Skoči na vsebino

Kako do motorja-finančne konstrukcije, pufi itd ...


Frenk 67

Priporočene objave

Lanski model je 700€ cenejši ampak 2018 ima (naj bi imel) boljše vzmetenje, udobnejši sedež, izboljšan okvir. Tako, da sem že odločen, da vzamem nov model samo še ne vem kje. Na koncu je pa res, da se mi ne splača vozit čez pol Slovenije, če bo nekdo dal 50€ več popusta;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3. 4. 2018 at 3:16 PM, KARMEN1 said:

Ja, tako je! Lahko delno ali pa v enkratnem znesku. Pri Intesa Sanpaolo - Koprska, si kar sam preneseš z računa sredstva na račun kredita. Kolikor hočeš.

Odkar je Sanpaolo prevzel Bnko koper so postali samo še večji nateguni, sem imel pri njih poslovni in osebni račun pa so me tako veselo obirali na vseh možnih provizijah in me prepričevali "ja sej te provizije vse banke zaračunajo", kar seveda ni res.

Bil lani na škotskem in od sodelavcev sem imel edini dodatno provizijo pri plačilu "plačilo izven EU", ostale bake so očitno lani sredi leta šteke še UK znotraj območja, tudi mobilni operaterji ga, samo banka koper je takoj zgrabla možnost za dodatno provizijo.

Poslovni račun sem že odmaknil iz njihove banke osebnega pa še ne, ki se mi ne da spet na novo kartic delat, res je enostavna in komot njihova i-net, ampak vse se konkreto plača pri njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledas koliko imas na racunu, delis s tri in za to vsoto kupis motor.

Ce ni dovolj, delas se kako leto malo vec, pa gre.

 

Potem sicer naletis na drug problem.

Ne vidis smisla v tem, da bi kupil tako drag motor. 

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Eko tukaj lahko nadaljujemo.. @ligenjček, ma ne če bi vedel za kakšen dober dnar na črno bi delau tam :lol1:

Razen če de delaš tako za enge tla enega tam je kar težko zadnje cajte delat na črno, ne zato ker bi državni sistem bil kaj zelo učinkovit, ampak ker še posebi podjetja in pdobno ne radi dajejo keš vn ker je tisto uradno njihov dobiček torej plačajo davek na to, dosti raje vidijo razne račune da se jim s tem poveča količina stroškov (fiktivni računi tolko bolje :lol1:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, smasher pravi:

Eko tukaj lahko nadaljujemo.. @ligenjček, ma ne če bi vedel za kakšen dober dnar na črno bi delau tam :lol1:

Razen če de delaš tako za enge tla enega tam je kar težko zadnje cajte delat na črno, ne zato ker bi državni sistem bil kaj zelo učinkovit, ampak ker še posebi podjetja in pdobno ne radi dajejo keš vn ker je tisto uradno njihov dobiček torej plačajo davek na to, dosti raje vidijo razne račune da se jim s tem poveča količina stroškov (fiktivni računi tolko bolje :lol1:)

na črno ni problem :lol1:sem mislil če veš za kak uraden in obdavčen vir zaslužka ki vključuje vožnjo z motorjem :smoke: kar se tiče na črno pa je dosti manjših privatnikov ki v sezoni "ne sfolgajo" in krvavo potrebujejo pomoč, če si priden. Čeprav to v okolici Ljubljane najbrž ne funkcionira... (pa ne okol govort) :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne preveč komplicirat .. greš, plačaš in odpelješ ... kako bi bilo to preprosto, kajne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo moreš vedet kateri so ti kovanci, tisti ta najbolj znani ne množijo več tako hitro dnarja moj kolega je glih lani ob takem cajtu kupu ko je bila cena okoli 10k, pol je pa decembra jokau ko je bila cena 3k.

treba najt kojne ki so zdej v čentežimih (centih), in bojo v prihodnosti mogoče jurja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam pojma. 

(pač vsak se odloči v kaj investira, jaz sem raje v avtoplin, in dosti ljudi ki jim to svetujem še vedno paničarijo da je to nevarno) 

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!