Skoči na vsebino

Na kakšnem motorju in kdaj ste delali izpit za A


MdAzz

Priporočene objave

Ne vem, če je že bilo (če pa že, je dobro skrito, ker nisem našel). Tema bi bila lahko zanimiva. Pa da začnem - sam sem ga delal leta na 1991 na MZ125ETZ.

 

5acdca881782f_MZ125ETZ.JPG.32c5a5cd1d4902187b22fd4b44adb7b7.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpit opravljen z mojim MZ 250, 8.12.82. Dan je bil sončen in lep, vendar precej hladen. Voženj z inštruktorjem ni bilo, ker sem isti dan  opravil tudi izpit za auto. Še danes vesel.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2016, CBF600, še fičo luč. 4x uspela položit na bok, enkrat mi je (celo ne po moji krivdi) sredi Nm (t.j. 35km do doma) odpadu levi špegu, enkrat ni blo 2. prestave celo uro, pa pri julijskih 35+ sm dobila za darilo po dveh urah poligona krvave žulje. Prvih nekaj ur na poganjavčku 125, še nekaj na enduri 500 (od takrat naprej mam odpor do takega tipa motorjev ker mi je bla čist previsoka in preveč pokončna poza..).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2014, Kawasaki er6n, rumene barve, ves razbit.

Kar je na njem še ostalo celega, sem razbila jaz, ker sem trikrat z njim letela po tleh. Dvakrat na mestu, enkrat v ovinku, drsala skupaj z motorjem do robnika.

Da ne bi avtošoli uničila še druge motorje, sem vedno želela samo tega, ker mi je kar prirasel k srcu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo, drugo, tretje opravljanje izpita? :hmm::D ... Povratnikov ni med nami? To je že vprašanje za drugo temo... 

Davnega leta 1999 z Yamaho SR125 . 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, XTR pravi:

Prvo, drugo, tretje opravljanje izpita? :hmm::D ...

Nismo vsi kršitelji predpisov...sam še točke nisem zbral,kaj šele odvzem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mz 150 TS, sej ne vem več točno kdaj, 1984 ali 1985

mz-ts-150.jpg

Popravljeno . Popravil nofla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Quest pravi:

Tomos elektronik 90

leta 1984

xl_tomos-e90-4fd8fbacb6b66_999292.jpg.65e698be45299a3c7f59873dbc6f0962.jpg

hud stroj za tiste čase (in razmere ...) sam kaj ko je bil kar preveč "navit" pa je blo treba kar naprej nekaj šraufat, ... pa ne da je blo odveč, ampak rajši bi se vozil ... (sem imel takrat tomos cross junior, vilice v menjalniku doma na zalogi, znal zamenjat na pamet z zaprtimi očmi ...:blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAWA 350 , davnega 1985 :P

jawa-350-type-6385-with-sidecar-1985-3.thumb.jpg.b93a938d0fd51aa28daeeca4e8d97e5a.jpg

kmalu po opravljenem izpitu je dobila 2x resonančni izpuh, MF power oklepe, kvadratno luč od zastave 101 in je bila pravi peršing na cesti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki ER6n in Yamaha xj6 leta 2014. Izpit naredil v prvem poizkusu :ras:

Popravljeno . Popravil Rey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!