Skoči na vsebino

Spalna vreča


Dr_Jakob

Priporočene objave

Katero spalno vrečo / kombinacijo priporočate?

Letos sem uporabil Ferrino Diable 1200. Neverjetna je bila. Mraz? Phhhh, niti malo.20151124170422-diable-1200.thumb.jpg.ff635b0ec369fd15f63060f97f145086.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam neko no-name spalko iz Sport-Direct. Res da je confort do +5, ampak se je odlično obnesla tudi pod 0 stopinjami.

Bolj kot spalka se mi zdi pomembno da nimaš stika s tlemi. Imel sem napihljivo podlogo za spanje cca 5cm debeline in prvo noč sem spal ko CAR. Edino v noge me je malo zeblo, ampak daleč od tega da bi se mi zanohtalo. No drugi večer, ko se mi je blazina rahlo izpraznila, tako da sem se dotikal z boki in nogami tal, pa me je zeblo, priznam, ni blo fajn spat. 

Skratka moje mnenje je da če imaš orenk podlogo za spat in vsaj spodobno spalko te nima kaj zebst. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Sahbazz pravi:

Jaz imam neko no-name spalko iz Sport-Direct. Res da je confort do +5, ampak se je odlično obnesla tudi pod 0 stopinjami.

Bolj kot spalka se mi zdi pomembno da nimaš stika s tlemi. Imel sem napihljivo podlogo za spanje cca 5cm debeline in prvo noč sem spal ko CAR. 
Skratka moje mnenje je da če imaš orenk podlogo za spat in vsaj spodobno spalko te nima kaj zebst. 

se boš izjasnil , ko bo -16/-17 stC ponoči.. 10 več minusa (po občutku je bilo prvo noč -6 , drugo pa -9)je približno tako , kot da bi bil pri +30 oblečen isto kot pri 0stC...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Evo mamuti za simbolično ceno prodam vrečo za surf. Ko v njo daš spalno vrečo, je zadeva dobesedno vroča... Primerno za mamute - začetnike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!