Skoči na vsebino

Izlet članov MS na Veliki Zvon (Grossglockner)


Snečer

Veliki Klek (Grossglockner)  

87 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se bom udeležil desanta MS na Veliki Klek?

    • Komaj čakam, ni druge
      45
    • Niti pod razno
      24
    • Kaj je to?
      18


Priporočene objave

a to vas je vremenska napoved  zjebala al ste vedl da rinete v meglo...? ne stekam, ker je res leps pol it ko sneg skopni..

dej se kaksno sliko od usranga motorja nalimi da se mi mal zasmili revež :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Rogerg pravi:

a to vas je vremenska napoved  zjebala al ste vedl da rinete v meglo...? ne stekam, ker je res leps pol it ko sneg skopni..

dej se kaksno sliko od usranga motorja nalimi da se mi mal zasmili revež :P

vremenska napoved je bila ok, to so gore, včeraj je prečila hladna fronta in je trčila prav tam v prepreko

iz ene strani poletje, v nulo, iz druge pa vožnja v oblaku

mladenič na Ninji začel vzpon brez rokavic pri 25+, čez 20sekund po tunelu pa na 3-4 stopinje :) 

danes brezhibna tudi severna stran. tak bom rekel, tudi to je treba doživeti

p.s.

motor je že spucan, ni bil ekstremno umazan, ker se je vozilo skozi meglo-oblak počasi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snečer pravi:

ker se je vozilo skozi meglo-oblak počasi...

Sem bil bol zadaj pa sem se vozil po luknji v megli, ki sta jo naredila @Snečer in @mladench

Slike imate pa tako lepe, da svojih zamorcev v tunelu raje ne objavim :lol1:

Tako kot so zapisal sotrpini, prvič skupaj na vožnji pa je šlo kot namazano. Super vodenje in urejena čreda...

Ekipa, čakam še na kak tak skupen izlet.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, da ste se imeli fajn, super fotografije!
Moram pa priznat, da sem pričakoval, (glede na odziv v temi), da vas bom na slikah videl več udeležencev.
Standardno, kdor dosti .... malo grize.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, MiNa pravi:

Sem bil bol zadaj pa sem se vozil po luknji v megli, ki sta jo naredila @Snečer in @mladench

Slike imate pa tako lepe, da svojih zamorcev v tunelu raje ne objavim :lol1:

Tako kot so zapisal sotrpini, prvič skupaj na vožnji pa je šlo kot namazano. Super vodenje in urejena čreda...

Ekipa, čakam še na kak tak skupen izlet.

 

GG bo verjetno spet čez eno leto, seveda malo drugačna trasa.

Drugače pa če zbiramo te moto trofeje, bi se skoraj morali zapeljati kdaj na Stelvio, Gavia itd., a manj kot za 2 dneva to ne gre :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Snečer pravi:

GG bo verjetno spet čez eno leto, seveda malo drugačna trasa.

Drugače pa če zbiramo te moto trofeje, bi se skoraj morali zapeljati kdaj na Stelvio, Gavia itd., a manj kot za 2 dneva to ne gre :) 

 

Uuu, zanimivo.
Tukaj bi se z veseljem pridružil, ampak se bojim, da ste preveliki divjaki za moj stil vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kričač pravi:

 

Uuu, zanimivo.
Tukaj bi se z veseljem pridružil, ampak se bojim, da ste preveliki divjaki za moj stil vožnje.

ja, na GG nas ni nihče prehitel, dol pa dva kolesarja :) ne vem, kako voziš, ampak mi smo vozili po "knjigi", brez divjanja, je pa res, da v Avstriji je omejitev 100, to pa je že kar brzina...:)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Snečer pravi:

ja, na GG nas ni nihče prehitel, dol pa dva kolesarja :) ne vem, kako voziš, ampak mi smo vozili po "knjigi", brez divjanja, je pa res, da v Avstriji je omejitev 100, to pa je že kar brzina...:)

 

Saj to sm mislu, da se vozi po omejitvah, ne pa na nož, čeprav me ni strah hitrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno, kaj tudi voziš, pri mojem je magistralka 100kmh polna mera, pri kakšnemu drugem (enga smo imeli z ninjo1000) pa verjetno ne ogreje niti olja :) samo ni to namen, ko tolčeš kilometre in se greš turista.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snečer pravi:

odvisno, kaj tudi voziš, pri mojem je magistralka 100kmh polna mera, pri kakšnemu drugem (enga smo imeli z ninjo1000) pa verjetno ne ogreje niti olja :) samo ni to namen, ko tolčeš kilometre in se greš turista.

9oo ccm2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snečer said:

GG bo verjetno spet čez eno leto, seveda malo drugačna trasa.

Drugače pa če zbiramo te moto trofeje, bi se skoraj morali zapeljati kdaj na Stelvio, Gavia itd., a manj kot za 2 dneva to ne gre :) 

Pa romunijo še dodaj v potencialne plane, transalpino transfagarasan .. :OK:

:worship: Sneciju, za "organiziranje" takih in podobnih fur ..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Tex pravi:

Pa romunijo še dodaj v potencialne plane, transalpino transfagarasan .. :OK:

:worship: Sneciju, za "organiziranje" takih in podobnih fur ..

Načeloma se še vedno raje sam vozim, a tu pa sem odpre možnost, da lahko kdo, ki se sicer tega sam ne bi lotil ali pa ki preprosto bi se rad malo zapeljal, gre poleg :)

Romunija pa...to lahko ti "organiziraš". Še nisem bil, pripravljeno je, a odlagam vsako leto, pa to je za 3-4 dni. Dol do Đerdapa in tam nekje počitek, preko alpine in še malo drugega in spet počitek, nazaj in nekje počitek... 4 dni je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Snečer pravi:

Saj vem kak voziš ?, 900 je že premočno...hec :) tdmka paše v te vode.

 

A ja?

pred 26 minutami, Snečer pravi:

Dol do Đerdapa in tam nekje počitek, preko alpine in še malo drugega in spet počitek, nazaj in nekje počitek... 4 dni je to.

Đerdapska klisura je prav tako zanimiva destinacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Snečer pravi:

Načeloma se še vedno raje sam vozim, a tu pa sem odpre možnost, da lahko kdo, ki se sicer tega sam ne bi lotil ali pa ki preprosto bi se rad malo zapeljal, gre poleg :)

Romunija pa...to lahko ti "organiziraš". Še nisem bil, pripravljeno je, a odlagam vsako leto, pa to je za 3-4 dni. Dol do Đerdapa in tam nekje počitek, preko alpine in še malo drugega in spet počitek, nazaj in nekje počitek... 4 dni je to.

pojdite v Romunijo dokler ne bo skomercializirana in plačljiva. V 5 letih je tak preskok, da se izgublja pristnost in neokrnjenost. Vsaj kar okrog transalpine pa fagarasana pišem. Še mal pa bo vstopnina.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

Načeloma se še vedno raje sam vozim, a tu pa sem odpre možnost, da lahko kdo, ki se sicer tega sam ne bi lotil ali pa ki preprosto bi se rad malo zapeljal, gre poleg :)

Romunija pa...to lahko ti "organiziraš". Še nisem bil, pripravljeno je, a odlagam vsako leto, pa to je za 3-4 dni. Dol do Đerdapa in tam nekje počitek, preko alpine in še malo drugega in spet počitek, nazaj in nekje počitek... 4 dni je to.

Če nisi omejen s časom je 4 dni premalo , zelo premalo . 

Romunija ni samo Tranfaragasan in Transalpina ampak je še mnogo več .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!