Skoči na vsebino

Trike3

Priporočene objave

MK STAAARI ROKERI - Umag
Vas poziva od 14.06. - 17.06.2018.g.  17. Moto BEACH PARTY u na NOVOJ lokaciji plaža ZLATOROG u Umagu !
 
Detaljne informacije slijede naknadno! (prati FB i web).
www.staaarirokeri.hr

COME IN PEACE, HAVE FUN AND MAKE NOISE, OR STAY AT HOME !

Rezervacije APARTMANA,  javite se direktno sa napomenom „moto susret MK STAAARI ROKERI“  na;
1. Tour Operator DANEX UMAG
TELEFON: ++385 52 742 699
TELEFON: ++385 52 742 854
E-MAIL: goran.bojkovic@croatia-danexumag.com 
www.hrvatska-danexumag.hr

MOTO SUSRET2018.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Na ta naslov  goran.bojkovic@croatia-danexumag.com  sem že v nedeljo 25.02 poslal mail, pa me tip tudi slučajno ne šljivi.

Čudno! Pomagal sem si pač sam in uredil zadevo brez njega. Zakaj se potem oglašuje?

 

Popravljeno . Popravil mokl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja to je samo 3dni. Glede na to koliko časa nekatera podjetja rabijo za odgovor je vse pod 14 dni čisto sprejemljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, mokl pravi:

Na ta naslov  goran.bojkovic@croatia-danexumag.com  sem že v nedeljo 25.02 poslal mail, pa me tip tudi slučajno ne šljivi.

Čudno! Pomagal sem si pač sam in uredil zadevo brez njega. Zakaj se potem oglašuje?

Mnogi ljudje svojih email nabiralnikov ne odpirajo čisto vsaki dan. 

Moto zbor Staaarih rokerjev je eden najboljših na teh prostorih. Imajo tudi odlično organizacijo.

Včasih je bil njihov termin v začetku maja, od lani pa so ga prestavili na sredino junija. Takrat še ni vrhunec turistične sezone, kar pomeni da npr. prenočišče dobiš zlahka, brez vnaprejšnje rezervacije. Kampiranje imajo pa itak brezplačno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 24 minutami, izibajker pravi:

 Moto zbor Staaarih rokerjev je eden najboljših na teh prostorih. Imajo tudi odlično organizacijo.

Včasih je bil njihov termin v začetku maja, od lani pa so ga prestavili na sredino junija. Takrat še ni vrhunec turistične sezone, kar pomeni da npr. prenočišče dobiš zlahka, brez vnaprejšnje rezervacije. Kampiranje imajo pa itak brezplačno...

Oh, pa saj ne kritiziram Staaarih Rokerjev! Vsaj 10 zadnjih let sem njihov gost, vse to jasno vem in sem zadovoljen.

Mnogi ljudje svojih email nabiralnikov ne odpirajo čisto vsaki dan.

Če so navedeni kot kontakt za oddajanje, naj ga pa le odprejo. Tako, sedaj ne bom več jamral, sem našel rešitev

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Nekaj sem začel tuhtati, da če že jadranka ne bo nekaj časa aktualna, gre kdo v Umag? :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, JamesTheMan pravi:

.....a, gre kdo v Umag? :D 

V Umagu je na Staaarih Rokerih vedno fajn. Pa tudi kak motosvetouc tja zaide, tistim iz obale je itak izza ovinka...  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poštovani bikeri, bikerice i svi simpatizeri MK STAAARI ROKERI Umag!

Želimo Vas obavijestiti da ovogodišnji moto-susret održavamo u spomen našem tragično stradalom

članu Manuelu Počekaj !

U tu svrhu sav prihod od donacija i dobrovoljnih priloga biti će doniran Manuelovoj obitelji !

Hvala svima i vidimo se u Zlatorogu!

Loyalty & Respect                  MK STAAARI ROKERI

MANUEL.jpg

logo R.I.P..JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!