Skoči na vsebino

Menjam furo


lucif3rka

Priporočene objave

Ok, priznam, res ste me pozitivno presenetili, sem pričakovala precej manj resnih odgovorov. Vsem ful hvala, se potrudim in dobite odgovore v naslednjih dneh (tisto k se spraviš odpret tako temo lih v največji gužvi v službi :blush:).

So pa vsi ti izleti trenutno premaknjeni na naslednji mesec, po zrihtanih vilicah in ostalih pomladnih opravkih. Če že avto odpove sodelovanje en dan, mora pa še motor naslednji, da ni preveč dolgcajt v življenju. ;) 

 

Ob Monday, April 09, 2018 ob 21:05, ciciban pravi:

Edina težava, ki jo vidim pri tem moto swinganju je tempo vožnje. Po večini smo si precej podobni. Taka nezahtevna in družabna bitja. V praksi pa težko najdeš dva, ki imata zares nek podoben stil in ritem vožnje. Ideja se mi drugače ne zdi slaba.

Ravno zato namenska tema, da družba vnaprej ve "v kaj se spravlja" in je pripravljena prilagajanju pri tempu, vsaj tisti popoldan. Pa tudi ni problem počakat tistih par minut na vrhu ta lepega odseka, da jih še drugi doživi v svojem ritmu. :)

Popravljeno . Popravil lucif3rka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Belokrajino sicer malo poznam ampak ne bi blo švoh videt še kej novega z lokalcem. Menjam za turo po južni Štajerski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic ne menjam, lahko pa zapeljem v Rezijo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 4. 2018 ob 19:11, r109 pravi:

Poznam in Prevozil veckrat tolele, :)

A to z letalom?:hmm:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, Joker said:

A to z letalom?:hmm:

Eh ja, si pa cvetka...
to ni pot. Oznaceno je podrocje, ki ga dobr poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjam jutrišnjo furo Nova Gorica - Kranjska gora (Most na Soči, Bovec, Predel, Tarvisio in nazaj) po krasnem vremenu, neprometni cesti v čudoviti naravi, za 2 kepice čokoladnega sladoleda. :)

Dostava FCO kavč, na katerem zdej ležim ko krava. Se mi ne da it PRESS 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
32 minutes ago, a79 said:

Ima kdo kaksen predlog za enodnevno furo? tm okol 500 km max? Slo ali hrv?

Plominka.... trajekt na Cres-Krk in nazaj, da ne bo samo nažiganje po ovinkih. Lahko pa v Plominu obrneš proti severu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, a79 pravi:

Bil prejsnjo sredo do Karlobaga...

od tam naprej je šele veselica...

istra je isto lepa, men je najbolje bluzit po hribih po sredini: Buzet-Cerovlje-Paz (utrdba in grad)-Učka-Plominka-Žminj (cerkev in stari grad)-Kanfanar-Rovinj-Limski zaliv (u enmu kafiču je ful seksi kelnarca)-Sveti Lovreč ali pa do Vrsarja (samo potem ne ob zahodni obali proti severu ker je dolgcajt za popizdit)-Karojba-Motovun

še zmer se pa 1x na let splača do Pule potegnt pa gladiatorje špilat...zgodi spomlad al pa jesen k ni več tok gužve

Buzet-Lupoglav-Boljunsko polje-Voziliči je pa fajn za testirat končno hitrost, isto tm po unih ravninah mem Motovuna :D

itak je malo morje teh vasic dol, rabiš kar parkrat it da vse obdelaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎9‎.‎4‎.‎2018 ob 16:02, lucif3rka pravi:

Sm skoraj zihr, da nimam edina teh težav - medtem ko Belo krajino poznam kot svoj žep in mi ni problema najt traso za dnevno furo, se recimo na Gorenjskem ne znajdem nič. :D Pa ne narobe razumet, velikokrat prav paše raziskovanje neznanega, al pa it kontra na neznanem križišču, zame definitivno eden od čarov motorizma. Ampak včasih je pa prav fajn, če nekdo vodi pa kaj lokalnega pokaže, pa tudi lažje je gledat kaj drugega k table (mogoče ostanek iz časov sopotništva? :P).

Skratka, predlog je sledeč: menjam družbo (in seveda lokalno vodenje) za kakšno popoldansko na izi furco proti jugu države (moj rajon), za kakšno na sever in vzhod države. :cool:

Zdravo

Ena ideja za Gorenjsko in malo izven: iz Kranja na Jezersko, potem do Železne kaplje v Avstriji imaš čudovit asfalt in ovinke, nazaj po isti poti, potem na preko Škofje loke v Sevško dolino in za Železniki na Davčo (odlična vijugasta cesta, skoraj brez prometa), naprej v Cerkno, Idrijo, Godovič, Logatec - zopet veliko lepih ovinkov...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Xebec pravi:

od tam naprej je šele veselica...

istra je isto lepa, men je najbolje bluzit po hribih po sredini: Buzet-Cerovlje-Paz (utrdba in grad)-Učka-Plominka-Žminj (cerkev in stari grad)-Kanfanar-Rovinj-Limski zaliv (u enmu kafiču je ful seksi kelnarca)-Sveti Lovreč ali pa do Vrsarja (samo potem ne ob zahodni obali proti severu ker je dolgcajt za popizdit)-Karojba-Motovun

še zmer se pa 1x na let splača do Pule potegnt pa gladiatorje špilat...zgodi spomlad al pa jesen k ni več tok gužve

Buzet-Lupoglav-Boljunsko polje-Voziliči je pa fajn za testirat končno hitrost, isto tm po unih ravninah mem Motovuna :D

itak je malo morje teh vasic dol, rabiš kar parkrat it da vse obdelaš.

Hvala, bom probal neki najdit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!