Skoči na vsebino

MXGP 2018


lukec

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Očitno ni lih mnogo zanimanja več za MXGP? No ja, včeraj mi je celo uspelo pogledati prvo tekmo v celoti in proti koncu je Tim peljal res vrhunsko. Pridobiti 4 mesta proti kalibrom tipa Fevbre ni lih mala malca. Škoda da štart ni najbolje uspel. Od druge vožnje sem ujel samo konec, lep rezultat in skupno 3. mesto  :OK:

Zaenkrat sicer zgleda, da nihče nima odgovora na formo KTM tovarniške ekipe. Na Herlingsa sploh ne, Cairoli pa tudi ni lih karjola. Pomoje realno preko sezone lahko Tim pripelje na skupno 3. mesto za kaj več je prepozno v kolikor se kdo iz tovarniške KTM ekipe ne poškoduje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na trenutno razmerje moci, je 3. mesto najvec, kar lahko upa doseci. Izjemen rezultat, vsekakor, a tako smo ljudje. Ce ni zmage, je "brezveze". 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Herlingsa se itak ve, da če se ne poškoduje, nima konkurence v MXGP, Tim je izkoristil njegovo odsotnost in postal 2x zapored svetovni prvak. Drugače pa, pilot med TOP5 na svetu v tej kategoriji, lahko smo veseli, da imamo takega kerlca :worship::OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, compaq pravi:

Glede na trenutno razmerje moci, je 3. mesto najvec, kar lahko upa doseci. Izjemen rezultat, vsekakor, a tako smo ljudje. Ce ni zmage, je "brezveze". 

Meni je v vsakem primeru fino pogledat tekmo.... če nisem sam lih nekje na motorju, kar je zadnje čase kr pogosto :) 

Za razliko od kake tekme prej je zgledal Tim tu zelo sproščeno na motorju tudi ko se je boril za mesta na progi. Bo kr držalo da trenutno kaj dosti več od 3. mesta ne bo šlo, če lih KTM-ov dvojec nima slabega dneva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj spet solidni vožnji Gajserja. V prvo je sicer malo slabše štartal in se prebil do solidnega 6.mesta. V drugo je boljse potegnil, na hitro pridobil se 2 ali 3 mesta ter suvereno zaključil za Cairolijem. Žal je za 1 točko zgrešil oder za zmagovalce, ampak kljub temu je pridobil nekaj dragocenih točk v boju za skupno 3.mesto v prvenstvu proti Febvru, Dessalu in Paulinu. :OK:

Herlings poškodovan, ključnica (kar naj nebi bila velika težava) in baje počeno rebro kar pa zna precej boleti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Res je dobro nazaj. V drugi vožnji sta na začetku pomagala Kwakasakija, ki sta se vrgla po tleh in je bilo malo lažje do 3. mesta po malo slabšem štartu. KTM-ov dvojec je trenutno v svoji ligi s Herlingsom še v extra ligi. Honda bo mogla najti še enega 'Gajserja', da se bo znotraj moštva konkretna konkurenca. Tale, ki je zdaj poleg je obupen - na istem motorju ga je Tim v drugi vožnji snel za cel krog. S takim moštvenim kolegom ni napredka, more bit poleg en, da se ti vsaj malo v 'rit zaganja'. Tretje mesto v prvenstvu zgleda dosegljivo v kolikor tako nadaljuje :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je gledat Tima, ki dirka sproščeno in zanesljivo. Odličen je! Letos je po mojem KTM našel nekaj, kar daje fantoma dodaten elan, ker sta res težko dosegljiva. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tim je trenutno tretji motokrosist serije. Do konca sezone, verjamem, da bo tudi prisel na skupno 3. mesto. V bistvu, kar zalostno, ker so mesta tako razdeljena in ze prakticno v naprej ves, kaj se bo zgodilo. Lepo bi pa bilo, ce bi nas razveselil se s kaksno zmago. Pa tudi za njegovo samozavest, bi to bilo super. In zanimivost serije. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

@Gaunar Jokl Slovenije letos na MXoN ne bo. Glavni razlog so verjetno stroški (za ZDA je treba skašljat skup par jurjev, jebiga). Gajser v vsakem primeru ne bi šal vozit, ker ima v čeljusti še vedno nekaj ploščic in šravfov in se jih hoče (razumljivo) znebiti takoj po sezoni da ne bo vse skupaj vplivalo na priprave na naslednjo sezono.

 

Drugače pa ne vem a je kdo včeraj gledal al ne, sam Tim je bil skupno drugi na tekmi v Bolgariji :OK: Tretje mesto v skupnem seštevku je sicer še precej daleč (32 točk) in v kolikor Desalle kaj hujšega ne zajebe bo težka. Se pa vidi lep napredek v formi. Letos 'protistrupa' za Herlingsa sicer nima nihče, bi ga pa bilo fino vsaj enkrat premagati na progi...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnja dirka je bila zelo dobra. Tim skupno na 2. mestu, proti koncu druge dirke je konkretno zadihal za ovratnik Herlingsu in pokazal da se defintivno vrača v odlično formo :OK: 'Na žalost' je Desalle lihtako peljal zelo dobro dirko in se mu je Tim v boju za skupno tretje mesto približal zgolj za malenkost. Ampak, še so dirke, še bo možnosti.

In ne smem pozabiti - v MX2 je Jan Pancar osvojil skupno 15. mesto in s tem 10 točk za MX2 prvenstvo. Ni slabo sploh :D 

 

Vsi rezultati vikenda - https://mxvice.com/81041/all-results-mxgp-of-turkey

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 8. 2018 ob 12:55, Gaunar Jokl pravi:

Hmmmmmm?

A kdo morda ve kaj več?

MX of Nations 2018

par jurjev ? sramota ..milijoni in miljarde gredo neznano kam mi pa ne moremo poslat treh tekmovalcev in spremljevalne ekipe v zda.. par jurjev? sramota tudi za amzs sploh sedaj , ko so pridobitniška organizacija  in niso odvisni od  državne pomoči..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Spremlja kdo MXoN?

Herlings kralj. Nemaram ga, ampak kr dobro pošolal vse. Prado vsaka čast! Mi je pa všeč, da se je Eli Tomac "usral". Pa ne zard njega ampak zard vseh ameriških navijačev, ki so kar malo ponižujoče govorili o mxgp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, mladench pravi:

Spremlja kdo MXoN?

Herlings kralj. Nemaram ga, ampak kr dobro pošolal vse. Prado vsaka čast! Mi je pa všeč, da se je Eli Tomac "usral". Pa ne zard njega ampak zard vseh ameriških navijačev, ki so kar malo ponižujoče govorili o mxgp.

Hm na tole sem kr malo pozabil. Kje si gledal?

Da Ameri mislijo da so center Vesolja, ni nič novega. Vsake tolko jih kak iz stare celine spravi k pameti, do nedavnega jih je Roczen šolal, zdaj jih pa Herlings. Tomac naj pride kdaj na kako klasično MXGP tekmo pogledat... če si upa :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pol izbrskal prenos na Šport TV3. Kaj naj rečem. Ene par ameriških egov je po MXoN precej manjših. Nikjer jih ni blo... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče, sta Nizozemca ponižala kar vse!

Sploh v zadnji vožnji...

Res smola za Vlanderena. Sicer bi bil tole najbrž rekordno nizek rezultat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!