Skoči na vsebino

Izlet članov MS na Veliki Zvon (Grossglockner)


Snečer

Veliki Klek (Grossglockner)  

87 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se bom udeležil desanta MS na Veliki Klek?

    • Komaj čakam, ni druge
      45
    • Niti pod razno
      24
    • Kaj je to?
      18


Priporočene objave

Pravkar, Kmet2 pravi:

Greva midva za sebe,pa se tam dobimo z njimi?

Zmenjeno. Imaš moj kontakt pa se slišiva. Bova kako gospodarsko rekla mim grede....upam da nisem zdejle prehitro reku če je kakšna dirka tist datum veš da me nebo. Obveznosti!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa čist sede tak itinerer, ki ga je @Snecer predstavil. Sicer pa, kot smo že ugotovili - tisti, ki mu paše, gre zraven, tisti, ki mu ne gre pač po svoje. Ni to neka formacija, ki bi morala ostat enaka do vrnitve v Rateče. Vsak je zase in če mu ne paše al pa ga scat tišči se bo pač oddvojil. Zakaj je treba komplicirat, če so stvari simpl. Tisti, ki ne more počas v skupini vozit naj se pač izloči, tisti, ki ne more dohajat ravno tako, tistki, ki mu pa taka skupinska vožnja sede in se zna prilagodit, se bo pa peljal zraven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Snecer pravi:

mirna vožnja, brez sunkovitih manevrov, do prvega postanka se bo izkristaliziralo, namen je, da vidimo naše okupirane kraje

.

... če je to namen, potem pa najprej ena generalka do Trsta :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Snecer - raje organiziraj dvodnevno turo. Folk bo hotu slikat in ne samo vozt, tankat pa scat. Glede na prijavljene se lahko rezervira kak dan prej apartma za prespat. Pa še večerno druženje. Tko bi jst naredu. Kilometrov je na meji dnevne fure. Sploh za začetnike je to preveč.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"punce, ne jokat" (Zoki)

-------------------------------------

Zaenkrat ni nobenih komplikacij, ker še teče debata o sami izvedbi.

Izlet bo kot izgleda dvodnevni, da bo bolj komot in namenjen še bolj druženju :) . Spanje si boste sami individualno uredili, booking, trivago, par dni prej klik, al pa na licu mesta.

Glede grupe pa bodo pravila jasna, ve se kje stojimo, ruta je znana, danes ima vsak navigacijo in lahko gre povsem zase (kdor nima, se pa drži tistega, ki jo ima ali pastirja), na punktih pa smo spet skupaj (al pa ne). Se ne čaka nikogar, ki ima svoje muhe. Nobenga preštevanja.

 

pred eno uro, Whiskey pravi:

@Snecer - raje organiziraj dvodnevno turo. Folk bo hotu slikat in ne samo vozt, tankat pa scat. Glede na prijavljene se lahko rezervira kak dan prej apartma za prespat. Pa še večerno druženje. Tko bi jst naredu. Kilometrov je na meji dnevne fure. Sploh za začetnike je to preveč.

slikanje je na punktih (Mokrine, GG, edelweissspitze itd.), da bi se pa ustavljali po poti na vsakem ovinku pa je malo mimo :)

sigurno se bo pa kdo javil, ki bo peljal malo naprej in nas vse ujel v objektiv

še to, ceste v Avstriji in GG so primerne za začetnike, široke, dober asfalt, pametne omejitve itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Snecer - Zakaj pa ne rezervacija prenočišča? Pred odhodom pobereš v kasico prasico od prijavljenih za spanje. S tem plačaš rezervirano prenočišče. Kdor ne bo sel, si je sam kriv.

Kaj pa veš, kaj bo komu všeš za slikat? Razgled po klukah, sigurno. Po serpentinah bo šlo sigurnio bolj počas. Zlasti gor na Nassfeld k' je bolj ozka cesta. Z dvodnevno furo se ne bo mudilo nikamor.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Whiskey pravi:

@Snecer - Zakaj pa ne rezervacija prenočišča? Pred odhodom pobereš v kasico prasico od prijavljenih za spanje. S tem plačaš rezervirano prenočišče. Kdor ne bo sel, si je sam kriv.

s tem se pa jaz ne bom ubadal, maš v sosednji temi, kako to počne Šeruga :) za tisto eno noč pa si bomo ja poiskali sami al pa se med sabo interno zmenli kdo, kje, kak, zvečer pa se lahko dobimo v kaki rupi

p.s.

izlet nima organizatorja, pastir ni odgovoren

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Whiskey pravi:

@Snecer - Zakaj pa ne rezervacija prenočišča? Pred odhodom pobereš v kasico prasico od prijavljenih za spanje. S tem plačaš rezervirano prenočišče. Kdor ne bo sel, si je sam kriv.

Ok, sem napisal kot idejo. Sej ste polnoletni, pa se boste že zmenil :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

...Glede grupe pa bodo pravila jasna, ve se kje stojimo, ruta je znana, danes ima vsak navigacijo in lahko gre povsem zase (kdor nima, se pa drži tistega, ki jo ima ali pastirja), na punktih pa smo spet skupaj (al pa ne). 

..... no kdor brez navigacije ne zna na GG , četudi je prvič ....... potem naj doma za pecjo sedi al pa potuje po svetu z agencijo.....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dr.looney pravi:

..... potem naj doma za pecjo sedi 

in to še polet zakazen         :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nežnejši spol priskrbi vodstvo lokalno, al je treba domače sabo vlačit?

 

pred 2 minutami, dr.looney pravi:

..... no kdor brez navigacije ne zna na GG , četudi je prvič ....... potem naj doma za pecjo sedi al pa potuje po svetu z agencijo.....:)

najlaži je pa zadi sedet pa pametovat :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, dr.looney pravi:

..... no kdor brez navigacije ne zna na GG , četudi je prvič ....... potem naj doma za pecjo sedi al pa potuje po svetu z agencijo.....:)

se ne strinjam, namen tega izleta je tudi takemu omogočimo, da vidi GG...

si se ti kaj sploh sama vozila al bila vedno privesek nekomu, ki je navigiral? najlažje je bit pameten

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vam bom mahal na Dovjem pri spomeniku Aljažu, pa ker bom tam zgresil Primorce, vam pomaham se na meji v Bokšendorfu (Rateče).

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce gredo se zenske bo pa sigurno dz.. :P 

Jih mormo poslt na stajersko :D 

Popravljeno . Popravil ukica
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

giphy.gif

- - -

Enivej, GG oz. Avstrija nasploh bo sicer zame čist novo z mopedom, a bo kak predhoden trening serpentin? :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, lucif3rka pravi:

Enivej, GG oz. Avstrija nasploh bo sicer zame čist novo z mopedom, a bo kak predhoden trening serpentin? :bounce:

Vršič ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, lucif3rka pravi:

giphy.gif

- - -

Enivej, GG oz. Avstrija nasploh bo sicer zame čist novo z mopedom, a bo kak predhoden trening serpentin? :bounce:

Severozahodni del kokoške. Sem večkrat tam. In pri sosedih. Obeh. 

Če koga zanima, me lahko kontaktira. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!