Skoči na vsebino

Izlet članov MS na Veliki Zvon (Grossglockner)


Snečer

Veliki Klek (Grossglockner)  

87 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se bom udeležil desanta MS na Veliki Klek?

    • Komaj čakam, ni druge
      45
    • Niti pod razno
      24
    • Kaj je to?
      18


Priporočene objave

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

a nauš šu? Razočaran sm :(

 

ma lej .. počutim se ogroženega, če grem s takimi, ki ne hodijo na usposabljanja in obnavljanja znanja varne vožnje :huh: 

pred 1 minuto, Ris pravi:

Daj no, da te lovim malo kot na Ridah??

če bi vedu, da se loviva, bi se resno pelju :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

 

če bi vedu, da se loviva, bi se resno pelju :P 

Me spominjaš na Lorenzoja, ko mu je bilo vse drugo krivo....?

Hecam te, ko bi ti vedel kol so me uhe bolele, se je moja zadaj drla v intercom?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, DAMI34 pravi:

fantje ne komplicirat. S kjerkol iz Slo se če greš 2 dni in to tudi predlagam da čudovito nardit, GG, Edelvajsšpico, spustit v Kaprun, obiskat slap Krimml (cca 50km od Kapruna) se vrnit in prespat (ne v Zellamsee ker je pol Arabcev, ostalo pa drago ko svina),  zvečer pijanaka al pa sex (odvisno od družbe, česa sem bil jaz deležen kar v slikah), naslednji dan odšponat Obertaueren (priporočam, brzine so lah zlo zlo vrtoglave, tut prek 200 in to smučišča) nato Maltatal in domol.

Aja, edina navigacija je bila Nokia xm, tok da je do GG pokazala pot. Vse ostalo mal zemljevid pogledaš in bp.

Za solo js ne kompliciram, navigacija so table pa sonce :lol1: če pa bi bil organizator je pa že fajn malo vedet kako pa kaj, da me nebi preveč popljuvali naslednji dan na forumu :P 

Drugače pa hvala za nasvet :D 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Ris pravi:

Me spominjaš na Lorenzoja, ko mu je bilo vse drugo krivo....?

Hecam te, ko bi ti vedel kol so me uhe bolele, se je moja zadaj drla v intercom?????

zakaj se je drla ... ujam ga, ujam ga al kaj ?  (p.s. se ne spomnim kdaj je bilo to :P ) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, maus pravi:

ma lej .. počutim se ogroženega, če grem s takimi, ki ne hodijo na usposabljanja in obnavljanja znanja varne vožnje :huh: 

 

hočeš povedat, da te bom kljub 200 kojnem (205 z ram airom) moru čakat, ker boš vsake pol ure hodu scat? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, ligenjček pravi:

Za solo js ne kompliciram, navigacija so table pa sonce :lol1: če pa bi bil organizator je pa že fajn malo vedet kako pa kaj, da me nebi preveč popljuvali naslednji dan na forumu :P 

Drugače pa hvala za nasvet :D 

bistvo te teme in tega izleta, ki ga je Sneci načel je:

-ko se razpiše, MS banda roma na GG,  in to izlet ki se letno ponavlja (tudi men je uspelo prvič priti zraven)

-izlet v skupini je mnogo slabši ( po ugodju, možnostih ustavljanja, razgledov romantike) kot solo trip

ps. kdo te bo pljuval če greš na GG, zaglaviš v Portorožu in napišeš cel potopis? Jebiga, taj se je zgodilo. Važno, da si se mel fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

We ride to conquer GG ⚔️

 

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Ris pravi:

23.5. ?

morm pogledat, če imam še ta posnetek ;)

da vidim, kok si diujou za mano :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem vstopil v Avstrijo na Ljubelju, na meji je samo pogledal osebno in nobene vrste.

Nazaj sem sel na Podkoren, Avstrijci niso nic gledali, na Slovenski strani pa je policaj samo mahal naprej...

Skratka, hiter prehod meje v obe strani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!