkretnega presedanja in drsanja kolen, sicer se je samo iskrilo pod motorjem. Hitrih krogov ni na posnetku, ker mi je obrnilo kamero, sem pa na ta račun ujel iskre pod motorjem. :D 

@BOBO RACING hvala za noro, nepozabno izkušnjo. Se vidimo še kdaj. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, crusty said:

vseeno smo se najhitreje vozili okoli 2min na krog, kar je "svetlobno leto" za pravim dirkaškim tempom.

Tega se zavedamo in prav je tako. Manj bi bilo že izzivanje usode. Za prvi obisk dirkališča je bil ravno pravi tempo. 

50 minutes ago, crusty said:

Večina je po zaključku vožnje izredno navdušena in nekateri že razmišljajo o celodnevnem obisku dirkališča, kar je nam le v potrditev, da so vožnje uspešne! :OK:

Vožnje so zelo uspešne. Marsikomu odprete novo dimenzijo motociklizma in prebijete led. Hvala!  Super ste! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......SUMMER WEEKEND in 5.dirka SSC!!
mesta se veselo polnijo, "zamudniki" treba bo pohitet!!

5.SSC (5).jpg

5-KING-OF-GROBNIK (1).png

SUMMER WEEKEND-timeplan.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, lucky323 pravi:

a turistična vožnja bo

Seveda!! Vabljen!!...... kot vedno v času pavze!!

5 TUR. VOZNJA.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....le se teden dni!!......NEDELJA 12.avgust!!
SUMMER WEEKEND in 5.dirka SSC!!
TURISTIČNA VOŽNJA!!
Vreme bo več kot super!

38532430_1754796857901210_7997780583247773696_n.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....danes smo morali uporabiti kar "paletar", toliko robe nam je pripravil sponzor MOTUL Slovenia za nedeljo 12.8.!!!
-nagrade za najhitrejše!!
-darilo za vse udeležence 5.dirke SSC - WASH&WAX!!

20180808_143035.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj odpeljaj turistično. Super je bilo, samo čisto prehitro mine 20min :kva1:  Do sedaj kadar sem bil, sem vedno "letel" po svojih močeh :) tukaj pa lepo brez napetosti, po ravnem bolj u izi, mal popeglaš ovinke... Uglavnem luštn :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5.dirka SLOVENIA SPEED CUP je za nami, lepo število udeležencev, ter precej "turistov" na le tej vožnji! Le pohvalno!
REZULTATI DIRK SSC 600 ter 1000, ter SSC ROOKIE 600 ter 1000! 

Slovenia Speed Cup - Race-page-001.jpg

SSC Rookie 600-1000 + Rookie 600-1000 - Race-1.jpg

SSC Rookie 600-1000 + Rookie 600-1000 - Race-2.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@BOBO RACING  malo spremljam te rezultatske liste pa me zanima za Rookie cup.....

v pravilih ste maja objavili da se vse pod 1.40 na krog kaznuje s 3.s pribitka in pod 1.38 dsq.  Za tiste pod 1.38 vidim, da so diskvalificirani vendar pri ostalih ki imajo best lap pod 1.40 pa nikjer pribitkov. Ali so ti pribitki že všteti  v skupni čas? 

Ok vem, da nimate vi nič pri merjenju časov, vendar bi bilo fajn da bi bili ti pribitki vidni na rezultatih. Ker ni rečeno, da je bil samo best lap pod tem časom, lahko da sta/so to 2-3 je kar je 6-9 s in potem nekdo ki ima čase v normi zaostane 11s na dirki dolgi 6 krogov.  Neki mi ne štima matematika??

Brez zamere pa hvala za odgovor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, drmr69 pravi:

@BOBO RACING  malo spremljam te rezultatske liste pa me zanima za Rookie cup.....

v pravilih ste maja objavili da se vse pod 1.40 na krog kaznuje s 3.s pribitka in pod 1.38 dsq.  Za tiste pod 1.38 vidim, da so diskvalificirani vendar pri ostalih ki imajo best lap pod 1.40 pa nikjer pribitkov. Ali so ti pribitki že všteti  v skupni čas? 

Ok vem, da nimate vi nič pri merjenju časov, vendar bi bilo fajn da bi bili ti pribitki vidni na rezultatih. Ker ni rečeno, da je bil samo best lap pod tem časom, lahko da sta/so to 2-3 je kar je 6-9 s in potem nekdo ki ima čase v normi zaostane 11s na dirki dolgi 6 krogov.  Neki mi ne štima matematika??

Brez zamere pa hvala za odgovor. 

Vedno so kazni/pribitki za prehitro vožnjo vidni spodaj na rezultatih kot je v prilogi z prejšnje dirke.
Zakaj sedaj timing Grabar Sport tega ni dal na list ne vem, vsekakor pribitki so že upoštevani in  vsem fantom na vpogled ter dana možnost eventuelne reklamacije do razglasitve rezultatov/podelitve pokalov.

20180814_065552.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5.dirka je za nami, vreme super, dirke odlične, žal je bilo nekaj padcev a v tem športu brez tega žal ne gre :(
Točkovanje vseh dirk še sledi!

Čez mesec dni je SSC WEEKEND 15. in 16.september (sobota, nedelja) ter s tem 6.dirka SSC, treba bo pohitet s prijavami,
-cena 120€ za plačilo do konca avgusta
Žal je septemberski event vedno najbolj zaseden, bo poln ali pa dražje za zamujeno plačilo!

37757660_1738092176238345_822965619958743040_o.jpg

20180815_232044.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!