Skoči na vsebino

Izlet članov MS na Veliki Zvon (Grossglockner)


Snečer

Veliki Klek (Grossglockner)  

87 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se bom udeležil desanta MS na Veliki Klek?

    • Komaj čakam, ni druge
      45
    • Niti pod razno
      24
    • Kaj je to?
      18


Priporočene objave

8 minutes ago, Quest said:

Jst mam do Rateč 174 km v eno smer. To je dodatne 3 ure vožnje. 

Jaz bom letos šel. V grupi al pa sam. Snecerjeva mapa mi je všeč. 700 km za en dan je dovolj.:cool:

Jaz imam 189km po google mapsih.

Cez Vrsic.

Kdaj bi se pa startalo iz Ratec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

cca 8 motorjev, 2 začetnici na mopedih, popolnoma po PS in s kosilom smo odpeljali Maltatal.  Je res da je GG dalje, ampak meni ni, če grem čez Italijo.

Samo 100 km manj imas kot jaz..... za to traso imas  ti tam okrog 735 km jaz pa 815..... no to je trpljenje..... sva z mojim ze prevozila Gerlos v enem dnevu.....935 km..... od tega 200 km po avtocesti..... ne hvala.... si raje zile pregriznem....tudi GG v enem dnevu..... a si tega ne greva več....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Quest pravi:

Jst mam do Rateč 174 km v eno smer. To je dodatne 3 ure vožnje. 

Jaz bom letos šel. V grupi al pa sam. Snecerjeva mapa mi je všeč. 700 km za en dan je dovolj.:cool:

700km je ogromno, sploh če ne pretiravaš pri brzini. 700km je iz Sarajeva do doma. Cel dan smo se vozili od 8 zjutraj, do 9 zvečer z nekaj malega pavzicami in 20 minut za kak ogled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, dr.looney pravi:

Samo 100 km manj imas kot jaz..... za to traso imas  ti tam okrog 735 km jaz pa 815..... no to je trpljenje..... sva z mojim ze prevozila Gerlos v enem dnevu.....935 km..... od tega 200 km po avtocesti..... ne hvala.... si raje zile pregriznem....tudi GG v enem dnevu..... a si tega ne greva več....

100km ni malo :P

Pravim, da se da, ne pa da je pametno. Če je poleti štart ob 6 zjutraj si lahko ob 10 uri doma. Sam skok na GG pa ni nobene panike-sicer pa si se zmotila do GG in nazaj imam manj kot 500kmju (pa še AC lahko uporabim). Sicer pa sem vse že prevozil, tako da vem. Ob 15 uri sva bila na vrhu in sva se dolgočasila, pa sva se celo pot pasla, slikala, malcala  bla bl bla.

12931064_1032961236773428_3940667336686985032_n.jpg.72b556a6f87e3c4d46382a1635a05bad.jpg1170841_526639564072267_1434376446_n.thumb.jpg.16ecc94b01f5d8d6347e60d8166f609d.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

Pa naj en zrihta spanje v Ratečah, Kranjski ipd. :) če je problem, al pa v Jodlariji, samo tam za vikende radi zaslužijo :) 

mi2 sva drago spala v Zellamsee. Ampak kar so mi fantje pravili, so poceni spali v Kaprunu. Mi2 sva itak šla na blef, brez rezervacije, pa garažo, pa hotel...sam 1x se živi :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

sam 1x se živi :D

 

Način vožnje motocikla povprečnega motosvetovca :)


mogoče se pridružim...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

mi2 sva drago spala v Zellamsee. Ampak kar so mi fantje pravili, so poceni spali v Kaprunu. Mi2 sva itak šla na blef, brez rezervacije, pa garažo, pa hotel...sam 1x se živi :D

 

gledam kaprun za foro, so apartmaji delux pa pride po glavi 15 eur, zarad mene  lahko mamo spavalno skupino in enodnevno, eni spijo in drug dan krog, drugi enodnevna, stvar dogovora in razmer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DAMI34 pravi:

2 začetnici na mopedih :?

Al na konc SS-RR. Ma sem m1708.gifpa ne skontal kaj pomen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Quest pravi:

Al na konc SS-RR. Ma sem m1708.gifpa ne skontal kaj pomen.

frišni šoferki, pa samo ena navigacija. Čez kake hribčke smo se mal zapodili a na vrhu smo ju počakali. Po dolini pa skoraj vedno med 90 in 50km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snecer said:

Mokrine - kratka pavza brez obiskov lokalov (

Zakaj okol rit v varzet?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ratece ,Trbiz,po Ziljski dolini do konca,levo cez prelazek proti Lienzu,pred Lienzom levo via GG,brez veze da se strika na Mokrine ker ni bog ve kaj videt.

Pardon ,dvakrat desno ne levo.:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, luxsa said:

Ratece ,Trbiz,po Ziljski dolini do konca,levo cez prelazek proti Lienzu,pred Lienzom levo via GG,brez veze da se strika na Mokrine ker ni bog ve kaj videt.

Pardon ,dvakrat desno ne levo.:kva2:

Cez Mokrine je ok, cesta mi je vsec. Tam mi vsaj ne boste usli prevec. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, luxsa pravi:

Ratece ,Trbiz,po Ziljski dolini do konca,levo cez prelazek proti Lienzu,pred Lienzom levo via GG,brez veze da se strika na Mokrine ker ni bog ve kaj videt.

Pardon ,dvakrat desno ne levo.:kva2:

to je relativno, da ni kaj videt, razgled dol ko se dvigaš iz Italije je lep, gori je jezero itd.

tu bo mogoče čredo lažje obdržat, ko po glavni f1 cesti

se pa lahko še spremeni, samo želja bo itak več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hjebenti, če nas bo tolko na kupu šlo, bodo oni nam morali vstopnino plačat, ne mi njim z popustom! Juhej! :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ce vam sarkazem detektor ne dela, snecer je tole temo odprl zavoljo trolanja. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snecer pravi:

gledam kaprun za foro, so apartmaji delux pa pride po glavi 15 eur, zarad mene  lahko mamo spavalno skupino in enodnevno, eni spijo in drug dan krog, drugi enodnevna, stvar dogovora in razmer

Tukaj sem spal jaz v Kaprunu , za nazaj .

pred 5 minutami, Snecer pravi:

Nič bat, se bo šlo, v objavljenem terminu.

Boš ti pastir ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Tex pravi:

Hjebenti, če nas bo tolko na kupu šlo, bodo oni nam morali vstopnino plačat, ne mi njim z popustom! Juhej! :bounce:

Takrat, ko bo prvi že  na cilju, zadnji še krenil ne bo. 

 

Takšnaaaaaaa gužva bo:)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Tukaj sem spal jaz v Kaprunu , za nazaj .

Boš ti pastir ?

nerad vozim v koloni :) zato bom prvi pa še sedaj imam montirano zadnjo dinamično zavorno luč in blinkerje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

nerad vozim v koloni :) zato bom prvi pa še sedaj imam montirano zadnjo dinamično zavorno luč in blinkerje

Grem , če lahko vozim zadnji .......ne bi rad ,da me kdo skeglja po tleh ....večina jih sploh ne zna vozit v koloni ! Al se pa dobimo na cilju :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!