Skoči na vsebino

Izlet članov MS na Veliki Zvon (Grossglockner)


Snečer

Veliki Klek (Grossglockner)  

87 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se bom udeležil desanta MS na Veliki Klek?

    • Komaj čakam, ni druge
      45
    • Niti pod razno
      24
    • Kaj je to?
      18


Priporočene objave

pred 2 urami, Snecer pravi:

ja vikend je boljši za vse, res pa je da bi recimo med tednom npr. čet-pet bilo manj gneče

učasih smo šli na kakšno furo pon-tor,to je najboljša varjanta,samo težko si je takrat dobit prosto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je izlet članov..., pa spet par strani brezveznega nabijanja..., kaj ko bi se v tej temi omejili na dogovarjanje o izletu in pripravah, pa odprli še eno temo kjer bi bil isti naslov s pripisom “nabijanje”, tko kot imamo črno sivo temo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz moram vse prebrati žal, potem pa še počistiti. Tako da , ti pa lahko samo preskočiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/12/2018 at 8:41 PM, Kmet2 said:

Grem , če lahko vozim zadnji .......ne bi rad ,da me kdo skeglja po tleh ....večina jih sploh ne zna vozit v koloni ! Al se pa dobimo na cilju :D

Eh, pa ne bo nič s tem izletom! Jaz bi šla, če bi lahka bila zadnja, ker ne maram da mi kdo diha za ovratnik! :P

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, SuNa pravi:

Eh, pa ne bo nič s tem izletom! Jaz bi šla, če bi lahka bila zadnja, ker ne maram da mi kdo diha za ovratnik! :P

Ti se hecaš...kmet verjetno misli resno...men se frend pred križiščem v rit zaletu( v gumo,le prestavilo me dober meter naprej..,drug frend padu,ker mu drug v ovinku zaletu v zadnjo gumo....pa smo se vozili poznani skupaj!Nasplošno bi bilo prav,da zadnji vozi izkušen voznik,kar vemo,da kmet je!

Je pa moje mnenje,da bo to bolj MS druženje in lep izlet,poln smeha...

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

Ti se hecaš...kmet verjetno misli resno...men se frend pred križiščem v rit zaletu( v gumo,le prestavilo me dober meter naprej..,drug frend padu,ker mu drug v ovinku zaletu v zadnjo gumo....pa smo se vozili poznani skupaj!

Je pa moje mnenje,da bo to bolj MS druženje in lep izlet,poln smeha...

Pri tebi je šlo za objestneže, ne turistično vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

Pri tebi je šlo za objestneže, ne turistično vožnjo

Zame ne rečem...se vzdržim,ker sem jz držal le balanco,ki stala na mestu...

Frend,ki padu pa jih šlo več na oddaljen moto zbor,nisem bil poleg in ne vem...vem pa,da kadar smo vsi šli kam na motozbor smo se turistično peljali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, SuNa pravi:

Eh, pa ne bo nič s tem izletom! Jaz bi šla, če bi lahka bila zadnja, ker ne maram da mi kdo diha za ovratnik! :P

saj je lahko več zadnjih. Narediš grupe po 3-5 motorjev. Vsaka grupa štarta z minuto razlike. Ekola, problem rešen :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Snecer pravi:

Na koncu se itak za 3 ljudi dela :) pa se lažje prilagodi

Vsak gre zase. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

... Nasplošno bi bilo prav,da zadnji vozi izkušen voznik,kar vemo,da kmet je!

Je pa moje mnenje,da bo to bolj MS druženje in lep izlet,poln smeha...

Kmet ne zna bit zadn :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Whiskey pravi:

Kmet ne zna bit zadn :cool:

Men ku šli na zbor blo edino sprejemljivo...ker vse delaš po svoje in še hitrej se lahko pelješ kot grupa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, sesir pravi:

Men ku šli na zbor blo edino sprejemljivo...ker vse delaš po svoje in še hitrej se lahko pelješ kot grupa...

Tud k' je oblubu, da bo zadi vozi, ni dolg zdržu. Gas pa naprej. Tko je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Whiskey pravi:

Tud k' je oblubu, da bo zadi vozi, ni dolg zdržu. Gas pa naprej. Tko je to.

Jep...taki smo...zato je boljše dve grupi in so v eni kao pametni v drugi kao norci in zmenjeni punkti kjer se kave pije,tanka,ščije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Scarabeo 500 pravi:

Vsak gre zase. :lol1:

pa sej to sem napisal že nekje v začetku, na podnožju GG se določi lokacijo in uro, potem pa kot račke gor in naprej. Tako ali tako je izlet, kjer se res ima kaj videti (torej se ne gre dirkat) vsak slika kjer mu paše itd. Na vrhu pa spet zbor in kot račke dalje. Se da, preverjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

saj je lahko več zadnjih. Narediš grupe po 3-5 motorjev. Vsaka grupa štarta z minuto razlike. Ekola, problem rešen :D

 

.

... al pa vsaj ene trije zadnji, lahko tud vštric peljejo ... :kva2:

... take formacije imam najrajši, še posebej, kadar jim jaz nasproti pripeljem :eek:

 

 

ps.

... kej več bo Dami34 lahko povedal, kako uspešni smo bili pri umikanju eni taki formaciji pod italijansko zastavo :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, sesir pravi:

Jep...taki smo...zato je boljše dve grupi in so v eni kao pametni v drugi kao norci in zmenjeni punkti kjer se kave pije,tanka,ščije...

OK....kdo bo določil, kdo spada med norce....mogoce Živnorc???:book:

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Tedybear pravi:

OK....kdo bo določil, kdo spada mes norce....mogoce Živnorc???:book:

Ena grupa je @Snecer style( veliko filmov SUNKA in njegovih voženj objavljenih in druga ekipa,vi pa presodite ali hitrejša ali počasnejša....če bo druga počasnejša...mislim,da bo tudi  @thumper vkurblo apn in šel poleg....

No a ni simpl...vsak se sam odloči bo v snecijovi grupi ali drugi...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če tega srečamo gre direkt v mojo tank torbo. Ga bom sosedi pod okno nastavu, me zanima, če jo bo še naprej moj moped motu. :)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!