Skoči na vsebino

WSBK 2018


DXR16

Priporočene objave

še enkrat sem pogledu ejga ... kwa je Rea u drugi dirki čez šikano oprau Daviesa :kva2:

 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bravo Mark ... si zasluži :OK:

seveda pa bravo KWAK .. še mau poveču razliko do druzga :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra druga dirka včeri...Zanimiva je bla podelitev pokalov;Turčin ki je bil (vsaka čast,dobr se je pelu)drugi, seveda ni dal lupčka bejbi ki je prnesla šopek,ko pa je bil nas vrsti polivanje s šampanjcem,sta pa Mark pa Rea "uvidevno" stopla z odra med svoje mehanike in jih pošpricala in nazdravla...potem sta se vrnila na oder k onemu bebotu na slikanje.

Al smo papki v 3 p.m.in to sred Anglije ne pa v S.arabiji..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Rea spet 2 x zmagu :P

no ja .. to sem šele zdj vidu, ker me blo ni .. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

spet dvojna zmaga Đonatana :huh:

zgrožen sem ... :P

valda da nism   ... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tom Sykes 66 and KRT to finish sporting relationship at end of 2018
After nine successful years on Ninja machinery and with the official factory Kawasaki Racing Team in WorldSBK, Tom Sykes and the Kawasaki Racing Team have mutually agreed to end their sporting relationship at the end of the 2018 season.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Me zanima, če bo Rea že ta vikend prvak al ne... :smoke:

Sicer pa drugo leto grem ziher pogledat eno WSBK dirko! Upam, da bodo kwaki tako dobri kot so zdaj, da bo užitek gledat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, apirko said:

Me zanima, če bo Rea že ta vikend prvak al ne... :smoke:

Sicer pa drugo leto grem ziher pogledat eno WSBK dirko! Upam, da bodo kwaki tako dobri kot so zdaj, da bo užitek gledat!

Drugo leto prihaja  Drkati Vanigale W4   :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, apirko pravi:

Sicer pa drugo leto grem ziher pogledat eno WSBK dirko! Upam, da bodo kwaki tako dobri kot so zdaj, da bo užitek gledat!

Vsekakor toplo priporočam videti te ase in njihove akcije uživo  :OK:  :worship: 

  SCAN SBK ČLANEK MOTOSI 81-2018.pdf 

 

Popravljeno . Popravil Gamma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Ducatije z V4 bo zanimivo videt. Sicer sem SBK začel spremljati šele pred kratkim, pa so mi dirke full zanimive. Nazadnje v Portimao je šlo Rei kr na tesno z Ducatiji. Skos so se neki dajali. Pa drama v razredu SSP, ko je dec zgubo, zmagal pa ponovno zgubo, se vozil s predrto gumo, pa padal kot keglji... Noro!

@Gamma Hvala za članek. Imam MotoSI doma in sem to že prebral. Vprašanje zdaj je le, a bom šel z motorjem gor al z avtom, al bom vzel VIP pass al ne, al bom en dan al cel vikend... zima bo dolga za razmišljanje... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, apirko pravi:

Me zanima, če bo Rea že ta vikend prvak al ne... :smoke:

Sicer pa drugo leto grem ziher pogledat eno WSBK dirko! Upam, da bodo kwaki tako dobri kot so zdaj, da bo užitek gledat!

čeprav navijam za kawo, bi rad, da se še mal vleče odločitev ... 

vsako leto napovedujejo, kaj bo, pa da neki novega pride, pa odvzemajo obrate najboljšim itd itd .. zgodba že nekaj let, da kawasaki prevladuje v WSBK ... komplet Kawa+Rea je pač predober komplet za vse ostale ;)

p.s.

že kar dolgo spremlam BSB, AMA in ASB .. sami usekanci in vedno je borba do konca .. tukaj ne navijam za motor ali kakšnega posebnega dirkačkota .. vsi so perfektni in vsaka dirka zgodba zase .. res uživam gledat :ok: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker me zanimalo malo posurfal kuk nazivov ima katera znamka motocikla od zacetka wsb 1976 leta...

8 honda

9 kawasaki,

8 yamaha,

2 ducati....po vase mopi..haha

13 suzuki,

1 bmw

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



  • Podobna vsebina

    • DXR16
      125
    • maus
      155
    • maus
      130
    • maus
      112
    • Lipstick
      59
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!