Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Jernej00

Linhai Muddy 300 4x4

Recommended Posts

Jernej00

Prodal bi Linhai Muddy 300 4x4, letnik 2008.

Zanima me približno, za kakšno ceno bi ga lahko prodal?

Je redno servisiran, gume stare 3 leta, zamenjan hladilni sistem.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Dr_Jakob
      Kot sem že prej rekel, sneg je samo bonus. Vse ostalo je bilo tako, kot mora bit, vključno s tapravim folkom, super hrano, odlično pijačo in odfukančki (letos prednjačijo hrvati muahahaha) Uscava se je, presica. Zdej nabiram zadostno količino piva, da se spravim v garažo in nardim šraufnparty. Seveda pa nisem tolk nor, da bi en dan pred Mamutovanjem razstavljal pol motorja, pa potem tuhtal a se mi bo izšlo al ne. Peggy bo v kratkem spet na cesti in upajmo pri novem lastniku. V soboto nas je bilo okrog ognjišča reci piši 36+ komadov in komadic. Bo čist okej. 2m snega... bi bilo pa lušno, se strinjam.
    • Kugelschreiber
      ka pol? Je pegi ded? ekzektli. jez jim prvoščm 2m snega in 150 folka, k se ma res fino. 
    • motozajebant
      Da se razumemo, jaz vam seveda privoščim sneg, ker potem je to tisto pravo Mamutovanje... škoda... 
    • Dr_Jakob
      Jaz sem šel po sili razmer z Grisotom na SF+ / TF combo gumah, pa ti povem, da je bilo ravno prav izziva, da mi je parkrat odneslo sprednjo gumo, ravno toliko, da mi je rt mal skup stisnlo.  (100m je bilo snega/ivja na cesti, pa tudi mehko blato precej drsi.) Drugače pa veš da ni blo frke.
    • Kugelschreiber
      Pronicljiv opazovalec!!! Nimam izgovora.   mene so navadli u morju? Je blo pa to delč nazaj, tik po sedemdesetih. Pelat mulca na morje, brez bazena...Taki eksperementi so zdaj najbrž socialno nesprejemljivi. Al misliš de je ata hotu svojo napako popravt z "nesrečo"
  • Similar Content

• Marko Aleksić
      By Marko Aleksić
      jaz sem dobil 90cc kitajskega stirikolesnika pa ni delal pa sem menjal CDI pa je dell en tedn zdaj pa spet ne da iskre pa me zanima ce ve kdo kaj je narobe,pa ce bi mi lahko povedal prosim.
    • skinke
      By skinke
      Zivjo
      Upam da sem postavil temo v pravilni podforum, poskusil sem že pri maxiskuterjih pa nisem dobil pravega odgovora.
      Gre za skuter aprilia leonardo 300. Hladilno tekočino nalijem med min in max in je vse normalno dokler se dovolj hitro vozim da zrak piha v kiler in je kazalec temperature konstantno malo pod polovico, ko pa ostanem v koloni ali pa motor laufa na mestu kazalec zraste and polovico in predno se vklopi ventilator vrže hladilno tekočino in ekspanzijske posode (pol litra oziroma celotno posodo) šele zatem se vklopi ventilator.
      Če vode več ne dolivam in se vozim naprej je kazalec temperature vedno nad polovico in konstantno niha, še vedno se vklaplja ventilator če ga pustim laufati na mestu.
      Sumim da se ventilator prepozno  vklaplja. Kaj bi lahko bilo še narobe.
      Mogoče kdo ve pri koliko stopinjah se ventilator vklopi in če se mogoče motor pregreva če se vozim potem ko enkrat vodo vrže ven in je kazalec nad polovico.
      Lp
    • skinke
      By skinke
      Zivjo, imam skuter aprilia leonardo 300. prosil bi koga ki se malo bolj spozna če mi odgovori.
      Če nalijem v ekspanzijsko posodo za vodo do max potem mi po vožnji crže ven pol litra vode in ko se naprej vozim se mi zdi normalno pač kazalec temperature je nekje na 70% števca pri približno 75% se pa prižge ventilator. Je to normalno? Zakaj vrže ven toliko vode če ma pa oznako do kam je max in pol litra je kar veliko vode. je kaj narobe če ne nalivam več ko enkrat vrže ven.

Zanima me še kaj narediti če se sprazni akumulator ali crkne štarter in kako motor prižgati ker ima samo rožni vžig na štarter nožnega pa ne?
      Za odgovor se vam zahvaljujem v naprej
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!