Skoči na vsebino

Izlet članov MS na Veliki Zvon (Grossglockner)


Snečer

Veliki Klek (Grossglockner)  

87 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se bom udeležil desanta MS na Veliki Klek?

    • Komaj čakam, ni druge
      45
    • Niti pod razno
      24
    • Kaj je to?
      18


Priporočene objave

Ob 12. 4. 2018 ob 18:35, DAMI34 pravi:

700km je ogromno, sploh če ne pretiravaš pri brzini. 700km je iz Sarajeva do doma. Cel dan smo se vozili od 8 zjutraj, do 9 zvečer z nekaj malega pavzicami in 20 minut za kak ogled.

10.20 iz grosuplja..1.20h v banjaluki.45min na vrh enga prelaza..18.10 v sarajevu..po ac sem jaz vozil spredaj 115 kr je realnih 108..tolk počas smo se vozil da je mel kolega na xx-i 5.2 porabo..14 ogledov po 20 min ste imeli?

Ob 15. 4. 2018 ob 16:00, sesir pravi:

Ena grupa je @Snecer style( veliko filmov SUNKA in njegovih voženj objavljenih in druga ekipa,vi pa presodite ali hitrejša ali počasnejša....če bo druga počasnejša...mislim,da bo tudi  @thumper vkurblo apn in šel poleg....

ni šans ne letos ne drugo leto..to bi bili zelo nepredvideni stroški..mogoče pa enkrat res nahecam rumenega da gremo z mopedi..

lepo se mejte tisti ki boste šli..

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Xebec pravi:

Sigurno je sicer že blo omenjeno, ampak...

Kdaj okvirno je planiran zbor/odhod zutri?

Če ostane pri prvotnem planu in novem datumu, potem 26.5. ob 9:00 Petrol Rateče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Snecer pravi:

Dokončna potrditev termina v torek 22.05 glede na vreme

 

Snecer, svaka čast da se potrudiš in zorganiziraš tako furo. Glede na raznolikost ekipe se boste sigurno imeli lepo in zanimivo. Srečno pot vsem skupaj tja in nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Izlet ni organiziran :) tak da ne bo kakšne odgovornosti itd.

p.s.

lahko se pa zmenimo za backup lokacijo in gremo "jadrat"

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že to, da slediš vremenske prognoze, določiš datum... je en del organizacije. Valda pa je vsak odgovoren zase...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, izibajker pravi:

Že to, da slediš vremenske prognoze, določiš datum... je en del organizacije. Valda pa je vsak odgovoren zase...

Za sebe gledam :) in javljam, kdaj grem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snecer pravi:

Za sebe gledam :) in javljam, kdaj grem...

posnetke posnam, jih bom pol pogledu :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Snecer pravi:

lahko se pa zmenimo za backup lokacijo in gremo "jadrat"

To imam v rezervnem planu. Tisti vikend mam fraj, potem pa naslednja dva nič, tak da bo treba izkoristit. Al bom na GG svizce lovil, al pa pr Dinkotu kalamare. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Snecer pravi:

Za sebe gledam :) in javljam, kdaj grem...

Potem potrebno sptemeniti naslov teme...v recimo...Snecer išče termin ko se bo vse pokrilo in bo jadral proti GG in užival...

P.S

Bikini wash urejen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, sesir pravi:

Potem potrebno sptemeniti naslov teme...v recimo...Snecer išče termin ko se bo vse pokrilo in bo jadral proti GG in užival...

P.S

Bikini wash urejen!

Ne spamat.

Saj sem že napisal, da se gre na GG za vikend v obdobju od odprtja do konca junija.

Odvisno je samo od vremena, sicer bi že šli. Malo se pa oziram tudi na druge, ki so izrazili željo, da vikend najbolj ustreza (tudi meni načeloma), zato je, kot je.

Da pa napovedani termin ne bi ostal nezapolnjen, pa se je še omenil backup.

Vse je odvisno od vremena, kakšno bo. Treba se je zavedat, da se na GG pripelješ krepko na 2k m in je temperatura temu primerna. Vseeno v tem letnem času, če je lepo vreme okoli 10 stopinj, kar je ok.

Trenutno je cesta spet odprta (pomeni, prevozen prelaz), temperatura pa -1.4, zaprta še za kolesa in motorna kolesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, JamesTheMan pravi:

To imam v rezervnem planu. Tisti vikend mam fraj, potem pa naslednja dva nič, tak da bo treba izkoristit. Al bom na GG svizce lovil, al pa pr Dinkotu kalamare. :)

v našem terminu je v bližini GG baza srečanja Versys :)

Citiraj

Hallo, in 12 Tagen sind wir wieder mit ca. 25 Versys in Österreich (Kötschach Mauthen Bierhotel Loncium). Vom 26.05.-02.06. Hast Du Lust/Zeit zu kommen? LG, T

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Meni se ne da vsega prebrat. Zdej pa čist resno sprašujem, ali greste zares, al je sam zajebancija?

Jest bi rad šel. Letos imam v planu it na GG, pa bi se vam pridružil. Sicer ne za 2 dneva. Na vrhu bi se potem obrnil pa šel sam nazaj. Zame 600km v enem dnevu ne predstavlja nobenih ovir. Če bi pa še kdo drug šel samo za en dan pa sploh...

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ta termin slučajno zaradi vremena odpade, sem naslednji termin zraven!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalar36 pravi:

OK. Meni se ne da vsega prebrat. Zdej pa čist resno sprašujem, ali greste zares, al je sam zajebancija?

Jest bi rad šel. Letos imam v planu it na GG, pa bi se vam pridružil. Sicer ne za 2 dneva. Na vrhu bi se potem obrnil pa šel sam nazaj. Zame 600km v enem dnevu ne predstavlja nobenih ovir. Če bi pa še kdo drug šel samo za en dan pa sploh...

predviden odhod je 26.05.2018, ob 9:00, Petrol Rateče, kako in kje se boš po poti izgubil :) pa je v tvoji domeni

za vse, ki se jim ne da brati, sem poboldal.

lp

Dami

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!