Skoči na vsebino

Suzuki burgman 650 2003


Priporočene objave

Pozdravljeni,

Vidim,da je od moje prve teme minilo 8 let(suzuki burgman 400 1999)vmes sem bil 5 let brez motorja,sedaj pa je priromal v garažo burgman 650 2003.Forum sem že prebrskal,pa vseeno.Zanima me klasika,menjava olja vem da je pri 6000km,vseeno pa bi rad vedel,kaj se pri določenih km menja,ker 650 je le drugačen kot 400.Kilometrov ima 37500,servisne žal ni,je pa bil na servisu pri 36500.Hvala

20180416_150411.jpg

Popravljeno . Popravil revival
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo a to si ga kupu prek Avto.neta ? ker se mi zdi, da sem opazil nekej dni nazaj točno takega na avtonetu z tem letnikom..

Čestitke za nakup.. Teli letniki so res poceni. Sam je rizično ko ne veš kaj kupuješ.. 

Upam da si izbral dober primerek. 

Drugače motorček tele lepo ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Markolino pravi:

 

Čestitke za nakup.. Teli letniki so res poceni. Sam je rizično ko ne veš kaj kupuješ.. 

Upam da si izbral dober primerek. 

Drugače motorček tele lepo ? 

Nasplošno v avtomatik se jih večino lepo pelje...jebejo bolj menjalniki....

@revival srečno vožnjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Markolino pravi:

Živijo a to si ga kupu prek Avto.neta ? ker se mi zdi, da sem opazil nekej dni nazaj točno takega na avtonetu z tem letnikom..

Čestitke za nakup.. Teli letniki so res poceni. Sam je rizično ko ne veš kaj kupuješ.. 

Upam da si izbral dober primerek. 

Drugače motorček tele lepo ? 

Res je bil na avtonet,zaenkrat super,ohranjen,lepo pelje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebejo menjalniki ? Hmm v kakšnem smislu ?

Ja ti toplo priporočam da menjaš vsa tri olja ( Olje v motorju, olje v menjalniku, olje v prenosih ) ter filter olja motorja, filter zraka, da imaš mir. 

In dej preverit jermen če je ok. 

Si želim tudi jaz probat vozit enkrat kakega burgmana 650, Sam tle na obali ne vem če je kdo iz foruma  :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Markolino pravi:

Jebejo menjalniki ? Hmm v kakšnem smislu ?

  :-)

Res se ne spomnim...vem,da smo imeli probleme...mogu bi vprašat frenda...men se le neki sanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Markolino pravi:

Jebejo menjalniki ? Hmm v kakšnem smislu ?

Ja ti toplo priporočam da menjaš vsa tri olja ( Olje v motorju, olje v menjalniku, olje v prenosih ) ter filter olja motorja, filter zraka, da imaš mir. 

In dej preverit jermen če je ok. 

Si želim tudi jaz probat vozit enkrat kakega burgmana 650, Sam tle na obali ne vem če je kdo iz foruma  :-)

Pred 1000km so bila menjana vsa olja,jermen kontroliran,zavore prav tako,vseeno pa bi rad vedel,kdaj se katero olje menja in kdaj jermen,ker si ne želim nevšečnosti po nepotrebnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva relacija opravljena Ptuj-Ljubljana,totalno navdušen....skuter lepo vodljiv,pospeški super,ko pa sem se vračal,pa v Celju v gneči šok....temperatura vode,nekako sem ga ohladil in potem brez problema na 3 črtice do Ptuja.Doma konkreten pregled,rezultat pregorena varovalka ventilatorja.Ko sem zamenjal,sem ga dodobra pregrel in ostaja na 3 črtice,ventilator dela.Upam da je to to.Ali kdo ve,če je xraider še aktiven na področju burgmanov?Bi ga dal vseeno malo pregledat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Po treh mesecih in skoraj 3000km lahko rečem,da je burgi TOP,dela BP...me pa zanima,kako rešujete težave z vetrom,ker vetrobran je vsekakor prenizek in bo potrebno ukrepat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imam 2 meseca l.2008 naredil 6500km, zdaj bo drugi servis 42000km,menjam vsa olja + filtri in svečke,zaenkrat bp,

lp

IMG_20180706_172858.jpg

Popravljeno . Popravil mareb123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Po 5000 prevoženih km,lahko rečem,da je bil to TOP nakup,Suzi dela tako kot mora...?

20190329_125845.jpg

Popravljeno . Popravil revival
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!